2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Canım ben zayıf sayılırım ama bende hissetmiyorum 47 ile hamile kaldım şu an 49 falanım.sırt üstü yatıp ellerimi karnıma koyuyorum sadece solda olduğunu hissedebiliyorum.top gibi bişey var sanki

Canım ben zayıf sayılırım ama bende hissetmiyorum 47 ile hamile kaldım şu an 49 falanım.sırt üstü yatıp ellerimi karnıma koyuyorum sadece solda olduğunu hissedebiliyorum.top gibi bişey var sanki

Ah ah inşallah öyledir

nasılsınız kızlar benım ıkılı test kan sonucları ınt. f-bhcg değeri 29 kk da bır sıtede 50 nın altı erkek oluomus fılan dıolar bakalaım babanın dedımı benım dedım mı olcak off bu hafta test sonuclarını gostermeye gıdıcez belkı cınsıyetı gorur soler 13+1 gunluk olcam

Sağol canım inşallah bebişe zararım olmadan sağlığıma kavuşurum.
Mesela benimde bugün pek belirti yok ama iyi düşünelim bizimledir sıpalar bırakalım uyusunda büyüsünler.

Gözün aydın canım.Sevindim benimde betahcg 89 du.Bakalım 6 Ocakta kızmı belli olur senin dediğine göre.Ama bildiğim kadarıyla ikili test sonucuna göre cinsiyet tutmayan birçok insan var.

Butun isi biraktik bahcede gunesleniyoruz kizimla toprakla oynuyoruz. Bugun adana da hava cok guzel. Bir yandan da sizi takip ediyorum oetgsl girmedin mi daha muayeneye

evet cnm 50 altı erkek deniyo ama face'deki grubumuzda bikaç kişi öğrendi cinsiyeti,bu teori tutan yok daha ters çıkıyo hep bakalım sende nolcak?

Kızlar merhaba,

Bugün ikili tarama testi için ense, burun ölçümlerimizi yaptırdık. 3 haftadan sonra tekrar gördük sıpam nasıl hareketliydi. burnunu bi türlü göstermedi doktor teyzesi baya bi uğraştı elini çeksin diye. parmakları falan hepsi göründü ama bi cinsiyetini göstermedi. poposunu dönüp durdu. bi nokta var ama tam belli değil 1 ay sonra tam görürüz dedi doktorumuz. Kan ve idrar da verdik akşamüstü sonuçlarına bakıcaz netten . 1 hafta sonra da 2li taramanın sonucunu öğrenicez.. doktorum bir problem yok gibi görünüyo dedi. inşallah tüm sonuçlarımız iyi çıkar..

Bütün hasta olan arkadaşlara geçmiş olsun. Doktorum öksürük için zencefilli limonlu çay yap iç dedi sizlere de söyleyeyim istedim..

Doktora gidecek olan arkadaşlar da hayırlı haberlerle dönün inşallah..

Allah'ım bütün bebişleri annelerine ve babalarına bağışlasın sağlıkla doğmalarını nasip etsin inşallahhh...

bende mutfaga hiç giremiyodum şimdi evin hiçbiryerinde duramıyorum.iyiki çaışıyorum yoksa o evde yaşayamazdım her akşam kusuyorum.dün ellerimi yıkarkn sabunun kokusundan kustum.ah ahh azalcagına arttı

maşallah sıpana :) test sonuçlarında güzel çıkar... 1 hafta sonra güzel haberlerini bekliyoruz...sağlıklı olsunda insan cinsiyetini ne kadar merak etsede benim doktoruma ilk sorduğum kalbi atıyormu :) gülüyor artık doktor atıyor diyor :) sende sağlıcakla kucağına alırsın inişallah....

:) benim de bhcg ye göre kız çıkmıştı..bakalım ptesi ne dicek :)aman sağlıklı olsun kalbi atsın eli ayağı düzgün olsunda hiç farketmez..hepimizin bebişi sağlıcakla doğar kucağımızda olurlar inşallah..

Butun isi biraktik bahcede gunesleniyoruz kizimla toprakla oynuyoruz. Bugun adana da hava cok guzel. Bir yandan da sizi takip ediyorum oetgsl girmedin mi daha muayeneye

ne güzel ya..Eskişehir buz buz.. ofiste öyle ..klima açıyorum zararlı diye hemen kapatıyorum kaloriferler kendini zor ısıtıyor..bizide al yanına :)

Atla gel kiz ne guzel olur valla. Burasi mis...

Kızlar haftası benden önce olanlar özellikle

4'lü tarama testi yaptırdınız mı? Yada doktorunuz bu testin yapılması gerektiğini söyledimi?

Bilgi verirmisiniz?

14+5 deyim daha erken değilmi hareketler için hemde kız

Ben kizimda 4. ayin son gunleri hissettim. Tarif ettigin sey bagirsak hareketleri degilse bebek hareketleridir.

Elevit kullanan kızlar size bir sorum var dün doktor kontrolünden doktorum elevite başlattı ama bildiğim kadarı ile inanılmaz iştah açıyor ve ben zaten kiloluyum kilo almak istemiyorum ilacı gece yatmadan içsem ne olur bir sakıncası varmı sizce? bilgi verirseniz mutlu olurum bu arada clexane iğnelere başladık vücutta penisilin etkisi yapıo ( yani o kadar yakıooo) güzel anneler umarım benden daha sorunsuz hamilelikler yaşarsınız hepinizin bebişlerini öpüyorum :)

elevit ne icin canim? ben yurtdisindayimda vitamin hapimi?
eger öyleyse bende aksam yatmadan kullaniyorum,doktoruma sordum bi sakincasi yok o ztn vitamin hapi dedi

Canım bende de mide yanması yaptığı için gece alıyorum. bir sorun olacağını zannetmiyorum. vitamin sonuçta vücut alacak onu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…