2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
[SUB][/SUB]
Kızlar merhaba :)

Benim 15-20 gündür bulantılarım tekrar başladı. Eskisi kadar olmasa da yine çıkarmaya başladım. Her çıkardığımda stresten-sıkıntıdan yüzüm kıpkırmızı oluyor. Sanırım ben doğuma kadar böyle olacağım :KK43:

Geçen hafta bende aynı durumu yaşadım, migdem bulanıyor hatta arada çıkarıyordum ama sonra toparladım
bazı arkadaşlar bebek yukarı çıktıkça migdeyi sıkıştırdığından oluyor demişti sanırım haklılar... şimdi iyiyim

Slmlar şekerler..
2 haftadır pek bakamadım. Umarım herkes çok çok iyidir. Hastaneden çıktık görümcemin sözüydü nişanıydı alışverişiydi derken bu aralar çok yoğun geçti.. Neyseki kendime anca gelebildim..
Bu haftada dr kontrolümüz var ve sanırım şeker yüklemesi yapılacak. Yaptıran arkadaşlar pek te kolay olmadığını söyledi.. İnşallah sağ salim onu da atlatıcaz..
:KK34:

ben dün 50 lik yaptırdım canım..sadece mide bulantısı oldu bende ve akşama kadar tok hisliği verdiğinden hiç birşey yiyemedim. bebiş de rahatsız oldu galiba hiç kıpırdamadı ama akşam babası kızımızla konuştuktan sonra oynamaya başladı. bugünde maşallah dünün yerine de tekmeleri vuruyor. galiba bizim için sadece yorucu oldu. bünyeden bünyeye galiba değişiyor. kız kardeşim çok kötü olmuş ben iyiydim şükür. bugünde sonucumuzu aldık. 122 normal dedi doktor o yüzden bu sınavı da Allah'ın izni ile bitirdik. pazartesi 2. doz tetanos kaldı.

Aynen canım en başında beni Hilt etmişti çok kalabalık bide her önüne oraya geliyor gibi hastanede çalışıyorum bende devlette aynı oraya benzetiyorum gitmeden ıkı gün önce al randevunı yogun oluyor 50 tl muayene ücreti dogum ücreti 1500 tl VIP olanda 2500 tl ben memnunum tavsiyede ederim sen çalışıyormusun bu arada

evet cnm çalışıyorum memurum ben..
memorial fatma hnm a gitmiştim memnun kalmıştım aslında ama cahit beyde randevu olunca onu daha çok beğendiğimden onda devam etmek istedim.. bu cuma tekrar randevum var cahitte bi daha bi görünüp kafamdaki soruları sorucam bakalım..

Kızlar dunku hastaneden dogum ucreti fiyatlarını aldim
Sezaryan:
Susleme+sezaryan:2490
Sade sezaryan :2090

Normal dogum:

Susleme+normal dogum:1974
Normal dogum:1664tl

Susleme icerikleri:
20 adet bebek seketi
Taki yastığı
Ani defteri
Anne+bebek yatagi susleme
Bebek sepeti
Kapi susu

Dogum fotografi:
Dogum pakedine dahil degil buyuk album750
Kucuk album 400
Studyo ekremle çalışıyorlar

Bayan lohusa serbetinden de bahsetti ama listeye eklememis.Ne diyorsunuz ozellikle susleme icin .Tek tek hesaplayacagim ama sizun de görüşlerinizi merak ettim.

Kızlar merhaba :) bende son günlerde giremedim bir türlü nasılsınız? Bu arada merak ediyorum çatlakla oluşmaya başladı mı veeeee kaç kilo aldık :KK52:

Sezaryan:
Normal dogum:
Susleme icerikleri:
20 adet bebek seketi
Taki yastığı
Ani defteri
Bebek sepeti
Kapi susu
Dogum fotografi:
Kucuk album 400
Bayan lohusa serbetinden de bahsetti ama listeye eklememis.Ne diyorsunuz ozellikle susleme icin .Tek tek hesaplayacagim ama sizun de görüşlerinizi merak ettim.

canım benim..benim çevremde hiç böyle doğum yapan olmadığı için çevreme süsleme falan fazla geliyor...çünkü onlar doğuralı çok çok uzun zaman oldu...ama şimdi özel hastaneler geneli süslü püslü odalar yapıyor..ki benimde muhtemelen öyle olacak..eşimede haliyle garip geliyor...birtek annemin çok hoşuna gidiyor..herkes ona harcacağınız parayı bebeğe harcarsınız diyor ama ben 9 ay gittiğim doktorun istiyorum doğumumu yapmasını..gidip başka özel hastaneyede yaptırmak istemiyorum bilmediğim nazımın geçmeyeceği bir doktorun olmasını istemiyorum....offff..bilmiyorum ki..birgün için bukadar abartıya gerek varmı falan diyorlar bende bişi demiyorum..
:26::KK43:

Kızlar merhaba :) bende son günlerde giremedim bir türlü nasılsınız? Bu arada merak ediyorum çatlakla oluşmaya başladı mı veeeee kaç kilo aldık :KK52:

hoşgeldin kelebenkk...henüz çatlak yok ama kilo deme maşallah şiştim iyice :KK43:

Sezaryan:

Normal dogum:

Susleme icerikleri:
20 adet bebek seketi
Taki yastığı
Ani defteri
Bebek sepeti
Kapi susu

Dogum fotografi:
Kucuk album 400

hmm.. hangi hastane canım bu?
iyimiş fiyatlar bence.... gerçi bebek şekeri takı yastığı v.s. kendin de götürebilirsin. bilemedim. ama doğum fiyatları baya iyi.

Kızlar sonuçlar çıktı:KK14: açlık ve 60 dk normal ama 2 ve 3 saatlık olan bıraz yuksek hem perinatolog hemde kadın doğum doktorumlar görüştüm ikiside endokrinle görüşmemi önerdiler

canım benim..benim çevremde hiç böyle doğum yapan olmadığı için çevreme süsleme falan fazla geliyor...çünkü onlar doğuralı çok çok uzun zaman oldu...ama şimdi özel hastaneler geneli süslü püslü odalar yapıyor..ki benimde muhtemelen öyle olacak..eşimede haliyle garip geliyor...birtek annemin çok hoşuna gidiyor..herkes ona harcacağınız parayı bebeğe harcarsınız diyor ama ben 9 ay gittiğim doktorun istiyorum doğumumu yapmasını..gidip başka özel hastaneyede yaptırmak istemiyorum bilmediğim nazımın geçmeyeceği bir doktorun olmasını istemiyorum....offff..bilmiyorum ki..birgün için bukadar abartıya gerek varmı falan diyorlar bende bişi demiyorum..

hoşgeldin kelebenkk...henüz çatlak yok ama kilo deme maşallah şiştim iyice :KK43:

hoşbulduk canım :) ohh ohh çatlak olmasında kilolar nasılsa verilir :KK9::KK9:

İyi fikir herkes gittiği hastaneyi ve fiyatını yazsa,fikir olur herkese,bazı özel hastaneler cok pahalı ben rekor Acıbadem'de diye biliyorum
Yanılmıyorsam 15 bin lira dogumu böyle hadtanelerede özel saglık sigortası olmadan gitmek akıl ısı değil
Bu arada bende Anadolu yakasindayim Yeditepe üniversite hastanesine gidiyorum gecen sene oğlumu orda doğurdum hastane süper odalar ferah zaten mevkisinden dolayı deniz manzaralı hizmet ve ilgiden de memnun kaldım doktorumdan zaten memnunum yine oraya gidiyorum,tek bı sorunu var SSK geçmiyor biraz pahalı bı hastane özel saglık sigortam olmasa bende gidemezsin
Size nacizane tavsiyem iyi bir özel hastaneye gitmek istiyorsanız en azından bı dahaki hamılelignizde onceden özel sigorta yaptırın derim

Ben de Central hospital i buldum sgk geçiyor ve ortalama 3000-3500 (dr içinde )civarı fiyatı... Yani ortalama bir hastane.

Şeker yükleme işlemi ve sonuç alma tamam :)
75 lik yükleme yapıldı, sonuç iyi çıktı :)
Prenses 742 gr olmuş :KK66::nazar:

Gittigim iki hastanenin de oda süsleme vs var birinden fiyat aldim digerinden de ancak 7 martta alabilirim. Aslinda suslemeyi kendim seçip yapmak istiyorum ama boyle bir kerede olmasi da guzel.karsilastirma yapmam gerek 20 tane bebek şekeri az onu konusurum olmazsa bide.
Bakalim diger hastane fiyat ve süslemeleri nasil?
hmm.. hangi hastane canım bu?
iyimiş fiyatlar bence.... gerçi bebek şekeri takı yastığı v.s. kendin de götürebilirsin. bilemedim. ama doğum fiyatları baya iyi.

Medikalpark Karşıyaka Hastanesi fiyatlari bunlar canim.olmazsa ekstradan kendim de bebek sekeri yaparim.Bilemiyorum bu aksam arastirsam iyi olur

Çok güzelmiş tatlım çok beğendim.Hayırlı olsun.
Özellikle sticker harika bayıldım :)

sağol şekerim çok teşekkürler..darısı almayan ve isteyen herkese olsun :KK34: veeee tabiki hepimizinki sağlıkla daim olsun

Ben de Central hospital i buldum sgk geçiyor ve ortalama 3000-3500 (dr içinde )civarı fiyatı... Yani ortalama bir hastane.
Duymuştum o hastaneyi kozyatagindaydi,ilk hamileliğimde hastane ararken netten araştırmıştım o fiyat o hastane icin cok geldi bana,o fiyata medicalpark Göztepe var daha büyük daha kapsamlı bı hastane

Kızlar sonuçlar çıktı:KK14: açlık ve 60 dk normal ama 2 ve 3 saatlık olan bıraz yuksek hem perinatolog hemde kadın doğum doktorumlar görüştüm ikiside endokrinle görüşmemi önerdiler

çok acil bişey olsa gidenlerden anladığım kadarıyla hemen söylüyo doktorlar belli ediyor.. O yüzden senin böyle önemli bi aciliyetin yok sanırım canım,çok tedirgin olma.. Başka bişey dendi mi?

24.haftaya girdim bugün ve şükür çatlak falan yok.. krem vs bişeyde kullanmıyorum ben zaten :KK34: ve 9 kilo aldım + yarında detaylım var heyecanlıyım..

Geçmiş olsun canım yaa... Şu anda o kadar yoğun mu ağrıyor? Doktorunu bir arayıp sorsan mı acaba? Ya da iş yerin müsait mi bilmiyorum da öğle tatilinde sandalye çeksen bi ayaklarını uzatsan hafifliyor mu bi baksan?
cnm biraz hahfifliyor yoğun tempoya geçince yine başlıyo birde böyle karnım yukarı çekiliyomuş gibi oluyo karın gerildiiği içinmi acaba
canım geçmiş olsun hamilelikte bel ağrıları normal bir durum malesef önümüzdeki aylarda da bu durum artarak devam edecek bunun için çok yorulmamak gerekiyor karnımızdaki ağırlık arttıkça belimiz zorlanıyor sanırım senin işin de yorucu ondan olabilir kendine dikkat et sık sık dinlenmek için kendine vakit ayır Allah yardımcın olsun canım

saolasın cnm Allah hepimizin yardımcısı olsun hem çalışıp hem hamiş olmak zor zanaat:KK49:

neslicim geçmiş olsun hayırdır canım..geçmişe dönmemiştim..sıkıntı nedir..görüştünmü doktorunla..:18:

X