2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
inşalah cnmmm yaa birde 2 gün tekmeleri derinden ama kuveetli hidettim ondanmıdır nedir pazar gunu ve bugün daha hiç bişey hisetmeidm birde bu sabah uzun bır aradan sonra kustum :44: kafam karısık anlayacagın
ben cumartesi doktora gittiğimde hareketlerini hissetmediğimi söyledim 20. haftan dolana kadar hissedemezsin 2 hafta daha bekle dedi..yani aslında şuan erken..arada hissedip bazende hissetmiceğimiz günler olucak ben ilk defa dün akşam hissettim mesela
Benim randevum da 14 şubat :) sevgililerimizle buluşucaz ne güzel :)

benim de doktor randevum 14 şubattt :KK16: ayrınıtlı ultrason 10 şubat geçsinn günleeerrrrr:emir_bebek:

anne adayları kıyafetlerinizi için burayada bakın derim

$01.jpg $pembe cizgili2.jpg $Hamile-Salopet-Modelleri-1.jpg Eki Görüntüle 941179 Eki Görüntüle 941180 $1_1000_800_4.jpg

gittim de 24 ocakta yani bu cuma aşım var acaba 22 sinde gitsem 2 gün erken geldim diye yapmazlar mı? şehir dışına çıkıcam falan desem.

yaparlar bence benim hemşire 2 hafta sonra gel aşı için dedi dedim sürekli izin alıyorum 14 şubatta evdeyim o gün gelsem olurmu dedim
olur 20 ile 22 haftalık arası yapılıyormuş aşı

benim oğlum olucak ohhh bana düşkün olur diye nispet yapıyorum kocişe :) kız olsa ve benim gibi babasına aşık olsaydı ben kudururdum kıskançlığımdan. Anneme az çektirmedim ben babamı daha çok seviyorum işte ohhh diye. Şimdi aklıma geliyor da annem de çok kıskanırdı hep babasının kızı derdi bana. Ne yalan söyleyeyim hala babama aşığım. evlendim annemi anlamaya başladım ama babama olan aşkım bitmez bi yerde uzaktan görsem hala baba diyip boynuna koşarak atlıyorum. Şimdi bile gözlerim dolu dolu oldu babamı çok özledim cumartesi görmüş olmama rağmen. Onu çok seviyorum...

ben şimdiden kıskanmaya başladım babasıyla kızımın ilişkisini. Ben de babacıyım çok severim babamı. Anlamaya çalışıcam artık ne yapayım:KK4:

kızllaarr ben geldim doktordannn .doktorum kesin kız dedi öyle sevindimkiii :KK1: kaygılarımdan da kurtuldum çok şükür.bebeğimin suyu hareketleri kalp atışları herşeyi çok güzelmiş çok şükür.4 boyutlu ultrason için erken dedi 3 hafta sonra gelmemi istedi.çok mutluyum elhamdülillh bebeğimi de gödüm kocaman olmuşş :KK16: bu arada dün ilk defa net tekme hissettimm.çok gergin bigün geçirdim dün.akşam eşim geldi yatıyodum yanıma uzandı elini karnıma koydu bişeyler söyledi ve kızım hopp ilk tekmeyi babaya attı :KK1::KK1: daha öncesinde içimde hareket ettiğini hissediyodum derinden ama bu tekme olayı bambaşka ya elhamdülillah allah herkese tattırsın bu duyguyu :KK16:

canım çok sevindim hadi gözün aydın ohh bebişini de görmüşsün ne mutlu sana:))

Kızlar zaten bi süredir deli gibi bebek odası araştırıyorum..
ve bi site var, bağlı olduğu üretici yeri Almanya/Hollanda yazıyor ama Masko var ya İst'da mobilyacılar sitesi..orada farklı farklı mağazalarda satılıyo ürünler..
dilerseniz bakın :KK34:

http://www.euromobilya.com/DetaySayfasi.aspx?a=zafir bebek odası&UrunNo=46269

sizlere bazı örnekler ekliyim de görün diye 5 tane seçtim,beğendiklerimden..

$lacote_kids_furniture_lacote_cocuk_odasi_klasik_erkek_bebek_odasi_mobilyasi_4057.jpg
$hayal_bebe_genc_mobilya_bebek_odasi_takimlari_48824.jpg
$hayal_bebe_genc_mobilya_bebek_odasi_takimlari_25039.jpg
$hayal_bebe_genc_mobilya_bebek_odasi_takimlari_12717.jpg
$ermoda_moduler_mobilya_mercan_bebek_odasi_4_parca__30249.jpg

güzelmiş canımmmm fiyatta orta karar ama ben 3 tekerlekli almak istiyorum o yüzden %80-90 o e-bebektekini alcam daha iyi ve hoşuma giden bulmazsam...[/QUOTE]

pufpuffçum e bebekteki arabaya hafta sonu ablam bakmış mağazasına gitmiş çok beğendim diyo hafif ve kumaşı felan çok güzeldi diyo ben internetten alacağım için biraz tedirgindim hani birebir görmeden ama ablam gerçeğini görünce rahatladım ben de büyük ihtimalle onu almayı düşünüyorum canım..

pufpuffçum e bebekteki arabaya hafta sonu ablam bakmış mağazasına gitmiş çok beğendim diyo hafif ve kumaşı felan çok güzeldi diyo ben internetten alacağım için biraz tedirgindim hani birebir görmeden ama ablam gerçeğini görünce rahatladım ben de büyük ihtimalle onu almayı düşünüyorum canım..

evet bende gittim birebir inceledim..
aynen ablanın dediği gibi, güzel ve hafif..
:KK34: :KK34: :KK34: :KK34: :KK34: :KK34:

Herkese selammmmm bacilar......
Anammmmm bu sayfalar durmak bilmiyor.....
Aksamdan kaldigim yerden devam ettim....
Basladim alintilamaya 4 sayfa kala 15 kisininkini alintilamisim....:KK30:
Baktim otuzu bulacak bende toplu boyle yazayim dedim.....
Doktordan gelen arkadaslarim hosgeldiniz......:KK16:
Ne guzel haberlerle gelmissiniz.....
Artik cinsiyetleri ogrenmeyenlerimiz hic kalmadi gibi sanki :KK54:
Bir takim ufak kaza geciren arkadaslarima gecmis olsun diliyorum :KK16:
Asimizin etkisi bitti cok sukur rahatlikla yatmaya basladim.....
Ayrica bacilar ben neden kilo alamiyorum yaaaaa :KK14:
Esimde soylenip duruyor hamile degilsin sanki diye :KK14:
43 kilolu 1.65 boylu bir gebeyim iste :KK50:

ben cumartesi doktora gittiğimde hareketlerini hissetmediğimi söyledim 20. haftan dolana kadar hissedemezsin 2 hafta daha bekle dedi..yani aslında şuan erken..arada hissedip bazende hissetmiceğimiz günler olucak ben ilk defa dün akşam hissettim mesela

benim de doktor randevum 14 şubattt :KK16: ayrınıtlı ultrason 10 şubat geçsinn günleeerrrrr:emir_bebek:
ne bilim cnmm yaaa belkide dein gibi bır gun hısedıcez bır gun hıssetmıcez :KK50:

hosgeldinnnn bosver zayıf zayıfff ohh mıs ben gıbı sısko olaydın yaaaa :44::KK43:

bünye meselesi bu şekerim..
hep derler ya mesela,normalde zayıf olanlar fazla kilo alır balık etliler daha az kilo alır diye..mesela şimdilik ben bu duruma uyuyorum..
seninde bünyen bu demek,direk çocuk kilo alçak galiba..ne güzel işte..

keşke ben de kilo almasam şişiyorum git gide :KK53::KK53::KK53: bir de cinsiyeti ben hala öğrenemedim ve daha 2 haftam var :KK14::KK14::KK14::KK14:

Anammmmm sizde bacilar heeee :KK52:
Sukur oglumun gelisimi iyi ama esim kv dem annem falan filan herkes hala kilo alamafim diye soyleniyor.....
Ama haklilarda :KK50:
Neyse son aylarima umut bagladim hayirlisi artik :KK52:

ya kızlar sabahtan beri haftasonu geçmişini okuyorum ve alıntı yapıyorum.. Tam hepsini yanıtladım bi okeyledim sayfa zaman aşımına uğradıı :KK43:((

Doktora gidecek arkadaşlarımız iyi haberlerle gidip gelin inşallah..

Sağlık problemi yaşayan annişlerimizz tezz zamanda iyileşin inşallah..

Bebişine yeni hediyeler alan annişlerimiz güle güle kullanın inşallahh..

kocişiyle küsen annişlerimiz hemenn barışırsınız inşallah..

hergün bebişinden tekme yiyen annişlerimizz darısı başımıza inşallahhhh.. (AMİNNNN)

aminnnn aminnn aminnnn :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

hımm hımm bakıcam artık canım hiç piyasaya bakmadım burada. büyük mağazalar var gezicez artık zamanı gelince..:KK31::KK31::KK31:

Canım kociş kızıyor kızmasa vallahi alıcam hepsinden :KK52::KK52::KK52::KK52:

aynen yaa geçen hafta aşı vurunucam hem banka ve aöf büro işleri falan vardı öğleden sonraya izin almaya çalışıyorum iğne dediğin 5 dklık iş ne gerek var 1 de çıkmaya ya da öğle arasında çık öğle arası saatini yolda geçir aşını vurun çalışma saatinden 30 dk sonra işe geri döne dediler. (iş ile gideceğim yer arası 30 km) :KK47::KK47::KK47: zar zor 3 buçukta çıktım koştur koştur işlerimi hallettim ama sinir de oldum yanii :KK47::KK47::KK47::KK47:

ayyy ne gıcıklar yaaa. Napıcaksın mecburen katlanıyor insan böyle :KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

Kızlar zaten bi süredir deli gibi bebek odası araştırıyorum..
ve bi site var, bağlı olduğu üretici yeri Almanya/Hollanda yazıyor ama Masko var ya İst'da mobilyacılar sitesi..orada farklı farklı mağazalarda satılıyo ürünler..
dilerseniz bakın :KK34:

http://www.euromobilya.com/DetaySayfasi.aspx?a=zafir bebek odası&UrunNo=46269

sizlere bazı örnekler ekliyim de görün diye 5 tane seçtim,beğendiklerimden..

Eki Görüntüle 941239
Eki Görüntüle 941240
Eki Görüntüle 941241
Eki Görüntüle 941242
Eki Görüntüle 941243
ilk üçüne bayıldım resmennn...yaptırmaya kalksak dahamı pahalıya gelir acabaaa:26:
olsun cnm bebeişin iyi olsunda..benim bebe 280 gram be daha şimdiden 4,5 kilo aldım :KK53: son aylarımı düşünemiyorum..görnüşte bendede öyle pek hamile havası yok minyon tipliyim ama tartı gerçekleri gösteriyo :KK56:

yaparlar bence benim hemşire 2 hafta sonra gel aşı için dedi dedim sürekli izin alıyorum 14 şubatta evdeyim o gün gelsem olurmu dedim
olur 20 ile 22 haftalık arası yapılıyormuş aşı

ama ikinci dozu vurucak bana 1 ay sonrasına gün verdi ondan diyorum yapar mı diye 2 gün önceden.

ben şimdiden kıskanmaya başladım babasıyla kızımın ilişkisini. Ben de babacıyım çok severim babamı. Anlamaya çalışıcam artık ne yapayım:KK4:

yaaa napalım biz nasılsak kızlarımız da öyle olacak demek ki benim şimdi oğlum olacak ama kız da çok istiyorum inşallah ikincisi kız olur da babasına aşık olur o da benim gibi :) kıskanırım ama o bir gerçek ...:KK34::KK34::KK34::KK34:

kızlar yardıımmm lierac krem alcam hangi sitedenaldınız ne kadara aldınız orjinalmi bi yardım edinnnnn:18:

aa delikilo almadım diye üzülür mü insan. Benim boy 170 49 kiloyla hamile kaldım 54 kilo olmuşum doktor acaip kızdı çok kilo almışsın diye. Şuan alınan kilo bebeğin değil senin kilon dedi. Son 3 ay kilo alacaksın bu çok fazla gelecek kontrole kadar 1 gr almadan gel dedi:KK14:
Sevinmelisin:KK1:

X