2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Çok güzel benim istediğim arabada böyle zaten ama daha uyguna bulabşlirsni bu modelden

güzel duruyo ama ben güvenemiyorum ya netten inceleyip bakmak istiyorum onun için mağazalara gidip bakmak lazım

canlar hemen almam zati piyasaya bakmam lazım.. Antalya'dayım ondan biraz burdakilerde kazıkci.. ama gene de bakıcam mutlaka. zaten babişkomuz aldırmıyo iki kıyafet aldım diye bissürü mızırdadık bunu da ondan habersiz alamam

ben doktora girmeden önce çikolaya yiyordum, doktor boşmuş hemen aldı 1 ısırık almıştım bitiremedim çikolatayı. Ay daha çikolatamı bitiremedim tüh dedim doktorda niye yiyosun çikolata dedi. Ben de hareketlensin diye dedim. Uyardı beni hatta kızdı yememelisin son ayda yiyeceksin. Ben sana yemen gerekenleri her geldiğinde söylicem zaten dedi. Sonra ultrasona aldı hayette hareketli hiç durmuyo. Bak bebeğin çok hareketli hiç gerek yokmuş çikolata dedi. Hatta sanırım doktorlar ultrason esnasında bebeğin çok hareketli olmasından memnun olmuyor göremiyorlar net şekilde.

Benim kuzenimde antalyada otruuyor. bu model onun beşiği de markalı ama hatırlamıyorum markasını şimdi 700 tl ymiş.

benim oğlum olucak ohhh bana düşkün olur diye nispet yapıyorum kocişe :) kız olsa ve benim gibi babasına aşık olsaydı ben kudururdum kıskançlığımdan. Anneme az çektirmedim ben babamı daha çok seviyorum işte ohhh diye. Şimdi aklıma geliyor da annem de çok kıskanırdı hep babasının kızı derdi bana. Ne yalan söyleyeyim hala babama aşığım. evlendim annemi anlamaya başladım ama babama olan aşkım bitmez bi yerde uzaktan görsem hala baba diyip boynuna koşarak atlıyorum. Şimdi bile gözlerim dolu dolu oldu babamı çok özledim cumartesi görmüş olmama rağmen. Onu çok seviyorum...

merhabalarrr canlarımm of ya kaç gündür kimseyi takip edemiyorum işler çok yoğun bugünde öyle bi girip bakayım dedim geçmişi okuyamıyorum çok uzun kimbilir neler kaçırdım daha sonra telafi edicem gerçi hafta sonuda sınavlar var ben hiç alışmadım biraz bakıyorum bu hafta ayıp olmasın yine acık çalışayım herkes çook özldim inşallah çok şey kaçırmam benimde cuma günü randevum hem ayrıntılı var hem şeker yüklemesi bu haftada aşı var hafta sonu sınavlar işler zaten yoğun haftaya yeni eleman geliyor offf :44: herkese mutlu sağlıklı hafalar diliyorum herkesten güzel haberler bekliyorum....

tatlım bak bu sitede çok güzel setler yapmışlar
sayfanın altındaki takımlar baya uygun geldi bana bi bak istersen

ben interrnette gördüm canım, evet fiyatı da yakın aynı şekildee benimde gördüğum , ama işte netten güvenemiyorsun , o yuzden sordum kuzumm, nerden aldın canım

hemen hemen aynı heryerde cnm ben cok begendım yatagı nevresımı herseyı ıcınde

Benim gibi henüz bebişinin hareketlerini hissetmeyenlere bol tekmeli bir hafta diliyorum.

aaaay en güzel dua en güzel dilek bu benim için...
Kocamaaaaaaan AMİN diyorum..

hey güzel Allah'ım ne kadar güzel haberler bunlar böyle yaaa çok sevindim canım benim :103:

Resim nasıl ekleniyor Pufpuff

canımcım normal alıntı yaparak yada "konuya cevap ver" den yorum yazıyoruz ya,o sayfadayken aşağıda biyerde "eklenti ekle" butonu var.. Ona tıklıyosun ve açılan ekranın sağ üst köşesinde "gözat" seçeneği var resmi seçmek için.. Resmi seçip hemen altındaki "yükle" ye tıklıyosun.. Sonrada o ekran kapanıp eski ekrana dönüyo.. Yeni gelen ekrana resim düşünce en altta sağda "içeriğe ekle" ye basınca oluyo

maşallah canım tekmelerin darısı başıma olsun inş

güzelmiş canımmmm fiyatta orta karar ama ben 3 tekerlekli almak istiyorum o yüzden %80-90 o e-bebektekini alcam daha iyi ve hoşuma giden bulmazsam...

tatlım açık öğretim ise ben de gireceğim ctesi pazar yalnıııız ikinci dönem ben giremiyorum doğum yapmış yada yapacak oluyorum o günlerde. Dedim sınavda doğururum falan dondurucam mecburen. bu hafta ben de çok yoğunum çarşamba günü kv kuran okutacakmış illaki izin al evde otur dedi öfffff gıcık bisürü sarma tatlı yapıcaz yorulucam yine perşembe de devlette doğuma hazırlık kursu varmış ona kayıt olmuştum perşembe başlıyor o da iş yerinden kovucaklar beni en son böyle şeyler için izin istediğim için. Höffff kv bunu çıkartmasa göze batmazdı ama napıcam bilmiyorum ya.

aynen canım katılıyorum çok farklııı :) bende bekledimde daha tekme atmadı :) yavaş yavaş artıcak hareketlenmeler inşallah

inşalah cnmmm yaa birde 2 gün tekmeleri derinden ama kuveetli hidettim ondanmıdır nedir pazar gunu ve bugün daha hiç bişey hisetmeidm birde bu sabah uzun bır aradan sonra kustum :44: kafam karısık anlayacagın

çok kolay bi tavsiye vereyim canım bende aynını yaptım cuma günü sağlık ocagına gittim o gün gideceğimi iş yerim biliyordu rutin kan tahlili vermem lazım dedim o gün için rapor istedim doktordan sonra aklıma geldi cumartesi içinde yazarmısınız mesaim var işlerde çok yoğun kendimi kötü hissediyorum ama rapor olmazza sorun olur dedim Allah razı olsun kadın yazdı hemen raporumu
bende personel müdürümü aradım öğleden sonra dedim gelemiyorum ben yarında gelemicem kan değerleri düşük çıkmış 2 gün raporum var dedim tamam sorun değil dedi
hamişler çalışırken 40 gün rapor kullanabiliyorlarmış diye biliyorum ben bende değerlendiriyorum bu fırsatları
sende öyle yap bence işten de atamazlar sonuçta hakkımız bu bizim

o zaman çarşamba sabahı sağlık ocağına gidip kendimi kötü hissediyorum 2 günlük rapor yaz mı desem perşembe de yatarım sonra giderim devletteki eğitime. yazar mı ki acep yaw? ayyy artık oraya da randevusuz almıyorlar dimiii önceden randevu almak lazım bide onun için.

ii sizin işyeri gene anlayıslı beni hafta içi göndermezler öyle eğitime falan dr gitmek için bile izin alırken kıvranıorum

evde olan biri varsa sorsun bizimki hala randevusuz alıyor birde hamişlere öncelik olduğu için ben hiç beklemedim hemşireler ilgileniyor gebelerle biliyosun hemşirem kontrol etti beni dedim rapor almam lazım doktoru aradı hemen anlattı gelsin dedi bende girdim doktordan rica ettim yarın içinde yazarmısınız diye yazdı saolsun

sen rutin kontrolüne gittin mi sağlık ocağına gitmediysen onu bahane et bence ben geldim çok halsizim kusuyorum felan iki numara çek al raporu çık

ii sizin işyeri gene anlayıslı beni hafta içi göndermezler öyle eğitime falan dr gitmek için bile izin alırken kıvranıorum

yıllık iznimden 3-4 günüm var onu kullanırım diye düşündüm ama rapor alayım bu seferlik haftaya başka bir bahane bulurum hihihi yok iş yeri sorun yaratmıyor ama tabi insan mahcup oluyor. Patronum iyi ya sağolsun bişey lazımsa bile kendi gelir sen yorulma der bana. Gerçi ben işten çıkıcam doğumdan sonra dönmeyeceğim.

gittim de 24 ocakta yani bu cuma aşım var acaba 22 sinde gitsem 2 gün erken geldim diye yapmazlar mı? şehir dışına çıkıcam falan desem.

ya kızlar sabahtan beri haftasonu geçmişini okuyorum ve alıntı yapıyorum.. Tam hepsini yanıtladım bi okeyledim sayfa zaman aşımına uğradıı ((

Doktora gidecek arkadaşlarımız iyi haberlerle gidip gelin inşallah..

Sağlık problemi yaşayan annişlerimizz tezz zamanda iyileşin inşallah..

Bebişine yeni hediyeler alan annişlerimiz güle güle kullanın inşallahh..

kocişiyle küsen annişlerimiz hemenn barışırsınız inşallah..

hergün bebişinden tekme yiyen annişlerimizz darısı başımıza inşallahhhh.. (AMİNNNN)

Benim kuzenimde antalyada otruuyor. bu model onun beşiği de markalı ama hatırlamıyorum markasını şimdi 700 tl ymiş.

hımm hımm bakıcam artık canım hiç piyasaya bakmadım burada. büyük mağazalar var gezicez artık zamanı gelince..

tatlım bak bu sitede çok güzel setler yapmışlar
sayfanın altındaki takımlar baya uygun geldi bana bi bak istersen

Canım kociş kızıyor kızmasa vallahi alıcam hepsinden

aynen yaa geçen hafta aşı vurunucam hem banka ve aöf büro işleri falan vardı öğleden sonraya izin almaya çalışıyorum iğne dediğin 5 dklık iş ne gerek var 1 de çıkmaya ya da öğle arasında çık öğle arası saatini yolda geçir aşını vurun çalışma saatinden 30 dk sonra işe geri döne dediler. (iş ile gideceğim yer arası 30 km) zar zor 3 buçukta çıktım koştur koştur işlerimi hallettim ama sinir de oldum yanii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…