2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
herkese iyi geceler...
öncelikle hediyecim geçmiş olsun bol su iç enfeksiyonun en baş tedavisi çok iyi geliyor.

eve az önce girdik. bugun biz bebişimle başka bir bebişin mevlüdüne gittik çok güzeldi .gecede o arkadaşta yemekteydik.eve dönmek için dışarı bir çıktıkki buz yağıyor öyle bir soğuk varki arabanın kapıları donmuş eşim zorladı çatır çutur ses çıktı öyle açıldı kapı.
çok enteresan bi görüntüydü gökten düşen her buz kırıntısı yolda uçuşuyor sanki yere un dökmüşsün rüzgarda onu uçuruyormuş gibi .bu arada burda(eskişehir) kar falan yok bu bahsettiğim kuru soğuk ayaz don hepsi bir arada.rabbim dışarda kalanlara ısınacak imkanı olmayanlara yardım etsin.amin.

yarın memlekete gidiyorum kızlar annemde net yok telefondan takip edeceğim zor oluyor girmek bakalım artık.:KK49:

Kızlar bişey sorcam, MedicalPark Ayşegül Sofuoğlu'na giden varmı aranızda?

Bide biz kızımızın adını koyduk sizlerle de paylaşayım istedim, babamız koydu adını; Melis Naz :)))

adıyla yaşasın canım maşallah yalnız naz lı isimler gerçekten nazlı olur allah kolaylık versin:KK34:

hoş bulduk canım :) evet çoğu arkadaş kullanıyormuş decaviti. bu perşembe gidicem doktora bi hatırlatim bari belki unutmuştur...

Olabilir sen yinede hatırlat zaten gerekirse verir takma kafana çok önemli bir şey olsaydı verirdi banada 13 haftada verdi verir

Canım cvp verdiğin için çok saol :)
Ya bilmiyorum sanki bi terslik varmış gıbı gelıyor bana, o gun doktor hareket ettırmeye calıstı hıc kımıldamadı ya!:mad:
Ki ben asla oyle pimpiriklenen cok merak eden bi insan degılım, ama düştü ya kurt içime bi kere...:S
Yarın saglık ocagına kaydımı yaptırmaya gitcem (sizinde haberınız olsun ozellıkle cagırıyolar kayıt yaptırmanız gerekıyormus) bide orda baktırcam

Buarada bebeğe kılo aldırmanın yolunu buldum, her sabah ac karnına 2 kasık pekmez yemek gerekıyormus bılgınız olsun

]Canim o evhamlilik cogumuzda var inan....
Her an bebegimize birsey olur kaygisi icimizi yiyip duruyor....
Allah (c.c.) in izni ile bu gunleri gulerek hatirlayacagiz :KK9:
Saglik ocagina kayit yaptirali cok oldu canim....
Ocaktada asimiz var ama yaptirmadan doktoruma danisacagim....
Bazi doktorlar tetanoz asisina gerek olmadigini soyluyor cunku...
Kiziniz adiyla yasasin :nazar:.

herkese iyi geceler...
öncelikle hediyecim geçmiş olsun bol su iç enfeksiyonun en baş tedavisi çok iyi geliyor.

eve az önce girdik. bugun biz bebişimle başka bir bebişin mevlüdüne gittik çok güzeldi .gecede o arkadaşta yemekteydik.eve dönmek için dışarı bir çıktıkki buz yağıyor öyle bir soğuk varki arabanın kapıları donmuş eşim zorladı çatır çutur ses çıktı öyle açıldı kapı.
çok enteresan bi görüntüydü gökten düşen her buz kırıntısı yolda uçuşuyor sanki yere un dökmüşsün rüzgarda onu uçuruyormuş gibi .bu arada burda(eskişehir) kar falan yok bu bahsettiğim kuru soğuk ayaz don hepsi bir arada.rabbim dışarda kalanlara ısınacak imkanı olmayanlara yardım etsin.amin.

yarın memlekete gidiyorum kızlar annemde net yok telefondan takip edeceğim zor oluyor girmek bakalım artık.:KK49:

Hayirli yolculuklar canim....
Aman bu saguklarda dikkat et kendine ....
Birde yola cikacaksin oldukca dikkat et....
Gule gule git...gule gule gel :KK19:

Son düzenleme:
herkese iyi geceler...

Hayırlı yolculuklar canım Allah'a emanet olun güzel haberlerini bizlere ulaştır ama teyzeleri merak eder sonra

Bide biz kızımızın adını koyduk sizlerle de paylaşayım istedim, babamız koydu adını; Melis Naz :)))[/QUOTE
Allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin analı babalı büyüsün inşallah

19.haftalara dogru ilerliyorum bulanti hapimi sadece bu aksam atmadim....
Kizlar cok kotuyum bulanti kusma hepsi toplu cikiyor sanki.....
Zehir gibi offfffff.....
9 ay cekmem ins. :KK43:
6 tabletlik ilac 20 kusur lira 6 gun kullaniyorum...
Babamiz sagolsun nadir bulunmasina ragmen arayip buluyor...
1 milyara yakin hamileligim boyunca bu ilaca yatirim yapmak istemiyorum .....:KK19:

Zehir gibi offfffff.....
1 milyara yakin hamileligim boyunca bu ilaca yatirim yapmak istemiyorum .....:KK19:

Allah yardımcın olsun canım inşallah en kısa zamanda geçer takma kafana Can'ın sağolsun seninde bebişinde biraz sık dişini :-)

Herkese günaydın güzel anneler ve tatlı bebişleri...
Sağlıklı,mutlu ve sıkıntısız bir hafta geçirmeniz dileğiyle..:KK16:

hoşgeldin canım
geçmiş güzel büyük skıntılar yok çok şükür.
yeni bişey var herkes sırayla albümüne fotolarını koymaya başladı ,arkadaş listendekilerin resimlerini görebilirsin.çokta güzel oldu henüz birkaç kişiyiz ama iletisini okurken gözüme fotosu geliyor artık süper yaniii
:KK76::KK76::KK76:

heeee kim olduğunu bilelim hesabı yani.. ama avatarada koyulabilir resim aslında,biara bende koymuştum hatta ama sonradan kaldırdım..

Merabalar bende haziran annedi olacagim insallah 2. Bebegim ankarsdsyim bdt 12haxiran 28 yasindayim listeye eklerseniz sevinirim

hoşgeldin canım aramıza :KK3:

İyi akşamlar anneler bende 14 haftalığım 2 kilo aldım bana çok aldım gibi geliyor :KK43:

herkese mutlu pazar akşamları :)
benim gibi çalışanlara iş bunaltıları basmaya başlamıştır... :KK5:
herkesin kilo durumları ne alemde diye merak ediyorum? kaç haftalıksınız ve kaç kilo aldınız mesela? :)
ben kendimi iyi besleyemiyormuşum doktorum öyle dedi nedense, ne yiyeceğimi şaşırdım inek deve keseyim de onu mu yiyeyim yani yemeğimi yiyorum öğün atlamadan ama kendisi memnun kalmadı nedense...
15. haftamdayım toplamda 600 gr almışım...
sizlerinkileri de yazarsanız feyz almak isterim.
sevgiler... :emir_bebek:

hahahahaha aay kızlar alemsiniz,yatın kalkın dua edin siz..
ben ilk 12 haftada 5 kilo aldım :KK1: 2 haftadır kontrolüm yok ve kontrol 2 hafta sonraya..Allah bilir kaç kilo oldum toplamda? :KK53:

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katılıyorum.. umarım hepimiz bebişlerimizi sağlıklı, sıhhatli kucağımıza alabiliriz. yazdıklarınızı okuyorum da neredeyse hepiniz ilaç kullanıyorsunuz. Doktorum bana hiç bir şey vermedi. ben hiç bi ilaç kullanmıyorum. 2 ay folik asit kullandım onuda 11. haftada bırakdım. acaba doktordan siz mi istiyorsunuz yoksa o kendimi veriyor ? ay içime kurt düşdü :KK43:

hoşgeldin canım :KK3:
bende folik asiti ilk 12 hafta kullanıp bıraktım..şimdi elevit ve aspirin kullanıyorum..
ama kişiden kişiye değişiyo bu ilaçlar cnm belki doktorun gerek görmedi sana..

Bide biz kızımızın adını koyduk sizlerle de paylaşayım istedim, babamız koydu adını; Melis Naz :)))

ben daha oğlum mu kızım mı olcak bilmiyorum ama eşimle hep aklımızda kız için ECE NAZ ismi vardı..yinede detaylı araştırcam ben net öğrenince ama şimdilik bizde de isim durumu bu yönde :KK52:

Hoş geldin canım aramıza doktorun kendisi veriyor en azından ben istemedim doktor verdi sadece vitamin kullanıyorum decavit

meraba arkadaşım acaba sizde decaviti uyumadan öncemi içiyosunuz bana doktor öyle dedi de?:44:

Zehir gibi offfffff.....

inşallah geçerde hem maddi hem manevi kurtulursun canım...

Bide biz kızımızın adını koyduk sizlerle de paylaşayım istedim, babamız koydu adını; Melis Naz :)))[/QUOTE
Allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin analı babalı büyüsün inşallah

adıyla yaşasın meleğin...hepimiz inşallah alırız sağlıkla sıhhatle...

günaydınlar herkese iyi haftalar

Herkese günaydın güzel anneler ve tatlı bebişleri...
Sağlıklı,mutlu ve sıkıntısız bir hafta geçirmeniz dileğiyle..:KK16:

hepinize hepimize günaydın...

arkadaşlar 11.30da randevum var ve neredeyse 1 haftadır çok stresliyim..hastalıkta atlatınca bebeğim nasıl iyimi ölüyorum meraktan..çok korkuyorum..gidince kötü bişi dicek diye ölüyorum resmen heyecandan stresten..benim için dua edermisiniz..ne olursa ne geçerse içinizden..ama içinizden geçerse..şimdiden teşekkür ederim..çok garibim ...zayıfladım gibi..hiçbirşey hissetmiyorum...nolur bebeğime bişi olmasın..

arkadaşım ne de güzel anlatmışsın...kıyamam ben o ufak adama...çok güzel demişsin Allah isteyene versin istemeyenin elinde rezil etmesin...iyiki geldin..yazını okuyunca içim garip mutlu hoş güzel bişiler oldu...güzel haberlerini almak dileğiyle...

canım öncelikle güzel haberlerin için çok sevindim Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin bebeğini görünce ne güzel duygular hissetmişsin ama emin ol bebeğini doğduğunda görünce o kadar farklı şeyler hissedeceksin ki anne olmak muhteşem bir duygu Rabbim isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın inşallah

Apartman boşluğuna, kanalizasyona, çöpe bırakılan bebekleri gördükçe içim cız ediyor. Çocuk için paralar döken ömrünü bu uğurda harcayan aileler varken bu vicdansızları görünce sinirden deli oluyorum. Yurtlarda büyüyen çocukları biliyorum içinde ne kadar iyilik olursa olsun etrafında kötü arkadaşlar olduğundan ve anne baba ilgisi olmadığından onlarda kötü yollarda oluyor. Yurttan çıkmış bi sürü insan tanıdım o kadar kötü durumdalar ki....
Allah bakamayacaklara vermesin diye hep dua ediyorum. Rabbi'n takdirinden sual olunmaz ama kedi köpek bile yavrusunu terk etmezken akıl dirayeti olan şu insanlar bunu yapınca kendi insanlığımdan utanıyorum biz de sahip çıkamıyoruz diye..
.

Son düzenleyen: Moderatör:
X