2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

ben bulamadım seni canım japonlar felan çıkıyo puffpuff yazınca

japon mu puhahahahah hay allah iyiliğini versin.. Yok kızzz çıkıyo alt tirelerle beraber yap ama aynı yazdığım gibi ttet buldu işte beni

_pufpuff_

Kızlar herkese günaydın güzel anneler ve onlarım masum bebekleri

Bugün çok mutluyum çünkü dün buraya sigarayı bırakıyorum yazdıktan sonra hiç içmedim ki bu büyük bi başarı benim için
çok şükür canımda istemiyor olacak galiba kızlar başarıyorum

bebeğimde iyi çok şükür bütün gece rüyamda aklıma gelmeyecek meyvelerden yedim sabah kalktım güldüm kendime

şimdi tek tek saymayacam meyveleri canınız çekmesin ama bitanesi vardıkı ben onu eşimden istedim aşeriyorm diye hakkını yiyemem adam buldu ama ben aldırmadım kilosu 600 tl dediler 3 tanesine 25 tl para istediler aldırmadım rüyamda kütür kütür yedim ama :)

canım senin de maşallahın var yalnız eşinle ne kadar benziyosunuz birbirinize maşallahh allah mutlu mesut etsin

teşekkür ederim canım :) herkes bize aynı şeyi söylüyor bu arada bende senle eşini ilk gördüğümde aynı şeyi düşündüm biliyo musun sizde benziyosunuz yakışmışsınız maşallah.zaten eşler birbirine benzermiş

noluyo nedir durum ben bişey anlamadım instagram yok bende ama face ye ekleyelım dersenız bende varım acılmıs bı gurup varmı ben arastırayım bakalım

sağol canım benim

Son düzenleme:

Süper canım...tebrikler böyle devam et....her canın istediğinde bebeğin gelsin aklına ve onun daha fasulye kadar ciğerleri:18: Sen dün sormuşsun nasıl bırakacam bırakanlar bana anlatsın neler yaptığını... Vallaha ben hamile kalmadan önce bırakma çabalarına başladım ve hep o sigara paketlerindeki o tüplere bağlı, hastanedeki bebek gözümün önüne geliyordu...sonra çok dua ettim, allahım tiksineyim hatta hamileliğim boyunca kusayım diye...allaha şükür kusma olmadı ama biri sigara dese midem bulanıyor, kokusu tiksindirici geliyor.....

İnşaallah sende tiksinirsin canım, benim bir arkadaşım elektronik sigara ile bıraktı...

Günaydın güzel annecikler ve onların küçük kuzuları :) Çoook güzel bir gün yaşamanız dileğiyle...

noluyo nedir durum ben bişey anlamadım instagram yok bende ama face ye ekleyelım dersenız bende varım acılmıs bı gurup varmı ben arastırayım bakalım

kızlar sanırım yok kadınlar klubu dıye bır sıte yok var da hangısı olduguna karar veremedım yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…