2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
kızlar,
butikbebeyi ben de tavsiye ederim.
online alışverişte markafoni trendyol vb gibi genel sitelerin dışında bebek alışverişi için her gün yokladığım ve alışverişlerden çok memnun olduğum bazı siteler var.
biri mompery, diğeri unnado, butikbebe, markalı alışvrişler için markabebe...

bebişler için özel tasarımlar için de ben instagramda selince tasarım ile çalışıyorum. selin hanım nazillide yaşıyor bir oğlu var, ona bir defter yaptırdım sayfamdan bakabilirsiniz artık herkes kopyalıyor :) ikimiz birlikte tasarladık süper oldu kızıma günlük yazıyorum anneannesi babaannesi dayıları teyzeleri babaannesi dedeleri de birer sayfa yazıyorlar :)
sayfalarında ayak izi delgeçi var o kadar güzel ki...
3 tane de saç bandı gönderdi bana fiyatları da oldkça uygun...
kargoyla gönderiyor her şeyi tavsiye ederim :)

slm kızlar sayfalar bayaaa birikmiş bebeğinin hareketlerini hissedemeyip yeni hissedenler varmı kaçırdığım..bende hala yık yok

hemen bakıyorum cnm bebe butiğe

ne aşısı vurdurdunuz kızlar ben o kısmı kaçırmışım..

kızlar ya bende bir ay önce az bişi idrar yolu enfeksiyonu çıkmıştı tahlilde doktor toz vermişti onu içtim. 2 gün önce sağ kasığımda sancı girince bugün doktora gittim idrar tahlili istedi yine çıkmış enfeksiyon. toz verecekti onu kullandığımı söyleyince antibiyotikle bi tanede ilaç vermiş. ne yapsam bilemedim :18: mecbur kullancam artık. yılbaşında da boğaz enfeksiyonu olduğu için zaten bi tane antibiyotik kullanmıştım şimdi hiç kullanmak istemiyorum ama artarsa die de korkuyorum uff ya inş bişi olmaz

gel anacım geeeeel,sende bendensin

bende düne kadar niye hissedemiyorum diye kendi kendimi yiyodum düşünmekten ama bizim minik kelebek dün uzandığımda baya baya hareketlerini hissettirdi hatta babası onunla konuştu onu sevdi iice bi coştu :) merak etmeyin yani en kısa zamanda hemen hissedeceksiniz :)

ben ekledim seni canım

kızlar ya ben ilaçlarımı hiç kullanmıyorum ne olacak benim bu halim.
Folikaasit verdi 3 yada 4 kullandım bidaha almadım.
13.haftada demir hapı ve decavit verdi şuan 17.haftadayım 4 haftada toplam7 tane kullanmışım.
ne olacak bu halim iğreniyorum ilaçlardan ya. Hele decavit öküz gözü gibi kocaman zaten sürekli midem bulanıyor ilaçlarda cabası

valla bekliyoruz bakalım, inşallah diyelim artık

kullanıcı adımla yeni bir adres açtım, ilk defa kullanıyorum instagram... o yüzden profil fotoğrafı hariç hiç fotoğrafım yok şuanda...
buradaki kullanıcı adımla açtım adresimi... takip etme isteği gönderdiğim arkadaşlar o kişi benim :)

bende sevmiyorum ama kullanmak çok önemli heleki folik asit..ayrıca bende decavit içiyorum onun içinde folik asitte var igtiyacımız olan her vitamin var.içmeyi unuttugum gün başıma agrılar giriyor.iç derim arkadaşım

aldatmanın da boyutu vardır canım tabii her şekilde çok kötü ama umarım sen en kötü boyutunu yaşamamışsındır.. allah mutlu mesut etsin inş. pişman olmuştur bir daha yaşatmasın sana ve hiç birimize..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…