2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
bizim kurum müdürü de numuneliktir arkadaşın kızı hastalandı müdür beyden izin almak istedi müdür diyo ki babası götürsün sen niye götürüyosun bu da yetmemiş gibi çocuk kimin üzerine senin mi eşinin mi o da eşimin demiş o zaman babası götürsün demiş.. arkadaş da ertesi gün çocuğunu kendi üstüne aldı böööyyle bir saçmalık işte malesef :KK47::KK47:

hey allaam yaaa vallahi kendi çocukları bir şey olsa dünyayı yıkarlar ama karşısındakine anlayışlı davranmazlar :KK47::KK47::KK47::KK47:

Mrb arkadaslar bayazamn oldu girmeyeli tumm annisler ve bebisleri iyidir umarim
ben bisi sorcam sizlere catlaklar icin hangi kremleri kullaniyorsunuz ben 13 haftada bepantol e basladim o bitti simdi mustela aldim iki tup sizler ne alemdesiniz catlamaya basladinizmi merak ettim benm 13 haftada 2 kucuk kalem cizigi gibi olustu krem kullaninca durdu onlarda ilk gunku gibi gozukmuyo

bende bebe yağları ve kakao yağı+kayısı+tatlı badem karışımı ile idare ettim.ama karnım çok büyüdü benim güvenemiyorum o yüzden geçenlerde burda bi arkadaş bi sitede lierac bulmuş indirimli bende o siteden 2 kutu aldım yarın öbür gün gelir başlıcam hemen.henüz çatlağım yok cildim aşırı yağlıdır benim sanırım o yüzden olmadı henüz.ama başlar artık.araştırmalarım en iyi kremin lierac olduğu yönünde,biraz pahalı ama nette indirimli siteler var.
:KK34:

Canım geçmiş olsun takma kafana.. anlıyorum düşük yaşamışsın.. o da kötü etkilemiştir ama o küçükmüş bak şimdi göbişindeki kocaman olmuş bir sorunu yoktur.. sakın kafana takıp kendini üzme. Doktora anlatamadıysan bile o kontollerini yapmış.. kontrolüne de az kalmış sakın korkma emi..

saol canim takmamaya calisicam..bu arada daha önce doktorum bana da magnezyum vermisti onu kullansam mi acaba bi faydasi olurmu ?

kızlar biz bugün eşimle bir çılgınlık yaptık ben hastaydım evde yatıyordum eşim aradı işleri müsaitmiş haydi bebiş için alışverişe gidelim dedi ben de hastalığıma aldırış etmeden gittim teyzeleri kızıma bir ciciler aldım öyle kokoş öyle kokoş ki anlatamam

saol canim takmamaya calisicam..bu arada daha önce doktorum bana da magnezyum vermisti onu kullansam mi acaba bi faydasi olurmu ?

canım kasılmaları azaltıyor.. magnezyumun amacı o zaten. sadece doğuma yakın bıraktırılıyor sanırım onda da doğum kasılmalarını da engellediği içinmiş öyle duymuştum. ama bu haftalarda genelde tüm hamişler içiyor bildiğim kadarıyla doktorun verdiyse sen de kullanabilirsin. işe yarıyor daha doğrusu bende işe yaradı..

kızlar biz bugün eşimle bir çılgınlık yaptık ben hastaydım evde yatıyordum eşim aradı işleri müsaitmiş haydi bebiş için alışverişe gidelim dedi ben de hastalığıma aldırış etmeden gittim teyzeleri kızıma bir ciciler aldım öyle kokoş öyle kokoş ki anlatamam

ayyyy merak ettim vallahi yok mu fotoları..:KK52::KK52::KK52: güle güle giysin bebişkon İnşallahh.. sağlıklı günlerde..:KK52::KK52::KK52:

canım kasılmaları azaltıyor.. magnezyumun amacı o zaten. sadece doğuma yakın bıraktırılıyor sanırım onda da doğum kasılmalarını da engellediği içinmiş öyle duymuştum. ama bu haftalarda genelde tüm hamişler içiyor bildiğim kadarıyla doktorun verdiyse sen de kullanabilirsin. işe yarıyor daha doğrusu bende işe yaradı..

tmm canim simdi hemen bi tane iciyom :KK9: walla icimi rahatlattin cooook tskkr ederim :KK16: :KK16: Allah bebislerimizi korusun sagsalim kucagimiza almayi nasip etsin :nazar: :emir_bebek: :nazar:

Kızlar bu gün kontrolümz vardı cinsiyetini öğrendikkkk :KK1: Prensesim geliyoooo :KK23: :KK52::KK52::KK52: çok sevinçliyim cinsiyetini bilmek bambaşka bi duyguymuş Allahımmmmm sevinçten ağlıycaktım zor tuttum kendimi yarın da tetanoz aşısı için sağlık ocağına gidicem ama inşallah çok acımaz korkuyorummmm :KK53:

canım fotolarını topiğimize koysanaaa :) benim kargolarımda geldi fotograflayıp koyucam bendee :) herkes topiği bilmiyor linkini koyucam şimdi :)http://www.kadinlarkulubu.com/hazir...lerinin-kiymetlilerine-aldiklari-ciciler.html

Kızlar bu gün kontrolümz vardı cinsiyetini öğrendikkkk :KK1: Prensesim geliyoooo :KK23: :KK52::KK52::KK52: çok sevinçliyim cinsiyetini bilmek bambaşka bi duyguymuş Allahımmmmm sevinçten ağlıycaktım zor tuttum kendimi yarın da tetanoz aşısı için sağlık ocağına gidicem ama inşallah çok acımaz korkuyorummmm :KK53:

hayırlı olsun canım bana da kız dedi doktor 10 gün önce ama %80.sana kesin mi dedi.herkese soruyorum sonradan değişirmi diye korktugumdan :KK1: tetanos bildiğin normal iğne ya hiç acımıyo.ben de cuma oldum.omuzdan vuruluyo.hatta aynı anda b12 iğnemi vurdurdum kalçadan o daha çok acıdı :KK1:

hayırlı olsun canım bana da kız dedi doktor 10 gün önce ama %80.sana kesin mi dedi.herkese soruyorum sonradan değişirmi diye korktugumdan :KK1: tetanos bildiğin normal iğne ya hiç acımıyo.ben de cuma oldum.omuzdan vuruluyo.hatta aynı anda b12 iğnemi vurdurdum kalçadan o daha çok acıdı :KK1:

yüzde falan sölemedi doktor ama alenen gördük yani bacak arasını açtı gösterdi yaaa gördük kahve çekirdeğini kızımın :KK9: Dr.kahve çekirdeği diyo :KK9: Allahımmm bu duyguyu bütün bebek hasretiyle yanan annelere de yaşatsın nolurrr :KK16:

yüzde falan sölemedi doktor ama alenen gördük yani bacak arasını açtı gösterdi yaaa gördük kahve çekirdeğini kızımın :KK9: Dr.kahve çekirdeği diyo :KK9: Allahımmm bu duyguyu bütün bebek hasretiyle yanan annelere de yaşatsın nolurrr :KK16:

benim yavrumda gösterdi direk bacak arası açıktı direk gördü doktor ama bidahaki ay daha net söylerim dedi :) amin canım inşallah herkese nasip olur :KK16:

selam kızlar

bugün doktora gittim benim fasülye 186 gr olmuş. Bende çok kilo almışın diyetisyene gittim. Doktorum yönlendirdi...pufffff

X