2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

benim kusmalar bulantılar filan hiç geçmedi
allahım o ilaçların kokusu nedir öyle feci tiksiniyorum. Şuan decavit ve demir hapım önümde şişenin kapağını da açtım onlar bana bakıyor ben onlara.
Bi ilaç içiyorum ardından hemen çikolata yiyorum başka türlü içemiyorum.
Ben de dediğine katılıyorum ilaçlar anne için. Bizzat denedim tecrübe ettim içmediğimde belim ve başım deli gibi oluyor ve daha yorgun hissediyorum

şişe mi dedin canım sen.

Kızlar Hamilelerin duaları kabul olur derler ya bir kez daha denenmiş test edilmiş oldu

Dünden beri canım hiç sigara istemiyor benim için dua eden etmeyen herkese çok teşekkür ederim rabbim beni ve bebeğimi bu illetten kurtarıyor inşallah
Hiç istemiyo canım oh bide hava atıyom millete ben bıraktım sigarayı diye :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

çok güzel bi duygu hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum :KK52::KK52::KK52::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

Bizim haftamız seninle aynı diye biliyordum cano. Ben bugün 18+5 oldum allahın izniyle :KK70:D. Ve Ben 13. haftadan beri demir ilacı kullanıyorum. bu gitmeme dede bel ağrım için magnezyum verdi. İlaç üstüne ilaç içiyorum tiroidim içinde içiyorum ayrıyedden. eleviti ikiye kırıp içiyorum kafam kadar çünkü. :KK70:

yokk canım benim şu an 18'e yeni girdi..
hatta en son net hatırladığım ikili testte 12+2 denmişti.. ona göre hesaplarsam bugün 18+0 oluyor..
son kontrolde de doktorum özellikle söyledi, 25 ocaktaki kontrolde demir ve balık yağı suyu hapımı ne öyle bişey dedi, onlara başlıcaz dedi.. :KK1:

aynı durumdayız canım ya ben de 80 e dayandım... maksimum 90 la doğurursam başarılı sayacağım kendimi... asm deki hemşire baskül bozuk zannetti sabah, yok siz 70 ten fazla değilsiniz dedi,ayyyyy nasıl sevindim anlatamam...

bu arada puffpuf u kıskandım, doktoruyla iletişim konusunda... ben de cumartesi günü gittiğimde telefonunu istemeyi düşünüyorum, geç bile kaldım bence...

hiç Sorma canım Bizim kemikler fazla iri sanırım :) Bende kilomu söylüyorum şok oluyor millet inanmıyorlar.. Bizim doktorun numarası varda teknolojiden uzak sanırım whatsapp falan kullanmıyor :KK70:

Offfff offffff gecmeyecek bu bulantilar kusmalar......
9 ay cekecegim gibi gorunuyor :KK14:
Neyse yeter ki oglum saglikli olsun :nazar:
Kilo almasamda olur :KK19:

Evet evet tabiki al canım hiç düşünmeden hemde. Samsu ve pamuklu . Bana da kuzenim tavsiye etti. Dr. lar yeni doğan bebeklerin alt temizliği için pamuk ve suyla temizleyin diyormuş. Bunlar böyle işte. her paketin içinde 40 tane oluyormuş normal mendillerden kalınmış yapıları ilk aylar bunları kullan san ayeter sonra primaya geç dedi.

aliyim o zaman ya sağol tavsiyen için canım :KK34:

merhabalar hepinize hayırlı doğumlar sağlıklı bebişler diliyorum :KK16:
2014 temmuz annelerinden geliyorum yanlış görmüyorsam bursalı anne adayı epey çok sizde arkadaşlar 14 haftamdayım ama hala doktor konusunda kararsızım Bursalı anneler bana doktor önerebilirmisiniz rica etsem :KK16:

Kızlar Hamilelerin duaları kabul olur derler ya bir kez daha denenmiş test edilmiş oldu

Dünden beri canım hiç sigara istemiyor benim için dua eden etmeyen herkese çok teşekkür ederim rabbim beni ve bebeğimi bu illetten kurtarıyor inşallah
Hiç istemiyo canım oh bide hava atıyom millete ben bıraktım sigarayı diye :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

çok güzel bi duygu hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum :KK52::KK52::KK52::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

Canim su ana kadar iciyor muydun birde :KK53:
Neyse sukur ki artik icmiyorsun hersey bebeisler icin :KK16:
Bundan sonrada hic icmezsin ins :KK54:

yokk canım benim şu an 18'e yeni girdi..
hatta en son net hatırladığım ikili testte 12+2 denmişti.. ona göre hesaplarsam bugün 18+0 oluyor..
son kontrolde de doktorum özellikle söyledi, 25 ocaktaki kontrolde demir ve balık yağı suyu hapımı ne öyle bişey dedi, onlara başlıcaz dedi.. :KK1:

pufpufum yan topikten true_blood un selamı var sana. Kız tanımadığın adam yok hee :KK1:

Rica ederim. Umarım memnun kalırız hep birlikte :KK70: Ben daha birşey almadım bir hastane çıkışım var o kadar ve nereden başlayacağmı bilmiyordum. Bebek bakım ürünlerinden başlamaya karar verdim.

yüklesene aldıgını diğer topiğe canım :) biz hep yüklüyoruz.bende daha bişey almıcam diyodum ama şu ıslak pamkları alıcam şimdi inşaallah :KK34:

yüklesene aldıgını diğer topiğe canım :) biz hep yüklüyoruz.bende daha bişey almıcam diyodum ama şu ıslak pamkları alıcam şimdi inşaallah :KK34:

Yaa yükl,icemde hep unutuyorum bugün eve gidince resmin i çekip atayım gerçi burayada daha önce hiç resim yüklemedim. Ben ıvırını zıvırını eminönünden alayım diyorum Herşey yanyana orada kapı kapı dolaşmaya gerek yok. Piyasayla fiyatlar hemen hemen aynıymış

yok şekerim ya koca koca ilaçlar valla şurup mu kaldı artık en son 7 yaşımda şurup içtim ondan sonra hep hap verdiler :KK43:
o şurupların tadı ne güzeldi ya valla canım çekiyo bazen :KK1:

Bebişin doğunca onun şuruplarını içersin çok tatlı oluyorlar
abim kızına içirirken kendiside içiyor hep:KK1::KK1:

Offfff offffff gecmeyecek bu bulantilar kusmalar......
9 ay cekecegim gibi gorunuyor :KK14:
Neyse yeter ki oglum saglikli olsun :nazar:
Kilo almasamda olur :KK19:

Allah yardımcın olsun canım , benimde daha 1 hafta oldu bulantılar biteli , hala inanasım gelmiyor bittiğine. inşallah biran önce geçer gider ya :KK50:

Yaa yükl,icemde hep unutuyorum bugün eve gidince resmin i çekip atayım gerçi burayada daha önce hiç resim yüklemedim. Ben ıvırını zıvırını eminönünden alayım diyorum Herşey yanyana orada kapı kapı dolaşmaya gerek yok. Piyasayla fiyatlar hemen hemen aynıymış

piyasadan daha da uygunmuş.ah ben istanbulda olsaydım :)

pufpufum yan topikten true_blood un selamı var sana. Kız tanımadığın adam yok hee :KK1:

yan masa gibi oldu :KK1: hehehhee as cnm sağolasın..
biz hemen hemen kader arkadaşıyız onla, hemen hemen aynı şeyleri yaşadık çünkü.. düşük kayıplar falan sonra bi öğrendik ki hemen hemen aynı anda hamileymişiz :KK1: Allah'ım sağlıkla daim etsin dilerim.. :nazar:

X