2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Kızlar selam,

sabah eşim yanlışlıkla arkası dönükken karnıma vurdu, çok da canım yandı.
Doktoruma danıştım 24 saat dinlen, birşey olmazsa korkmana gerek yok dedi.
sizlere de danışmak istedim; daha önce böyle bir şey yaşayan, duyan varsa bana yazabilir mi?

Teşekkür ederim şimdiden, sevgiler :nazar:

bence canını sıkma canım. bebişlerimizin yeri baya korunaklı ve Allah'a emanetler.
bişicik olmaz bence. Allah korusun herkesin bebeğini, sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin. :nazar:

Kızlar selam,

sabah eşim yanlışlıkla arkası dönükken karnıma vurdu, çok da canım yandı.
Doktoruma danıştım 24 saat dinlen, birşey olmazsa korkmana gerek yok dedi.
sizlere de danışmak istedim; daha önce böyle bir şey yaşayan, duyan varsa bana yazabilir mi?

Teşekkür ederim şimdiden, sevgiler :nazar:

cnm burda bikaç arkadaşta yazmıştı böyle şeyler ama çok şükür bişey olmamıştı..seninde olmaz Allah'ın izniyle..hatta bi arkadaşın karnına top gelmişti yanlış hatırlamıyosam

Ya keşke ben de zararlı bişeylerden tiksinsem. Kansızıma aslında ama çaya bayılıyorum. Hamilelikte de hiç bir şey değişmedi. Hatta kendime yasak koydukta daha çok aklım kalıyor.. Sigara kokusu bile tiksindirmiyor beni yok böyle bişey hatta canım istiyor... Başka aklıma gelmiyor siz sayın zararlı bişeyler kesin benim canım istiyordur:) galiba hiç bulantım falan olmadığından...

ay süpermiş canım senin ya :) ben ilk 16 hafta baya birşeyden tiksindim. hala pek yiyemiyorum. mesela biber, soğan, sarımsak, hamsi... mide bulantısı ve tiksinti olunca o haftalarım çok zor geçti.
16 dan sonra da mide bulantım geçti gibi ama tiksintim birazcık devam ediyo. mide bulantısı da insanın yaşam kalitesini acayip düşürüyo. çok zorlandım valla.
yani senin olmaması çok iyi. boşver birşeyden tiksinme zaten :) ama dikkat et, zararlı şeylere yaklaşma :KK20:

cnm burda bikaç arkadaşta yazmıştı böyle şeyler ama çok şükür bişey olmamıştı..seninde olmaz Allah'ın izniyle..hatta bi arkadaşın karnına top gelmişti yanlış hatırlamıyosam

benim kızım canım top oynayan yaramaz:KK1:çok şükür bişiy olmadı geçmişin hepsini okuyamadım okula gideceğim şimdi ama anladığım kadarıyla senin bebiş sonunda hissettirmiş kendini hadi gözün aydın bir de haberin olsun bazı günler ara veriyo tekmelere telaş yapma iki gün bile hiç kıpraşmayabilir

Selamlar sonunda cınsıyetını ogrenebıldım bır kızım vardı bır kızım daha olucak cok sukur allah olmayanlarada nasip etsin.ısmını asyanur dusunuyorum kısmetse

benim kızım canım top oynayan yaramaz:KK1:çok şükür bişiy olmadı geçmişin hepsini okuyamadım okula gideceğim şimdi ama anladığım kadarıyla senin bebiş sonunda hissettirmiş kendini hadi gözün aydın bir de haberin olsun bazı günler ara veriyo tekmelere telaş yapma iki gün bile hiç kıpraşmayabilir
hehehe senmiydin cnm o tam hatırlayamadım :KK1: sanırım bebişim hissetrdi cnm eğer yanılmıyosam :KK52:
Bebektir o bebek:21: hem bak 19. haftandasin zamani gelmis. Bir hafta on gune kadar iyice hissettirir kendini minisin:KK34:

inşallah cnm yarında kontrolüm var doktorumada sorarım :KK34:

slm kızlar :) benimde cnm acayip kola çekiyor ya rüyalarımda bile kola içiyorum ama çok fazla şeydende tiksinti geldi bana :KK20:

Selamlar sonunda cınsıyetını ogrenebıldım bır kızım vardı bır kızım daha olucak cok sukur allah olmayanlarada nasip etsin.ısmını asyanur dusunuyorum kısmetse

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:aaa organikşekercim hayırlı olsun. Ne zaman öğrendin ? Rebbim hayırlı evlat etsin inşallah sana bağışlasın bıdığını...:21::21::21::21::21::21::21::21::21:

aa organikşkerimm hayırlı olsu kızları çiftledin ne güzel arkadaş olucaklar hem ablasınla hemde benim kızımlaaa:KK9: büyüynce onlarda k.k dan yazışır biz gibi :KK9:

Kizlar ihlamurun zarari olur mu bogazim kotu annem ihlamur ic diyo ama icilirmi gebeyken bilmiyorum ki

canım eskiden alerjin bir şeyin yoksa günde 1 bardağı geçmicek şekilde ve bol limonlu içebilirsin. ben de hastayım ve sabahları 1 bardak ıhlamur içiyorum akşam da zencefil içiyorum.. doktorum bir şey olmaz dedi ama gene de bir daha doktoruna sor sen de..

Kizlar ihlamurun zarari olur mu bogazim kotu annem ihlamur ic diyo ama icilirmi gebeyken bilmiyorum ki

Canim iciliyor diye biliyorum ki bende baya bir icmistim....
Gecmis olsun canim....:KK19:
Ayrica ihlamur amniyon sivimizida arttiriyor ♥♥♥:

Son düzenleme:

Allah nazarlardan sakınsın.. maşşallah kızlarına.. hayırlı uğurlu olsun canım..

sanırımartık cinsiyetini bilmeyen bi ben kaldım :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

canım eskiden alerjin bir şeyin yoksa günde 1 bardağı geçmicek şekilde ve bol limonlu içebilirsin. ben de hastayım ve sabahları 1 bardak ıhlamur içiyorum akşam da zencefil içiyorum.. doktorum bir şey olmaz dedi ama gene de bir daha doktoruna sor sen de..

zencefilinde çayınımı yapıyonn :KK53:

X