2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

haberiniz olsun kızlar tüm arkadaşların profilini geziyorumki kimse sonra benim profilime bakmış katilim o diye düşünmesin

kızlar bu arada lütfen kendini tanıtmayanlar kendinizi tanıtırmısınız

anladım işin zormuş canım ya
Allah yardımcın olsun

Teşekkür ederim canım.

Kızlar hediyelerimizi ne zaman kargoya vereceğiz? Bir gün var mı yoksa hazırlayan gönderecek mi?

Valla ben 17sinden önce kargoya veremem galiba.

Daha önce dediğim gibi köyümsü bir ilçede görev yaptığımdan hediye alma işini internetten yapıyorum. Önce bana gelecek yani hediyeler. 17sinde de buradan çıakcağım hangi şehirde de olacağım belli olmadığından buraya sipariş veriyorum. Ama bir aksilik olmazsa 17sinden önce kargoya vermiş olacağım.

Kendim için ne alıyorsam hediye alacağım arkadaşım için de aynısı alıyorum. Şüpheniz olmasın.

Tam yılbaşında mı elimizde olmak zorunda hediyelerimiz. ama yıl başında tatile yada ailesinin yanına gidecek birileri vardır muhtemelen. bir hafta öncesi olsa nasıl olur? hediyelerin sağlıklı bir şekilde ulaşımı açısından. Mesela ben İstanbula gideceğim.

Tam yılbaşında mı elimizde olmak zorunda hediyelerimiz. ama yıl başında tatile yada ailesinin yanına gidecek birileri vardır muhtemelen. bir hafta öncesi olsa nasıl olur? hediyelerin sağlıklı bir şekilde ulaşımı açısından. Mesela ben İstanbula gideceğim.

Aynı fikirdeyim, 1 hafta yada 10 gün öncesinde ulaştırılması daha iyi olur.

bence 15-20 aralık arasında herkesin elinde olmalı. . . yani 13-15 aralık gibi bütün kargolar verilmiş olmalı :KK55:

X