2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
biz nişan+kına+düğün de dış çekim yaptık düğün fotocusu tuttuk eşime gına gelmişti foto çektirmekten dün ağzını aradım biraz doğum fotocusu için bi kaç foto gösterdim hiiiççç gereği yok aşkım biz çekeriz diyo gıcık yaa:KK35: ama çok güzel oluyo kızlar imkanınız varsa yaptırın valla..

aynı benim eşimdeki tepkiii ama ben çoooook istiroummmm bakalım bir yer 450 tl dedi çokta güzel resimler cekmıs ama degmez dıorum bırde bızler kardesım fılan cekeer zaten profosyenel makınamız var bakalım:KK52:

sümeyra diye bi rehber öğretmenle tanıstm ama o mudur bilemedim şimdi... erzincana gelirsen beklerim valla ne güzel olurdu :)
İnşallah canım bu yaz sümeyranın düğünü vardı gelmeyi düşünüyordum
ama malum doğum zamanına gelecek gelemeyeceğim bakalım ilerleyen yıllara artık...:

aynı benim eşimdeki tepkiii ama ben çoooook istiroummmm bakalım bir yer 450 tl dedi çokta güzel resimler cekmıs ama degmez dıorum bırde bızler kardesım fılan cekeer zaten profosyenel makınamız var bakalım:KK52:

canım hiç gereği yok o zaman prof. makinaniz varsa bizim de arkadaşın var ondan alırız inş.

aaaa cidden şu an başka renk görünmüyor.. Enteresan ben ilk linki buraya kopyalarken varsı hatta hepsine baktık tek tek biz, belki internetten alan olduysa net satışında bitmiştir.. Almaya karar verirsen zaten e-bebek mağazasına git bak öyle al,mağaada vardır kesin renkleri.. Arkadaşım siyahını aldı mesela :KK34:

yaa ben de siyahını istiyorummm ya da kırmızı gri de olabilir canım e bebek mağazası nerde ki ben d.bakırdayım burda yookk:KK43:((

ya siz böyle birbirinizi instagrama face e ekleyip duruyorsunuz. Bizim başımız kel mi hesabımız yok nolcak :KK14:
Oralara dadanıp urayı unutmayın haaa :KK20:

bi grup var oluşturulmuş zaten 43 kişiyiz şu an ama başka birini almama kararı aldı yöneticiler..geçenlerde bi kişi fake çıktı o yüzden..hamile bile değilmiş,psikolojik sorunlu biri bi blogdan resim yazı alıp alıp ekliyordu hergün action lı hikayeleri vardı falan..

benim ablamın grubunun da başına böyle bişe gelmişti kadın hamileyken düşük yaptı sonra tekrar hamile kaldı hamileyken eşi trafik kazası geçirdi vefat etti kadın amerikaya gitti baya aksiyonluydu onun hikayesi de ama hikayeydi işte psikolojik sorunluydu o da ayy allah korusun böylelerinden..

yaa ben de siyahını istiyorummm ya da kırmızı gri de olabilir canım e bebek mağazası nerde ki ben d.bakırdayım burda yookk:KK43:((

heeee evet canım her yerde yok.. O zaman mecbur netten alıcan ama niye görünmüyo ki yav siyahı falan? Daha 2 gün önce vardı
:26:

ya siz böyle birbirinizi instagrama face e ekleyip duruyorsunuz. Bizim başımız kel mi hesabımız yok nolcak :KK14:
Oralara dadanıp urayı unutmayın haaa :KK20:

aaaaa olmaz öyleee ama burayı unutmak yazmamak gelmemek yok ona göre :KK47:
ilk gözağrımız burası ve paylaşımlar daha rahat burdan kızdırmayın beni :KK47:

X