2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Günaydınlar
bugün canım hiç bişey istemiyor yataktan bile çıkmadım daha
zaten yalnız kahvalti yapmayı da sevmiyorum of of hiç kalkasim yok

sağ ol canımm inşallah benim bu ay son tabi eleman ine vazgeçmezse:KK9: bende vede keyif yapıcam

hadi bakalım hayırlısı.birazda dinlenerek zaman geçirmek hepimizin hakkı.çok işimiz var hazırlıklar falan.....

bende günde bir kaç kahve içerdim hamile kaldıktan sonra hatta daha öğrenmeden önce türk kahvesine soğudum... öğrenincede birdaha başlamadım
birde irmik helvasını cok severdim ama hiç canım istemiyor, yerse miğdem bulanır diye korkuyorum

nescafe ve türk kahvesi onlarıda içemiyorum.galiba gebelikten önce cok tukettimiz seylerden tiksiniyoruz.

canlarım bu konu yazılalı baya olmuş ben şimdi gördüm sayfaları yakalamaya çalışırken.

O haberi ben de gördüm ve bir süre kullanmadım. sonra haberlerin nedense tek bir kaynaktan çıktığını farkettim. ve aynı sıralarda köklü ilaç firmalarına sıra sıra karalama kampanyalarının başlatıldığını farkettim. ve sonra eşimle bu konuyu konuşurken (eşim aynı zamanda kimyagerler derneği antalya il temsilcisi ve derneğimiz ilaç ve kozmetik üzerine bir çok kongreler düzenliyor. bu kongrelerden eşim ilaç eczacılık genel müdürlüğünde bir çok tanıdığı var) eşim bana yeni bir firmanın kurulduğunu ve bu firmanın diğer firmaları kötüleyerek piyasaya kendi ilaçlarını dağıtmaya başladığını söyledi. kozmetik ürünlerde denetim bu kadar değil ama ilaç ruhsatları zor alınıyor öyle bir şey olsaydı sağlık bakanlığından geçmezdi onayı dedi. ben de içiyorum kalbimi bozmayarak. içenler de kalbini bozmasın bence.
zaten kötülük yapmak isteyen nelerin içinde neler yediriyor bize Allah bilir..:KK20::KK20::KK20:

kızlar ben tekrar yazımı paylaşmak istedim. inanıp inanmamak sizlerin elinde. kalbiniz bozuluyorsa zaten içmeyin yararından çok zararı olur.. öpüyorum sizleriii :KK54::KK54::KK54::KK54:

kızlar ben tekrar yazımı paylaşmak istedim. inanıp inanmamak sizlerin elinde. kalbiniz bozuluyorsa zaten içmeyin yararından çok zararı olur.. öpüyorum sizleriii :KK54::KK54::KK54::KK54:

bende aynen senin gibi düşünüyorum canım çok güzel açıklamışsın gerçekte teşekkürler :) bana vermedi gerçi doktorum ama vermiş olsaydıda dediğin gibi kalbimi bozmaz içerdim...

aynen sürünerek gelip dakikaları saymak artık rutinim oldu...gel NİSAN gel :) günleri sayıyorum...

günaydın forumun güzel anneleri ve onlar kadar güzel melekleri...güzel haberler alacağımız güzel günler olsun...çalışanlara sabır :) çalışmayanlara iyi dinlenmeler :)
Günaydın kızlarrr.Hayırlı cumalar.
Günaydın canlar size ve bebişlerinize hayırlı,sağlıklı ve mutlu cumalar diliyorum.
Kızlar hiç uykumu alamıyorum günde 2-3 saat uykuyla işe geliyorum hergün.Nedeni ise kalçamdaki ağrı ve kramplar.Genelde sola ve sağa yatıyorum acaba bu ağrılar ondanmı?aranızda benim gibi geceleri kalça ağrısı çeken varmı?yada magnezyum eksikliğindenmi oluyor?ilaç kullananlar ilaç ismini ve ağrılarınızı giderip gidermediğini yazarmısınız lütfen.Çünkü artık vücudum dermansız kaldı dayanamıyorum.(doktorum decavit yazmak istedi yazdırmadım çünkü vitamin eksikliğim yok beslenmeme dikkat ediyorum.)
Günaydın deterjanım.Cok gecmiş olsun.Magnezyum icmiyor musun?Ben magvital iciyorum agrım sancım da yok şükür.Ama ishal yapıyor o da.Kan hapı da kabız.Ayy annelik bòyle iste.
Gunaydin guzel annisler ve tatli bebisleri....
Herkese hayirli cumalarrrr... Sabah sabah sok milli egitim bakanligi siteyi engellemis zararli uceriginden dolayi :KK43: zaten telden cok zor oluyodu birde yasakli kendi paketimde yetmeyecek yazamasamda cok surekli okuyodum. Geri kalmiyodummm offf offf aksamlari girmekte cok zor oluyo kocis kiziyo hep bilg basindasin diye cok kizdimm meb e simdi......
Günaydın hayırlı cumalar.Ben de sabah sabah milli egitimin o güzel yazısıyla karşılaştım.Sinir oldum.Telefona devam.
günaydınnn annişlerr :KK16: uykulu bi cuma günü herkesin cuması mübarek olsun ve hayırlara vesile olsun biz çalışıyoruz uykuya hasret evdeklierde erken kalkıyo biz evde kalınca bizde erken kalkıcaz galiba :KK9: kv bizde eşimden dolayı o yüzden akşamlarıda yatamıyorum şekerlemede yok yani sabah zor kalkıyorum sabah bi sitede okudum (üstümdeki yorgan 15 ton altımdaki yatkta 10 tonluk çekim güçlü bi mıknatıs aradan zor çıkıyorum ):KK9: aynennn bide eşim raporlu o uyurken yanından kalkmak dahada zorrr:KK19: oda işe giderken bu kadar zor gelmiyodu .. herkesin nisanı çabucak gelsinnde evlerimizde dinlenenlim artık benimde bu ay son nasipse on beş günüm varr

Günaydınn.Hayırlı cumalar..Akşamları şekerleme yapamazsam ertesi güne çok yorgun kalkıyorum ben de aynen

Kızlar selam,

sabah eşim yanlışlıkla arkası dönükken karnıma vurdu, çok da canım yandı.
Doktoruma danıştım 24 saat dinlen, birşey olmazsa korkmana gerek yok dedi.
sizlere de danışmak istedim; daha önce böyle bir şey yaşayan, duyan varsa bana yazabilir mi?

Teşekkür ederim şimdiden, sevgiler :nazar:

merhaba güzel anneler :KK16: nasılsınız bakaoım..dün akşam yatağa yattıığımda karnımda kıpırtılar hissettim seyirme gibydi bişey oynuyo gibyidi dakikada bi kaç kez oldu gazmıydı bilemiyorum inşallah bebişimdir yarın randevumuz var hayılrısıyla atlatıcaz inşallaahhh son iş günü :KK36:
Hadi annesi gozunaydin. Rahatlarsin artik biraz

Kızlar selam,

sizlere de danışmak istedim; daha önce böyle bir şey yaşayan, duyan varsa bana yazabilir mi?

Ben kocise dönük yatcaksam minder koyuyorum karnimin onune
Çok hareketli yatıyor benimki kolum bacagima yiyorum bazen
ondan önlemimi aldım sende koy bi yastik
allahim sana emanet bebisim de bişey olmaz ins korkma

Of yazdım tam gönderecekten baktım silindi mjım:KK43:
Hayırlı cumalar herkese
Rabbim bugün hürmetine hepimizin gönlünden geçen duaları kabul eder inşallah
Dün sağlık ocağından çağırdılar bizi de. Sanırım aşı için. Öğleden sonra gidicez bakalım. Ben normalde aşıdan korkmam ama burda yazılanları gördükçe bi tedirgin oldum nedense:) hadi hayırlısı bakalım:)

Kızlar selam,

Canım şimdi hala ağrıyor mu karnın? Ya da herhangi bir ağrı hissediyor musun? Bence o an oldu ve geçtiyse korkmana gerek yoktur gibime geliyor. Uyku sersemi ancak elinin ağırlığı kadar vurmuştur çok sert vurmamıştır sonuçta. Evham yapma emi

Kızlar selam,

Canim cok canim yandi diyosun dr. benden daha iyi bilirde dinlen BISEY OLMAZSA ne demek ben pek anlayamadim bisey olduktan sonra gitmenin ne anlami var ki

günaydınn canım ellerine sağlık hayırlı cumalar.. benimkide görsünde uyandırsın benide :KK9:

Amin ins. Canim seninkide uyandirir yakindir :KK9:

Günaydınnn Annişler ve Bebişler :)

yalnız şuanda çok kıskandım seni zira sabah sürünerek kalkıp geldim işe... 2.5 bitsede bende bi keyif çatsam diyorum :)

Oyyyyy kiyamam size ya.....
Canim valla calisan anne olarak hepinizi ayri ayri tebrik ediyorum.....
Masaallah size......:nazar:
Benim cok zayif bir bunyem var yorulmaya meyilliyim hemen..
Misal dun misafirlerim vardi kb bana yaptiemadi pek birsey ama tir gecmis gibi oldu uzerimden :KK14:..

Günaydın canlar size ve bebişlerinize hayırlı,sağlıklı ve mutlu cumalar diliyorum.
Kızlar hiç uykumu alamıyorum günde 2-3 saat uykuyla işe geliyorum hergün.Nedeni ise kalçamdaki ağrı ve kramplar.Genelde sola ve sağa yatıyorum acaba bu ağrılar ondanmı?aranızda benim gibi geceleri kalça ağrısı çeken varmı?yada magnezyum eksikliğindenmi oluyor?ilaç kullananlar ilaç ismini ve ağrılarınızı giderip gidermediğini yazarmısınız lütfen.Çünkü artık vücudum dermansız kaldı dayanamıyorum.(doktorum decavit yazmak istedi yazdırmadım çünkü vitamin eksikliğim yok beslenmeme dikkat ediyorum.)

Canim bene bir aralar o agrilardan cok bikmistim....
Ama sukur uc gun falan kullandim gecti sonra kullanmadim....
Iste agrim olduumda arada bir iciyorum....
Gecmis olsun :nazar:

günaydın günaydın günaydınnnn...

Yine bir son cuma gününden merhabalarr...:KK49::KK52:

Hafta sonu geldi çattı seviorum cumaları :KK76:

Günümüz güzel geçsin inşallah yaa ben gene yarın dr gıtmek ıcn can atıorum ama gıtmıycem tucam kendımı :KK53::KK51::KK50::KK49::KK53:

Seni sabirsiz seniiii :KK9:
günaydın canım ne iyi etmiş de uyandırmış annesini:)) ben de bugün uyandım ezanla birlikte ama aynı anda geri daldım uykuya..
abur cubur yeme canım kahvaltını et iyice :)

Canim ac ac yattim mecbur simdi kalktim....
Ya sabahlari sutte icemiyoeum midemde durmuyor.....
Bu kahvalti sorununu cozmen gerekecek :KK31:

Günaydın kızlaar sıpam bugün hiç durmadı biraz daha uyumak istedim ama oğluşum tekmeleye tekmeleye kaldırdı beni :nazar: bizde kalktık babamıza kahvaltı hazırladık hepbirlikte kahvaltı yaptık babamız işe gitti şimdi durdu oğlum,sanırım kalk babama kahvaltı hazırla dedi bana :KK1: Oğluşum yaa doğsada kokusuyla uyansam :KK16: :KK16:

Aynen canim bende butun gun tekme yedim durdum....
Birde bacilar ben decavit kullaniyorum normalde ne zaman kullanmasam bebegim daha hareketli onu farkettim....
Arada sirada icecegim bende.....
Bebeisinde isini biliyormus annesi babasini dusunuyor ne guzel :nazar:

kızlar ben bişe merak ettim,çok sevipte
tiksindiğiniz bişe oldumu?mesela ben günde on bardak(en az):KK53::KK53:
çay içerdim şuan hala içemiyorum,hatta demlemiyorum.
bakalım nezaman içerim,gerçi iyi oldu da.....:nazar::nazar::nazar:

Baslayim canim.....
Ilk olarak balik.....et.(kirmizi tavuk)...pilav....tum kizartmalar....kizartma yagi olduruyo beni....
Ceviz yani kuruyemis turleri....birkac kahvaltilik cesidi....muzzzzz....aklima gelenler bunlar :KK52:

Kızlar selam,

Canim cok gcmis olsun.....
Agrin olursa bence beklemeden git derim icin icini yemektense aklin rahat olur....

Günaydınlar
bugün canım hiç bişey istemiyor yataktan bile çıkmadım daha
zaten yalnız kahvalti yapmayı da sevmiyorum of of hiç kalkasim yok

kıskanıyorummmmmm :) ben hastayım dün işe gelmedim yattım evde ama rapor yok bişey yok mecbur bugün kalktım geldim. ıhlamur limon mandalina içim dışım bunlar oldu ama dün de çok sıkıldım evde yatarken öööffff bi yanım evde yat diyo diğeri sıkılıyo. Bebeğim doğsun da onunla oyalanır vakit geçiririm inşallah. Siz napıyorsunuz kızlar? evde olan arkadaşlara soruyorum nasıl geçiriyorsunuz vaktinizi? Öneri istiyorum. Kitap okudum internete girdim ama telden sıkıldım bıraktım başka ne yapabilirim?:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

kızlar ben bişe merak ettim,çok sevipte
tiksindiğiniz bişe oldumu?mesela ben günde on bardak(en az):KK53::KK53:
çay içerdim şuan hala içemiyorum,hatta demlemiyorum.
bakalım nezaman içerim,gerçi iyi oldu da.....:nazar::nazar::nazar:

Ya keşke ben de zararlı bişeylerden tiksinsem. Kansızıma aslında ama çaya bayılıyorum. Hamilelikte de hiç bir şey değişmedi. Hatta kendime yasak koydukta daha çok aklım kalıyor.. Sigara kokusu bile tiksindirmiyor beni yok böyle bişey hatta canım istiyor... Başka aklıma gelmiyor siz sayın zararlı bişeyler kesin benim canım istiyordur:) galiba hiç bulantım falan olmadığından...

X