2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

Cicim yok isim vermeyeyim ama gec yuklenenlerin arasinda degildim ya ben takilmiyorum ister yukler ister yuklemez isi vardir musait olamamistir insanlik hali anlarim ama 4 defa boyle olmasina uzuldum biraz o kadar ama bu sene ben cekicem fotolari

cicim yok isim vermeyeyim ama gec yuklenenlerin arasinda degildim ya ben takilmiyorum ister yukler ister yuklemez isi vardir musait olamamistir insanlik hali anlarim ama 4 defa boyle olmasina uzuldum biraz o kadar ama bu sene ben cekicem fotolari

canım keyfe keder değil şattı foto yükleme kurallar baştan belliydi kiii neyse arıkk

Slm kızlar ohh bugunde kendımızı tanıtmaya başladık heycan dorukta artık başladı çekılış heycanı ben şımdıden merak ıcındeyım benım katılım kım ben kımın katılıyım:))) nasıl sabretcem bılmem :KK1:

bencede:KK34::KK34:
Ya ben hala sana gelemedim be cicim kizmiyon dimi bana o kadar geziyon geziyon bi gelemedin diye:KK1::KK1:

sustum tam yazıcaktım esrala ankara muhabbetini yaptıgında bakk kendin farkettin :KK9:

Elekçi karısı gibi geziyosun derler bizim buralarda :KK1: Işte o sensin :KK9:

Sefan olsun canım benim yaa elbet düşecek yolun izmire :KK16: Düşmesede düşürürüz :KK4:

sustum tam yazıcaktım esrala ankara muhabbetini yaptıgında bakk kendin farkettin :KK9:

Elekçi karısı gibi geziyosun derler bizim buralarda :KK1: Işte o sensin :KK9:

Sefan olsun canım benim yaa elbet düşecek yolun izmire :KK16: Düşmesede düşürürüz :KK4:

elekci karisi :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: ha koptum ya

farketmek ne kelime hep aklimdasin :KK17: cicim kizip duruyom bi gidemedin bak pasa buyude sen hala gitcen diye

ama yakin zamanda dusurcem yolumu oralara
ya ben eskiden elekci karisi degildim be gulum
hayat iste:KK52::KK52::KK52:

slm canımlar nasılsınız ya ben giriyorum okuyorum çıkıyorum küçük bebiş gazı çok var gecelerı bile uyumuyoruz yazamıyorum kusura bakmayın çok heyacanlıyım bi an önce hediyelerimi almak ve göndermek istiyorum daha bişey almadım ama olsun :KK16:

ay :KK9::KK9: Tanitsana beni acaba senin gozunden nasil gorunuyorum :KK54:

tamam ama az işim var toparlayım geliyorum

birde hatun kitap okumayıda severdi polisiye tarzı fakat gezmekten şuan fırsat bulamıyorrrrrrr senii elekçii karısıııı :KK33:

Toplam 4 kullanıcı konuyu okuyor. (4 üye ve 0 ziyaretçi)

CİCİ35, cagla2525, haticecrm, VAZGECILMEZIM

:nazar::nazar:

HOŞ GELDİNİZ KIZLARRRR

tamam ama az işim var toparlayım geliyorum

birde hatun kitap okumayıda severdi polisiye tarzı fakat gezmekten şuan fırsat bulamıyorrrrrrr senii elekçii karısıııı :KK33:

bekliyorum

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
yanlisin var sekerim hem gezerim hem okurum :KK35::KK35:
3 gunluk kapdky tatilinde 300 syf lik kitap bitirdim:KK36:

ay :KK9::KK9: tanitsana beni acaba senin gozunden nasil gorunuyorum :KK54:

nissan ....

seni tanıdıgımda sene kaçtı hatırlayamadım 2011 miydi :44:

fedakar,İRADELİ,özgüveni yüksek,güçlü,samimi,sıcak
veeee kocaman yürekliii cesur kadın iyiki tanımışım seni :KK16:

gezip tozmana takıldıgıma bakma iyi yapıyosun sefan olsun ama fotograflarına baktıgımda yüzündeki herşeyi okuyabiliyorum sanki ben :44:
kızz erdimmii acep :KK1:

X