2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

maşallah lahesis, hadi hayırlısı... ama bize de yazaydın ya

16 haftada (yani nerdeyse 4 ayda) 2 kilo ve kızıyo öyle mi?
senin doktor beni hiç görmesin o zaman 5 kilo aldım.. hele bi arkadaş var, 10 kilo aldım yazmıştı

aaay canım kiloyu görünce unuttum bi an..
hayırlı olsun pipilin

ikili ve üçlü taramanız ne zaman yapıldı acaba benım ıkılı tarama 2 hafta önce yapıldı

Canım benide yazarmısın listeye tugbaglc yas 25 ilk bebek istanbul bdt 9 haziran cinsiyet halaaaaa yok :) sanırım bilgiler bu kadar :)

merhaba kızlar bende 16. haftamdayım hareketlerini hissetmeye başladım ama hergün hissedemiyorum ve tedirgin oluyorum benim durumumda olan varmı ?

Canım benide yazarmısın listeye tugbaglc yas 25 ilk bebek istanbul bdt 9 haziran cinsiyet halaaaaa yok :) sanırım bilgiler bu kadar :)

ok..ekliyorum cnm..
oooyyyy hala göstermedi mi cinsiyet? 17 haftalık olmuşsun maşallah..

Saol canım eklediğin için

yok yaw sıpa göstermiyo kendini saklıo çok kıymetlı şeyi var :) ya en azından tahmin bile etse oda olur oda yok hiç göstermiyo babası kılıklı :)

Canim genellikle gostermeyenlere kiz deniliyor .....
Doktorda o yuzden olacak ki kiza yormus.....
Benimkide cok zor gosterdi ama erkek
Belli olmaz yani hayirlisi olsun canim

Hemşommmm bende karsliyim neresinden canım. Ay nasıl bi hos oldum topragimi bulunca :)

Aaa ne guzel....
Arpacay danim canim....
Hemsomm benim

Hayirli olsun oglun canim
Toplamda iki kilo nedir ki.....
Keske daha cok alsam diye dua ediyorum bende.....
30 kiloya kadar yolu var
Kan ilacini bende kullandim canim bulantiyi asiri tetikledigi icin biraktirdi doktor....
En mantiklisini yaparsin sonra baslamakla

merhaba kızlar bende 16. haftamdayım hareketlerini hissetmeye başladım ama hergün hissedemiyorum ve tedirgin oluyorum benim durumumda olan varmı ?
Tatlim senden 2-3 hafta ilerdeyim bende nadir hissediyorum
Tedirgin olma diye yazmak istedim canim

benide eklermisin benim ikinci bebeğim yaş 31 BDT29haziran cinsiyeti belli değil şehir istanbul

Son düzenleme:

mrb ben özel msj atamıyorum benimde kızım olacak 09-06-2014 doğum tarihi ilk gebeliğim 24 yaşındayım ve bayburtta görrev yapmaktayım yani bayburttayım

anket sonuçları şu an 7'ye 7 /
kapışıyor minikler
işaretleyen anneler, umarım kesin sonuçlarınızdır..
çünkü cinsiyet değişirse, ankette değiştirme şansınız olmayacak..ancak listede değiştirebilicez..

Canim ben etlik lokman hekim hastanesine gidiyorum ve cok memnunum sen nerelere gittin bugune kadar.

Ben yakin diye tip fakultesine gidiyordum doktorlar berbat nihayetinde devlet hastanesi veni vidiye gittim yani ada hastanesine usg cihazi berbatti.bizde 29 ekim hastanesine gitmeyi dusunuyoruz lokman hekim guzel ama bize cok uzak.29 ekimle alakali bir bilgin varmi senin canim

ben de aynı haftadayım seninle, 15+1 im bgn. ben de bir haftadır, sabah uyanınca yatarken bir şeyler hissediyorum galiba :)

ben de aynı haftadayım seninle, 15+1 im bgn. ben de bir haftadır, sabah uyanınca yatarken bir şeyler hissediyorum galiba :)

Kizlar bende 17. Haftadayim sanki bende hissediyorum degisik bir duygu.rahimden hissettigim icin bebegimin hareketi oldugunu dusunuyorum bide damar atmasina hiic benzemiyor yani ara sira oluyo

Hangi marka olur bilmiyorum canım ama kesinlikle alacağım sadece elle çalışanlardan istemiyorum. Çok da yararı var düzenli kullanınca süt üretimini tetikliyor, saklıya biliyorsun bebek için bazen daha rahat oluyor vs. almak lazım yani...

Tebrikederim canım oğluşunu... Doktorun hakkikaten takıntılıymış ben 5. aya 3 kiloyla girdim doktorum normal dedi...

Ben de 2 iki gündür pek hissedemiyorum insan ister istemez tedirgin oluyor... :18: hoş zaten yeni yeni gıdıklanır gibi bişeyler hissediyordum ama... Bence bide tatlı bişeyler ye yarım saat sonra filan bi dinle bakalım kendini ben öyle yapıcam zaten doktora gitmeme de çok var...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…