2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
kızlar sanırım yok kadınlar klubu dıye bır sıte yok var da hangısı olduguna karar veremedım yani

kadınlar kulubu diye olan zaten buranın face adresi gibi düşün dışardanda herkes ekleme yapıyo orda, o değil yani canım.. Face grubu var ama gizli

CANIM nikotin ihtiyacım yok çok şükür sadece canım sıkılıyo masamdan kalkınca sürekli içerdim şimdi o aklıma geliyo aman diyorum
bebeğimden değerli değil hiçbişey

Son düzenleyen: Moderatör:

kadınlar kulubu diye olan zaten buranın face adresi gibi düşün dışardanda herkes ekleme yapıyo orda, o değil yani canım.. Face grubu var ama gizli

o zaman burdan face adreslerimizi gönderelim eklesinler bizi yaa evet ben burdaki sayfaları artık cok begenmıyorum

butonlar degıstı alıntılar acayıp oldu orda acarız bı konu konusuruz fotolarda daha cabuk yuklenıyo bencede oraya gidelim hepberaber

arkadaşlar günaydın hepinize..
ayrıntılı ultrasonun ücretini bilen varmı? daha zaman var ama belki aranızda bilgisi olan vardır diye sordum..

Kızlar merhaba...Butikbebeye baktınız mı bilmiyorum ama çok kaliteli markalar %50 ve daha fazla indirimde...Biz eşimle dün akşam bornozdan patiğe, tulumlardan astronot montuna, alt açma örtüsüne kadar her şeyi çok iyi fiyatlarla aldık. Bakmanızı tavsiye ederim. Ben de ilk bebeğimi beklerken ve her gördüğümü alma hevesiyle yanıp tutuşurken 500 liraya 25-30 parça buldum. 7'li tulum setleri 20 lira, patikler 10, bebek albümleri 14 lira...

günaydınlar

vala ben hala kararsızım araba konusunda gidip bikaç model bakıcam ondan sonra artık bakalım ama şubatta almak istiyorum ki büyük parçaları bitireyim yatakla arabayı halletmek istiyorum

hey maşllaahh instgramdan eklediğim hatunlar annelik hepinize çok yakışacak vallahi ne tatlısınız öylee :)
özellikkle paylaştığınız sofra ve yemek fotograflarına ayrı bi iştahla baktımmmm

arkadaşlar günaydın hepinize..
ayrıntılı ultrasonun ücretini bilen varmı? daha zaman var ama belki aranızda bilgisi olan vardır diye sordum..

canım valla hastaneye göre değişiyor ben sordum 140 diyen de oldu 110 diyen de. Hastaneye bağlı.

bakalım bakalım ya ben görmeden almaya korkuyorum kötü olur mu diye. Elime geçince beğenmezsem ya ?

Kızlar merhaba gitti gidiyorda şuan Uni Baby Yenidoğanlar İçin Islak Mendil 12`li paket kargo dahil 44,90 hemen alın derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…