2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

ben anlamadım şimdi kk da 2 çekilişmi var ?:26::26::26:
e ben hangisine katıldım o zaman bir tane yılbaşı çekilişi olmazmı

Saka gibi demi 5sene sonra biz ayrildik dun.itibariyle bi daha barismamk uzere yillarimizi verdik halende seviyoruz ama artik ayriyiz moralim cok bozuk ama hayirlisi boyleymis diorum yillarimi verdim cok deger verdim herkesi sildim bi o dedim ama demekki olmayinca olmuo herseyi yapsanda birseyi yapmayinca olmuyormus demekki:KK14:

canım ciddimi ayrıldınız ya neden öyle oldu üzüldüm bak kız şimdi

e ben hangisine katıldım o zaman bir tane yılbaşı çekilişi olmazmı

canım geçen yıl biz senle aynı çekilşteydik
sen de cicinin topiğindeydin hatırlıyorum
ancak bu yıl sevginin topiğine girdin sanırım
bizim çekilişte değilsin

Ben onu sahiplenmiomusum uzakmisim disarda sevgimi belli edemiomusum die bitti.

neeee kız varya rahat batıyor seninkine
canım sana çok bağlı demekki
olur bunlar normal bunun için bitermi ilişkiniz ya saçmalama
barışırsınız kesin bence

neeee kız varya rahat batıyor seninkine
canım sana çok bağlı demekki
olur bunlar normal bunun için bitermi ilişkiniz ya saçmalama
barışırsınız kesin bence

tum akrabalarimla ayni sehirde oturdugum icn ben basbasa kalmadikca elini tutmam birinun gormesinden cekinirim oda sahiplenmiomusum uzakmisim disarda arkadas zannederlermis bizi gorenler dedi ve bu yuzdn ayrilduk ne sacma demi ama sonuc boyle benle yuzyuze konusmuo kacio gorurse dayanamaz barisirmisiz cok sevuoruz ama ayriyiz yani bi daha da barismickmisiz kendince hakli hakli soyluo bunlari anlattigim herkes 5sne bunun icinmi bitti dio guluo bide sacma olan. Surda 6 -7 ay sonra belkide nisnlanacaktik o zman kimse bize karismicakti ama yok inadim inat hic buyumuyor abla bnde bi guzel dizdirdim artik ayriyiz ilk ve sin defa ayrildik hersey bu kadar net yani

tum akrabalarimla ayni sehirde oturdugum icn ben basbasa kalmadikca elini tutmam birinun gormesinden cekinirim oda sahiplenmiomusum uzakmisim disarda arkadas zannederlermis bizi gorenler dedi ve bu yuzdn ayrilduk ne sacma demi ama sonuc boyle benle yuzyuze konusmuo kacio gorurse dayanamaz barisirmisiz cok sevuoruz ama ayriyiz yani bi daha da barismickmisiz kendince hakli hakli soyluo bunlari anlattigim herkes 5sne bunun icinmi bitti dio guluo bide sacma olan. Surda 6 -7 ay sonra belkide nisnlanacaktik o zman kimse bize karismicakti ama yok inadim inat hic buyumuyor abla bnde bi guzel dizdirdim artik ayriyiz ilk ve sin defa ayrildik hersey bu kadar net yani

canım mutlaka düzelecek bundan eminim ben
yalnız üzerine varma açıklama fian yapma
eğer seni anlamak isterse zaten neden diye soracaktır
sen kendi açından haklısın oda seni anlamalı
zamana bırak bence büyümemesi için konunun

canım mutlaka düzelecek bundan eminim ben
yalnız üzerine varma açıklama fian yapma
eğer seni anlamak isterse zaten neden diye soracaktır
sen kendi açından haklısın oda seni anlamalı
zamana bırak bence büyümemesi için konunun

Gayet buyudu konu artik benimle yapamazmis mis mis cok sevmis ama ikimiz icinde boylesi daha iyiymis okumicakmis dershaneywme gelmicekmis kpss ye hazirlanmicakmis sigaralari pes pese yakiomus 3gunde zayiflamis fln filan yani bi ton sacmalio ayriliosan ayrilda yani gleceginle nie oynuyosun sagligini nie bozuosun demi? Yanlismiyim

Gayet buyudu konu artik benimle yapamazmis mis mis cok sevmis ama ikimiz icinde boylesi daha iyiymis okumicakmis dershaneywme gelmicekmis kpss ye hazirlanmicakmis sigaralari pes pese yakiomus 3gunde zayiflamis fln filan yani bi ton sacmalio ayriliosan ayrilda yani gleceginle nie oynuyosun sagligini nie bozuosun demi? Yanlismiyim

ooooy oy çocuksunuz ya canım
heleki o
geçecek merak etme zamana bırak
bunlar tuzu biberi
üzülme sakın sana kıyamam
ken iyi bak kaçıyorum ben iyi gecler

ooooy oy çocuksunuz ya canım
heleki o
geçecek merak etme zamana bırak
bunlar tuzu biberi
üzülme sakın sana kıyamam
ken iyi bak kaçıyorum ben iyi gecler

Abla diorum yaa hic buyumuo hep fevri hep inat bakalim artik zamana birakiorum:) kisacasi valla kendime armator bulacam sonu sonu asagisi kurtarmaz:KK9: sende kendine ii bak abla yarin icinde hersey gonlunce olsun insallah guzel sonuclanir.hersey allah gonlune gore versin.

ya umarim bu saferki kurbanim hediye resimlerini paylasir :KK17::KK17:
bu konuda cok sansizim 4 cekilistir kurbanlarim resimleri paylasmadi ne bileyim uzuldum biraz tabi :KK50:
umarim bu sene farkli olur

Benimde bu sene 4 olucak çekilişim. Benimde başıma geldi resim olayı geçen çekilişte bana çıkan kişiye ben hediyelerin fatosunu çekip yollamıştım:KK43:bu durum biraz can sıkıcı

ya umarim bu saferki kurbanim hediye resimlerini paylasir :KK17::KK17:
Bu konuda cok sansizim 4 cekilistir kurbanlarim resimleri paylasmadi ne bileyim uzuldum biraz tabi :KK50:
Umarim bu sene farkli olur
canım gecenkinde sanırım biraz geç paylaşılmıştı diye hatırlıyorum kimdi ki kurbanın senin ????
çünkü bir kaç kişi vardı benim canım çok sıkıldı bu sene gelselerde kabul etmiycektim....

transfer filan yok canım sn yanlış hatırladın sanırım
eşim varikosel ameliatı olcak
normal yolla olabilmesi için çabalıyoruz
ayy pardon benim kafa gittii .... Olucakkkk allahın izniylee

saka gibi demi 5sene sonra biz ayrildik dun.itibariyle bi daha barismamk uzere yillarimizi verdik halende seviyoruz ama artik ayriyiz moralim cok bozuk ama hayirlisi boyleymis diorum yillarimi verdim cok deger verdim herkesi sildim bi o dedim ama demekki olmayinca olmuo herseyi yapsanda birseyi yapmayinca olmuyormus demekki:KK14:
herşeyde vardır bir hayır hem okadar uzun süren bi ilişki öyle pat diye bitmez sıkılma zamana bırak canım

E ben hangisine katıldım o zaman bir tane yılbaşı çekilişi olmazmı
sen busene gelmedin kii benim topinkime :KK43:
çekilişe beni de ekleyin dostlar :)
hoş geldin canımm :KK16:
benimde bu sene 4 olucak çekilişim. Benimde başıma geldi resim olayı geçen çekilişte bana çıkan kişiye ben hediyelerin fatosunu çekip yollamıştım:KK43:bu durum biraz can sıkıcı

sen kime almıştın canım?? Evet vardı sorumsuz bir kaç arkadaş lakinnn bu çekilişte gecen senekilerden seçmeler var ...

En Büyük KKEn Büyük KK

sbls
yaowwwwssss
cici
esra
tatlmmm
nissan
december90
fulya234
TinyLove
VAZGECILMEZIM
haticecrm
çagla
cicek
askitotomsu

cidden mi gelcen kız yoksa
gel canım ya ben ağırlarım seni

cideen kiz inanmiyonmu yoksa :KK50: ama tarih belli degil ha
sonra gelmedin gitmedin yapma bana:KK53:

Saka gibi demi 5sene sonra biz ayrildik dun.itibariyle bi daha barismamk uzere yillarimizi verdik halende seviyoruz ama artik ayriyiz moralim cok bozuk ama hayirlisi boyleymis diorum yillarimi verdim cok deger verdim herkesi sildim bi o dedim ama demekki olmayinca olmuo herseyi yapsanda birseyi yapmayinca olmuyormus demekki:KK14:

Ben onu sahiplenmiomusum uzakmisim disarda sevgimi belli edemiomusum die bitti.

canim uzuldum ama vardir bi hayir belki araya ozlem girerse farkli olursunuz dimi:KK34:
evet nedenleri cok sacma ama maalesef beklemekten ve hayatina devam etmekten baska secenegin yok iyi dusun guzel olsun:KK34:

hu hu uykucular nerelerdesinizzzz :KK6:
ben burdayim

Merhaba arkadaşlar. . :KK14: Çekiliş yaklaştıkça biraz dedikodu sayısı arttıralım bence :KK76:
Paketlemeler özenli olsun lütfen, , mümkünse hediyelerin üzerine minik notlar yazalım. . Yılbaşı geliyor ağzımızın tadı olsun diye minik şekerler eklenebilir. . Varsa aklınızda ufak detaylar yazın lütfen. . Göndermeden önce fotolarını çekelim bi aksilik olurda kurbanımız ekleyemezse kendimiz ekleriz olmaz mı :KK37:

Son düzenleme:
X