2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

seam kızlar öğlen gelip kendimi tanıtacağım bende:)

başta katılıcam dedin çekilişi yaptım msj attım katılamıycam dedin ben tekrar çekiliş yaptım şimdi tekrar katılıcam demişsinn !!

ben birdaha yapıycam canım özür dilerim ama seneye katılırsın artık

december90 msj yazmış üste gördünüzmü
hani katılamayacaktı
cici çekilişi tekrar yaptı kendimi tanıtmaya gelcem azamış iyce karıştı sanırım:26::26::26:

çekilişi tekraradan yapmasın diye uğraştırmıyım dediydim ama anamadım ben şimdi

december90 msj yazmış üste gördünüzmü
hani katılamayacaktı
cici çekilişi tekrar yaptı kendimi tanıtmaya gelcem azamış iyce karıştı sanırım:26::26::26:
Evet öğrendim galiba bir kere daha böyle yapmıştım birisi yapamamışsın deyince denememiştim birdaha
Evet haberi vardır inşallah cicinin:44:

Evet öğrendim galiba bir kere daha böyle yapmıştım birisi yapamamışsın deyince denememiştim birdaha
Evet haberi vardır inşallah cicinin:44:

var var haberi canım yukarıya yazmış
yok canım alıntı düzgün yapamayacak bişey yok

bana uyar güzellik
iyce bi gezeriz
benden kimsecklere zarar gelmez canım
eşin memurmu canım senin tayin olmaz demişin de
Evet asker eşiyim. benden de kimselere zarar gelmez kendi halinde yanlızlıktan kocasına sarmış bir ev hanımıyım:98::118::KK4:. inşallah toplanalım bir gün

bana uyar güzellik
iyce bi gezeriz
benden kimsecklere zarar gelmez canım
eşin memurmu canım senin tayin olmaz demişin de

Hayır maalesef. Memur olan benim. 657nin kollarındayım şu anda. Ocak şubat gibi Ankara'ya gececeğim üniversite hastanesine. Nişanlım özelde çalışıyor, mühendis. O da artık kendisine iş bakacak Ankara'dan.

Evet asker eşiyim. benden de kimselere zarar gelmez kendi halinde yanlızlıktan kocasına sarmış bir ev hanımıyım:98::118::KK4:. inşallah toplanalım bir gün

anladım canım
canım sıkma kendini insan heryere alıır yeterki bunu istesin içinden gelsin
kendini inandırırsan alışacağına ankaraya aşık bile olursun

Hayır maalesef. Memur olan benim. 657nin kollarındayım şu anda. Ocak şubat gibi Ankara'ya gececeğim üniversite hastanesine. Nişanlım özelde çalışıyor, mühendis. O da artık kendisine iş bakacak Ankara'dan.

biliyorum canım doktorsun köy gibi bir yerde yazmıştın
vatanımın her yeri kutsaldır diyenlerdenim canım ya ben
hangi hastaneye geleceksin canım

biliyorum canım doktorsun köy gibi bir yerde yazmıştın
vatanımın her yeri kutsaldır diyenlerdenim canım ya ben
hangi hastaneye geleceksin canım

İbni Sinaya geleceğim, Sıhhiyeye.

Burayı çok sevdim esasen. Van merkez hele çok güzelmiş. Ama işte burada kimsem yok, ailem uzakta, sevdiceğim uzakta. O yüzden yapılmıyor.

X