2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

Selamlarr kızlarr :KK3:

Dün giremedim doktor işlerimiz vardı yazmıştım daha önce şimdi gördümm :KK34:

tuceed güle güle kullansınn :KK34:

cicicim sanada çok tşk ederimm :KK34:

Benimde hediyelerim dün gelmiş ama evde olmadığımız için kargo şirketi kapıya yazı bırakıp dönmüş nası üzüldüm:KK25: bugün tlf ettim akşam ordan gidip almam gerekiyormuş nasılda hastayım bugün çıkabilirsem almaya gitcem ama çıkamazsam yarına kalcak şimdiden çok özür diliyorumm :KK31: ama alır almaz hemen fotograflarımı yüklicemm:KK16:

buarada şimdidende katilime çok çok tşk ediyorumm:KK16:

merhaba kızlar ...

mutlulukneredeysen... kargosu gittigi halde kurbanının dönmediğini söylemişti bende onun yerine kurbanına ulaştım ... tuceed arkadaşımız rahatsızlanmış saglık problemleri vaarmış evdede int. olmadıgı için yükleyememiş fotoları benden rica etti ben yükledim

....

mutlulukneredeysen tel no kargoya yazmamışmıydın ?

cicicim ilgin için çok tşk ederimm canımm:KK54:

tuceed e de geçmiş olsun :KK34:

buarada tlf numaran vardı üzerinde ama olsun kısmet diyelim :KK34:

Hoşgeldin esra :KK42:

Ayy kargocu paketi aldı :KK37: Kurbanıma telefonla haber vermedim :KK30: Bir zahmet buradan okusun :KK34: Pek girmiyorda konuya ama neyse :KK14:

Hoşgeldin esra :KK42:

Ayy kargocu paketi aldı :KK37: Kurbanıma telefonla haber vermedim :KK30: Bir zahmet buradan okusun :KK34: Pek girmiyorda konuya ama neyse :KK14:

hoşbulduk canım
bazı arkadaşlar hele o kadar girmemişki artık canım hediye topiğinde kendilerini görünce aa buda mı çekilişteymiş diye şaşırdım

hoşbulduk canım
bazı arkadaşlar hele o kadar girmemişki artık canım hediye topiğinde kendilerini görünce aa buda mı çekilişteymiş diye şaşırdım

Benim kurbanımda pek girmiodu :KK14: bende kendimce aldım hediyelerini :26: umarım yinede işine yarayacak şeylerdir :KK37:
Yarın paketi alınca heyecanlanırda konuya dahil olur sanırım :KK53::KK52::KK51:

Selamlarr kızlarr :KK3:

Dün giremedim doktor işlerimiz vardı yazmıştım daha önce şimdi gördümm :KK34:

tuceed güle güle kullansınn :KK34:

cicicim sanada çok tşk ederimm :KK34:

Benimde hediyelerim dün gelmiş ama evde olmadığımız için kargo şirketi kapıya yazı bırakıp dönmüş nası üzüldüm:KK25: bugün tlf ettim akşam ordan gidip almam gerekiyormuş nasılda hastayım bugün çıkabilirsem almaya gitcem ama çıkamazsam yarına kalcak şimdiden çok özür diliyorumm :KK31: ama alır almaz hemen fotograflarımı yüklicemm:KK16:

buarada şimdidende katilime çok çok tşk ediyorumm:KK16:

cicicim ilgin için çok tşk ederimm canımm:KK54:

tuceed e de geçmiş olsun :KK34:

buarada tlf numaran vardı üzerinde ama olsun kısmet diyelim :KK34:

canım ne olur kusura bakma aksilikler üst üste geldi hediyelerine bayıldım çok teşekkür ederim diş kökümde kist vardı onunla uğraşıyorum günlerdir aksilik gibi eşim de ttnetlilerle kavga edip neti kapattırdı bugun gelip uydunete bağladılar her şey için teşekkür ederimm tekrar özür dilerim aksiliklerden dolayı ama bayıldım hediyelere

selam kızlar ne haber
konuşamadık ne zamandır
ne yapıyorsunuz
kimlerin hediyeleri geldi
ben hala heyecanla bekliyorum :)

Günaydın kızlar

Dün ofis dışındaydım hediyeleri paylaşamadım maalesef evde de pc yok hemen paylaşıyorum şimdi :KK52::KK52:

Günaydın kızlar :KK37:

yaowssss hediyelerini güle güle kullan hepsi birbirinden güzel . . Katilinin kesesne bereket :KK76:

Benim hediyelerimde bugün kurbanımın elinde olacak :KK17: hediyesi gelmeyen kimler kaldıki :KK9:

X