2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Cok sagol cann im ya hersey bebisler icin
Bu arada yaramaz durmadi boyunuda olcemedi doktor
980 gr. Olmusuz
Birde bizim bebisin bas olcusu 2-3 hafta ileriden gidiyor koca basli bir oglum olacak sanirim :26:

bir görünüyorsun bir kayboluyorsun :) teyzelerinden köfteye kocaman bir selam söyle :) iyi haberlerle gel inşallah..

canım kayınvalidemle görümcem geldi 1 hafta bendeler.. İlk günden gezmeye başladık o yüzden buraya da uğramadan edemiyorum

güzel haberlerle gelirsin inşallah canım

sağolun kızlar teşekkür ederiz

Zemrushum uzanamiyorum ya daha dogrusu uzaniyorum ama topallayarak kalkiyorum kilitleniyorum sanki. Bugun iyi oynadi amaSende durumlar nasil

Niye kız bişeyin mi var sende mi hasta oldun yoksa yaa?? Ay gecmişi şimdi teker teker okumaya calısıyorum da herkes bi rahatsızlanmış hasta olmuş azeri falan, bende ne oldugunu ögrenmeye calısarak kıza bi geçmiş olsun dicem de diyemedim... Sen niye kitlenip kalıyosunki canım benim, üzüldüm şimdi yaa Ben napim dün kontrole gittik hiçbir problem yok, 938 gr olmuş ömeroğlan Onun dışında bende de tam aksine bi enerji patlaması var, evi silmelere süpürmelere doyamadım kaç gündür gözüm camları da kesiyo ama kendime dur dıyorum bide tülleri yıkatıp takması var, annemi çağırıcam muhtemelen... Son 2 haftadır da ellerim ayaklarım yanıyo resmen, evde doğalgazı da kapatıp cam açık şort tişört dolanıyorum fenalardayımmm

Merhaba hazıran anneleri...benım 13 yıldır bebegım olmuyor..sızlerden benım nıyetıme bır tane fatıha ıstıyorum...okursanız sevınırım...
Okudum canım, tez zamanda kucağına bebegini alırsın inşallah
Nası doktormuş o öyle! Icini ferah tut sen, aynı rahatsızlık benim oglumda da var. Ben tedirgin oldukça dr rahatlattı. Benim bebeğimin iki böbreğinde de 6-7 mm arası.10 mm üzerine çıkınca artık hastalık vardır denebilirmiş. Seninki de sınırda henüz. Ben bol bol dua ediyorum. Ilk ogrendigimde yıkılmıştım resmen. Bebeklerimiz düzelecek Allahın izniyle.

Benim de ara ara çok şiddetli ağrım oluyor.Idrarımı yaparken ve ayaktayken giriyor ağrı. Ama o gün dinlenince ve magnezyum icince geçiyor. Sen de meraklanma cok kötü bir durum olmadıkça.
Maşallah canım ne kadar büyümüş senin tatlı kızın. Herşey yolundaymış sevindim.
Canım bende de varmış. Ayrıntılı ultrasonda çıkmıştı. Ama dr pek önemli değil, hamilelik rahatsızlığı.Dogum olduktan sonra gecer dedi.Bol bol su ic ve idrarını tutma demişti. Sn de dikkat et istersen

Benim dr ayrıntılı ultrasonda gördü. Şimdilik yapılacak tek şey takip altında tutmak dedi.6-7 mm her ikisi böbreğinde de varmış. Şu an hastalık var diyemeyiz daha sınırda dedi. 10 mm üzerine çıkarsa o zaman var denebilirmiş. 20 mm üzerine çıktığında da ameliyat olabilirmiş. Icini ferah tut . Allahın izniyle yok olacak yavrularımızın hastalıkları

Cok cok geçmiş olsun tatlım. Kendine çok dikkat et. Bir sıkıntı olmadığına sevindim. Aman tek bu kadarlık olsun.

Masallah kiz sana sohbete sonra devam edelim olmadi boyle opuyorum iyi geceler

allah razı olsun

Canım haberleşelim arada mutlaka..
Tmm cnm haberleselim...bu arada ben bayagi arastirdim,tabii arastirdikca moralim bozuldu.ama erkek bebeklerde genelde bu problem goruluyormus,sende fazla takma kafana(eger yapabilirsen)...birden bu siteden bi bayanla konustum cok rahatti beni...onun oglunda varmis,cok sukur saglikla dogmus ama hamileligi zehir olmus.sonrasinda kizina hamile kalmis dr lar ona da bobrek buyumesi teshisini koymuslar...kizida saglikla gelmis dunyaya...Insallah bizde yavrularimizi sagliklabkucaklayacagiz....

teşekkür ederim tatlım sana da geçmiş olsun benimde aşının ikinci dozu pazartesi yapılacaktı ama ben hasta olunca aradım gelemiyeceğim dedim hemşire de iyileşince gel yapalım dedi sen de kendini iyi hissetmezsen gitme canım aşının etkileriyle birleşince daha kötü olabilirsin

canım Ayaza da sana da çok geçmiş olsun inşallah herşey yoluna girer dua edeceğim sizin için

çok güzel canım havlu da ayrıca güzel fikir ben de buzdolabı süslerinden sıkıldım hep aynı tarzda şimdilerde düşünüyorum çarşıya çıktığımda bakacağım birde bu şişeleri siparişmi vereceksin kendinmi yapacaksın

Kizlar pazartesiden beri islerim o kadar yogun ki eve gelince de bitap dusmus oluyorum. Yazdiklarinizi tam okuyamadan cikmak zorunda kaliyordum.Hepinize gecmis olsun .Nasil nazara gelmisiz.ustunuzde nazarlik tasiyin
Benim de tam nisan gunu ocakta duduklu vardi firinda borek vardi hafif elimi yskmistim muslugun altinda elimi yikarken hemen yanimda ocakta duran duduklu bir patladi allahim nasil korktim nir sicradim balkon kapisnin onune Sukur ki bir sey olmadi.nazarlik kolyem kopmustu simdi yeni bir tane tasiyorum.

Cilegim seni de okudum insallah kahvalti haxirlayabilmisindir.ben de 2 haftada tam 2 kilo almisim kontrole daha iki hafta var almamam gerek artik.

Allahim insallah guzel haberlerinizi alirim.Allahim sen bizi ve meleklerimizi koru.Guzel ve saglikli bir gun olmasi dilegiyle canlarim.kendinize ve minislere iyi bakin

Beyaz ve yesil dostu yazilarinizi kaybettim
Alintiliyamadum beyazzzz hayirli haberlerle gelmeni diliyorum. Yesildostu gecmis olsun cok sevindim sizin adınıza.gecmis olsun hersey geride kalmis olsun

çok şükür canım bir şey çıkmamış ohh rahatladım canım benim benim de biraz hafifledi ağrım inşallah geçer

Alangu sana dacok gecmis olsun iyi ki gitmissin doktora. Melodicim iyi yapmissin acil sifalar dilerim

Son düzenleme:

sipariş vericem cnm etiketiyle süsüyle gelicek ama sadece içini boş gönderin dedim çünkü ben bunları şimdiden alıp kenara koymayı düşünüyorum emvlüde yakın içini doldururm saklaması zor olur bu şekilde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…