2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Ben yengemle neden dalga geçeyim ki , Canımmm o benim.. Allah herkese öyle kolay doğum nasip etsin inşallahh tek dileğim bu.. hiçbirşey anlamadan normal doğum yaptı, Bence sen yanlış anladın beni :)

aaa bende sezeryan öyle oluyo dicektim normal mi yaptı maşallah vallahi ayy bende çok istiyorum normal doğum allah nasip eder inşallah kilom var daha da alcaz problem olmaz inş

geçmiş olsun canım bi haftadır bendede aynı sızlanarak uyanıyorum yada eşim uyandırıyor kabus gördüm zannedip bu haftaları ağrılı geçirgez anlaşılan bulantı levelından bu levela geçtik hayırlısı

aa süpermiş fotoğrafçı olmanız.benm de hayalimde var .düğünümde dış çekim yaptrdım hem de o gün yagmurlu diye 4 gün sonra tekrar kuaför gelinlik vs halledip çektirdim :)herkes de bayılıyor bebeğime de yapmak istiyorum zaten sezaryen olcak doğum şimdiden mi ayarlıcaz erken değil mi bi de fiyatları nasıl acaba...
babası dalga geçiyo ne gerek var falan.ben de diyorum ki oğlan olursa ilerde kız arkadaşı bak bu benim doğum fotolarım hani seninkilere bakalım derse oğluşum ezik mi kalsın kızın yanında diyorum babası gülmekten ölüyo,,erkekleri kandırması çok kolay ya pek bi saflar :)))

hemen bakıyorum canım ... sağol

hehehehe evet canım yazışıyoruz biz..müsaitse hemen cvp veriyor zaten

Ben seni bulamadm canm ama

aynen yazdığım gibi olcak cnm ama.. alt tirelerle beraber ve 2 "f" li

aaaaay sağolun valla,demek bi ben değilmişim.. hiç böyle bi ağrıdan bahseden olmamıştı o yüzden tedirgin oldum bi an..demek normal böyle hepimizde olduğuna göre

aaa bende sezeryan öyle oluyo dicektim normal mi yaptı maşallah vallahi ayy bende çok istiyorum normal doğum allah nasip eder inşallah kilom var daha da alcaz problem olmaz inş

Normal yaptı valla inanası gelmiyo insanın , inşalah bize de nasip olur . Benimde kilom 80e dayandı , boyum 1,70. Çok şişko durmuyorum ama yine de var yani 100 ü görcem heralde , hayırlısı bakalım inş. sorun olmaz

Kızlar merhaba :)

Yardımınıza ve fikirlerinizi ihtiyacım var

"TALHA" ismi hakkında fikirlerinizi söyler misiniz :)

Kızlar merhaba :)

Yardımınıza ve fikirlerinizi ihtiyacım var

"TALHA" ismi hakkında fikirlerinizi söyler misiniz :)

bence güzel.. kulağada hoş geliyor.. beğendim canım

anlamı içinde ;
Talha; Kavuşmak, Buluşmak, Birleşmek anlamlarına gelir. Bu anlamına göre Arabistan yarımadasındaki zamk elde edilen bir Akasya ağacı türüne Talha ismi verilmiştir. Zamk da birleştirme kavuşma işlemi gördüğü için. Kelime anlamı "Kavuşma, Birleşme" demektir. br 2. İslamiyeti kabul eden ilk on sahabeden biridir,Talha bin Ubeydullah da Uhud Savaşında Resulullahedı koruyabilmek için büyük kahramanlıklar gösteren sahabelerdendir. yazıyor..

(alıntıdır)

kızlaarrr sapık sanmayın sırasıyla okuyup geliyorum instagrama ekliyorum sizleri kullanıcı adım yeserrr

bu arada hastalar kervanına ben de katıldım. boğazım felaket ve sanırım ateşim de var ama iş yerindeyim ve kıpırdayamıyorum çok izin aldım bugünler de ve cumaya da alıcam oofff napcam ben yaaaa

ben 85 le hamile kaldım bulantı grip falan derken 79dum en son geçen gün tartıldım 80 olmuşum en fazla 8-10 kilo alabilirsin dedi hemşire bana şimdilik iyi gidiyorum gibi zaten öyle çok yemiyorum tatlı falanda sevmiyorum en geç 6 da akşam yemeğimizi yiyoruz onunda etkisi var heralde

kızlar instagram adımı değiştirdim yoksa karışıklık olucak burdaki ismimle aynı yaptım.ttet_

aynı durumdayız canım ya ben de 80 e dayandım... maksimum 90 la doğurursam başarılı sayacağım kendimi... asm deki hemşire baskül bozuk zannetti sabah, yok siz 70 ten fazla değilsiniz dedi,ayyyyy nasıl sevindim anlatamam...

bu arada puffpuf u kıskandım, doktoruyla iletişim konusunda... ben de cumartesi günü gittiğimde telefonunu istemeyi düşünüyorum, geç bile kaldım bence...

Teşekkür ederim canım

Bu arada istediğim yorumların hepsini beğenemiyorum. Saçma sapan uyarılar veriyor

Kızlar üzücü ama gerçek ben aldatılmış bir kadın olarak konuşuyorum inanın ne döve görür gözleri ne başka bişey insan bir kere şeytana uymasın karşısındaki insan için hiç sorun olmuyor evli olmaları erkeklerin
o yüzden mevlam vefalı vicdanları insanlarla karşılartırsın hepimizi ben bu konu hakkında çok detaylı konuşmıcam ama aldatıldım
ve sizi üzmek için söylemiyorum inancım şu her erkek aldatır eşini birgün

o kadar çok insan tanıdım ki hayatta yapmaz dediğim insanlardan duydum bunu o yüzden babama bile güvenmem bu konuda

bu konuda birşey sorucam peki nasıl affedebildin.gerçekten eleştirerek sormuyorum.ben böyle bi durumda boşanmaktan başka birşey düşünemem rabbim kalbimi biliyor.büyük konuşmamak lazım orası ayrı ama ben affedici kadınlardan değilim...

Bişey sorcam kızlar pazt günü tetanoz aşısı oldm o günden beri sanki bebeğimin hareketleri azaldı bende bişey olmadı ateş vesaire ama umarım telaş yapmıyorumdr,tetanoz aşısı vurulanlarınzda oldu mı bu durum merak edyrm

Teşekkür ederim canım

Bu arada istediğim yorumların hepsini beğenemiyorum. Saçma sapan uyarılar veriyor

evet bi defa banada bi uayrı verdi..
diğer kullanıcı yorumunu mu beğenmek gerek dedi, yoksa tek bi kişimi beğenebilir ne öyle bişey dedi.. bende "yürü giiitttt" dedim vazgeçtim trip yaptım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…