2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Günaydın kızlaar sıpam bugün hiç durmadı biraz daha uyumak istedim ama oğluşum tekmeleye tekmeleye kaldırdı beni :nazar: bizde kalktık babamıza kahvaltı hazırladık hepbirlikte kahvaltı yaptık babamız işe gitti şimdi durdu oğlum,sanırım kalk babama kahvaltı hazırla dedi bana :KK1: Oğluşum yaa doğsada kokusuyla uyansam :KK16: :KK16:

yaw sızın sıpalar tekmelıyorda bızımkılerde tık yok arkadas nasıl işdir bu ya bnm kız çok nazlı oğlum da inanılmaz tekmeler yıyordum ama bu hiç kıpırdamıyor nıyekı

Günaydın kızlaar sıpam bugün hiç durmadı biraz daha uyumak istedim ama oğluşum tekmeleye tekmeleye kaldırdı beni :nazar: bizde kalktık babamıza kahvaltı hazırladık hepbirlikte kahvaltı yaptık babamız işe gitti şimdi durdu oğlum,sanırım ka

lk babama kahvaltı hazırla dedi bana :KK1: Oğluşum yaa doğsada kokusuyla uyansam :KK16: :1

günaydın canım aynen bende oğlumun kıpırtılarıyla uyandim.şimdi kahvaltıdan kalktık biraz bakıyım buralara dedim.
bu arada herkeze hayırlı cumalar,allahın rahmeti ve bereketi üzerinizde olsun.(AMİN)

yaw sızın sıpalar tekmelıyorda bızımkılerde tık yok arkadas nasıl işdir bu ya bnm kız çok nazlı oğlum da inanılmaz tekmeler yıyordum ama bu hiç kıpırdamıyor nıyekı

Canım benimde çok olmadı tekmelere başlayalı.Birde benimki haftasına göre birazcık büyük 2 hafta önce 21 cm.di ki takvimde hala 15 cm yazıo :KK1: o yüzden hissediyor olabilirim :KK34:

bende kızımda 5. aydan sonra hissetmiştim.oğluşumda daha erken tekmelere başladık galiba.
diyolar ya erkek çocuk daha önce hissettirir kendini diye olabilir belkide.kızlar nazlı olur bekle annesi:KK15:

Günaydın kızlaar sıpam bugün hiç durmadı biraz daha uyumak istedim ama oğluşum tekmeleye tekmeleye kaldırdı beni :nazar: bizde kalktık babamıza kahvaltı hazırladık hepbirlikte kahvaltı yaptık babamız işe gitti şimdi durdu oğlum,sanırım ka

lk babama kahvaltı hazırla dedi bana :KK1: Oğluşum yaa doğsada kokusuyla uyansam :KK16: :1

günaydın canım aynen bende oğlumun kıpırtılarıyla uyandim.şimdi kahvaltıdan kalktık biraz bakıyım buralara dedim.
bu arada herkeze hayırlı cumalar,allahın rahmeti ve bereketi üzerinizde olsun.(AMİN)

Afiyet olsun canım,maaşallah oğluşlarımıza :nazar: Sanada hayırlı cumalar :KK34:

bende ündüz hissediorum ole cok emınde olamıorum ama ınsallah hepımız yakın zaanda daha net hısedıcez 20 . Haftalara gelelım:KK53:

Gunaydin guzel annisler ve tatli bebisleri....
Herkese hayirli cumalarrrr... Sabah sabah sok milli egitim bakanligi siteyi engellemis zararli uceriginden dolayi :KK43: zaten telden cok zor oluyodu birde yasakli kendi paketimde yetmeyecek yazamasamda cok surekli okuyodum. Geri kalmiyodummm offf offf aksamlari girmekte cok zor oluyo kocis kiziyo hep bilg basindasin diye cok kizdimm meb e simdi......

aynen arkadaş iki kere ufak bi kıprtı oldu sanki o kadar..ultrasonda ne hareketler yapıo onu bile hissetmiom sessiz ve derinden gelio bizimkiler anlaşılan :KK9:

Canım orda doğuma giren doktorları biliyorum.Asistan olmuyor,iki doktor biri prof diğeri oparatör doktor oluyor.Eğer normal doğum olacaksa zaten doktorun çok payı olmuyor ıkın demekten başka.Ama sezeryanda doktor önemli.Daha zamanım var Allah ne gösterir bilinmez evet normal yapacaksam da devam ederim.Sezeryan zaten randevulu giriyor doktor.Ben biraz panik evhamlı biriyim.Batuhan hoca benim endişelerimi biliyor(haziranda düşük yaşadım kalbi durdu ilk bebeğimin)ve asla beni gereksiz yere telaşlandırmayıp bol bol moral veriyor.Bu benim için çok önemli o yüzden devam edeceğim canım.

hmm doğru diyosun aslında. batuhan hoca da, dediğin gibi sakin biri ve baya rahatlatıyo. hakkımızda hayırlısı olur inşallah canım. bende bir an önce karar veriririm umarım senin gibi. :44:

günaydınnn annişlerr :KK16: uykulu bi cuma günü herkesin cuması mübarek olsun ve hayırlara vesile olsun biz çalışıyoruz uykuya hasret evdeklierde erken kalkıyo biz evde kalınca bizde erken kalkıcaz galiba :KK9: kv bizde eşimden dolayı o yüzden akşamlarıda yatamıyorum şekerlemede yok yani sabah zor kalkıyorum sabah bi sitede okudum (üstümdeki yorgan 15 ton altımdaki yatkta 10 tonluk çekim güçlü bi mıknatıs aradan zor çıkıyorum ):KK9: aynennn bide eşim raporlu o uyurken yanından kalkmak dahada zorrr:KK19: oda işe giderken bu kadar zor gelmiyodu .. herkesin nisanı çabucak gelsinnde evlerimizde dinlenenlim artık benimde bu ay son nasipse on beş günüm varr

kızlar ben bişe merak ettim,çok sevipte
tiksindiğiniz bişe oldumu?mesela ben günde on bardak(en az):KK53::KK53:
çay içerdim şuan hala içemiyorum,hatta demlemiyorum.
bakalım nezaman içerim,gerçi iyi oldu da.....:nazar::nazar::nazar:

günaydınnn annişlerr :KK16: uykulu bi cuma günü herkesin cuması mübarek olsun ve hayırlara vesile olsun biz çalışıyoruz uykuya hasret evdeklierde erken kalkıyo biz evde kalınca bizde erken kalkıcaz galiba :KK9: kv bizde eşimden dolayı o yüzden akşamlarıda yatamıyorum şekerlemede yok yani sabah zor kalkıyorum sabah bi sitede okudum (üstümdeki yorgan 15 ton altımdaki yatkta 10 tonluk çekim güçlü bi mıknatıs aradan zor çıkıyorum ):KK9: aynennn bide eşim raporlu o uyurken yanından kalkmak dahada zorrr:KK19: oda işe giderken bu kadar zor gelmiyodu .. herkesin nisanı çabucak gelsinnde evlerimizde dinlenenlim artık benimde bu ay son nasipse on beş günüm varr
aynen aynen aynen nısannnnn gelsinnnn ve evimize gidelim bebeişimize hazırlıklar yapalımmmmmmmmmmmm :KK76: az kaldı ınsalahhhhhhh :KK52:

ben ne yemek yıycegıme karar veremıorum canım hıc bısey ıstemıooo sıgara ıcmezdım normaldede ama kokusu rahatsız etmezdıııı sımdıııı olduruooo mahvoluorum :KK53::26:

çalışan anneler allah yardımcınız olsun,dayanma gücü versin,
bende çalışıyorum ama kendi işimiz
herzaman gitmiyorum artık.senin de cuman mübarek olsun arkadaşım.....

canım aynen bende severdim çayı iş yerinde olsun evde olsun içerdimde ama hamile kaldığımdan beri içemiyorum tiksinmekte değil ama sevemiyorum kahvaltıyıda çaydan başka bişeyle yapamıyorum o yüzden sabahları yarımçay bardağıyla kahvaltı yapıyorum onun dışında hiç içemiyorum hele o demlerken kkokusunuda hiç sevmiyorum çiğ çiğ

çalışan anneler allah yardımcınız olsun,dayanma gücü versin,
bende çalışıyorum ama kendi işimiz
herzaman gitmiyorum artık.senin de cuman mübarek olsun arkadaşım.....

sağ ol canımm inşallah benim bu ay son tabi eleman ine vazgeçmezse:KK9: bende vede keyif yapıcam

merhaba güzel anneler :KK16: nasılsınız bakaoım..dün akşam yatağa yattıığımda karnımda kıpırtılar hissettim seyirme gibydi bişey oynuyo gibyidi dakikada bi kaç kez oldu gazmıydı bilemiyorum inşallah bebişimdir yarın randevumuz var hayılrısıyla atlatıcaz inşallaahhh son iş günü :KK36:

bende günde bir kaç kahve içerdim hamile kaldıktan sonra hatta daha öğrenmeden önce türk kahvesine soğudum... öğrenincede birdaha başlamadım
birde irmik helvasını cok severdim ama hiç canım istemiyor, yerse miğdem bulanır diye korkuyorum

canım aynen bende severdim çayı iş yerinde olsun evde olsun içerdimde ama hamile kaldığımdan beri içemiyorum tiksinmekte değil ama sevemiyorum kahvaltıyıda çaydan başka bişeyle yapamıyorum o yüzden sabahları yarımçay bardağıyla kahvaltı yapıyorum onun dışında hiç içemiyorum hele o demlerken kkokusunuda hiç sevmiyorum çiğ çiğ

günaydın kızlar aynen bende kahvaltıda süt içmezsem belki yarım bardak çay, işyerinde kupayla içerdim şimdi tık yok :KK1:

gunaydın kızlar hayırlı cumalar bugun asım var korkuyorum ama bn:KK19:

canım benim de aşım var bugün.. sabırsızlıkla bekliyorum iş yerinden izin aldım akşamüstü vurulucam. inşallah ebe orda olur. :KK53::KK53::KK53: biye korkuyorsun ki genelde mi iğneden korkuyorsun yoksa bugüne özel mi korku.. bir şey olmaz azıcık ağrırsa ağrır o kadar..

X