2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

Kızlar ben hediyemi cuma günü kargolamıştım bugün kurbanımın elinde olacakmış kargo dağıtımdaymış

Aslında cumartesi gitmiş vermeye kargo ama bulamamış :KK51::KK51::KK51::KK51:

Ayrıca benimde kargomm dağıtımdaymış yani benim katilimde bana göndermiş kargoyu - kargodan msj geldi gün içinde elime ulaşacakmış yuppii :KK52::KK52::KK52::KK52:

gel hediye gelll....,
kızlar günaydın.
benı bu kadar çatlatan patlatan katılıme teşekkür ediyorum.
ben heralde bu kadar dayanamaz arardım yada bı tıyo verırdım...
şüphelendığım herkes fos cıktı..
ama artık şüphelenmişken tam olsun dıyorum.
katılımınde artık cici olduğunu düşünüyorum :)))
kıh kıh şüphemınde bı havası olsun madem:)
:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
bayaga inat cikti senin katil:KK9::KK9:

Kızlar ben hediyemi cuma günü kargolamıştım bugün kurbanımın elinde olacakmış kargo dağıtımdaymış

Aslında cumartesi gitmiş vermeye kargo ama bulamamış :KK51::KK51::KK51::KK51:

Ayrıca benimde kargomm dağıtımdaymış yani benim katilimde bana göndermiş kargoyu - kargodan msj geldi gün içinde elime ulaşacakmış yuppii :KK52::KK52::KK52::KK52:
yupiiiiiiiiiiiii gelsin hediyecikler:KK52::KK52::KK52::KK52:

canım bence sayısı az ama kendi öz olsun:KK34:

Bende katılıyorum az ama öz olsun son 2 senedir ben hediyeleşmelerimizde bi gariplik seziyorum ama hiç dillendirmedim
Ben her zaman karşımdakini tanımıyor olmama rağmen özenle gönderdim hepsini umarım hep böyle devam eder

Bende katılıyorum az ama öz olsun son 2 senedir ben hediyeleşmelerimizde bi gariplik seziyorum ama hiç dillendirmedim
Ben her zaman karşımdakini tanımıyor olmama rağmen özenle gönderdim hepsini umarım hep böyle devam eder

ne gibi bi gariplik canım ben anlamadım sanki:26::26:

ne gibi bi gariplik canım ben anlamadım sanki:26::26:

valla cnm bende anlamadım ve de alındım geçen yıl ben hediye göndermiştim arkadaşıma şuan beğenmedi diye düşünüyorum...
oysaki bende elimden geldiğince özen gösterdiğimi düşünüyorum hem geçen yıl hem bu yıl ... alındım yanii:KK53:

valla cnm bende anlamadım ve de alındım geçen yıl ben hediye göndermiştim arkadaşıma şuan beğenmedi diye düşünüyorum...
oysaki bende elimden geldiğince özen gösterdiğimi düşünüyorum hem geçen yıl hem bu yıl ... alındım yanii:KK53:

canım hani sana dememiştir kesinde ne demek istedi onu anlamadım
yoksa sana demez canım ne güzel şeyler yollamaıştın
kimisi çok girmiyor ya topiğe onu filan kastetmiştir alınma sen ya

canım hani sana dememiştir kesinde ne demek istedi onu anlamadım
yoksa sana demez canım ne güzel şeyler yollamaıştın
kimisi çok girmiyor ya topiğe onu filan kastetmiştir alınma sen ya

valla cnm açık ve net yazmış arkadaşım :
"son 2 senedir ben hediyeleşmelerimizde bi gariplik seziyorum ama hiç dillendirmedim - karşımdakini tanımıyor olmama rağmen özenle gönderdim hepsini "
bu yıl ve geçen yılkinden memnun değil yazıyor işte ama tabi yaows uda dinlemek gerek...

Tatlım öyle demek istemedin konu yanlış anlaşıldı ilk başlarda hediye paketleri ve benzeri işte ürün resimlerii paylaşımı daha özenli oluyordu
Geçen sene çok sorun yaşadık hatta bazı arkadaşlar resim bile koymadı

Yoksa benim bir sorunum yok alınma sen cnm :KK54:

Tatlım öyle demek istemedin konu yanlış anlaşıldı ilk başlarda hediye paketleri ve benzeri işte ürün resimlerii paylaşımı daha özenli oluyordu
Geçen sene çok sorun yaşadık hatta bazı arkadaşlar resim bile koymadı

Yoksa benim bir sorunum yok alınma sen cnm :KK54:

tamam canım gerçekten öyle sandım ve üzüldüm çok

kızlar selam 1 dk önce aldım hedıyelerı daha açmadan yazayım dedim.
meğersem katılım hiç aklımdan geçmeyen yaowwss muş:)

çok komık oldu bugun aldığım 3.kargo hıc heycan yoktu ındım aşağıya:)
baktım kesın bu paket dedim çıktım yerıme üzerinde sırket adı yazıyor tabı foto cektıkten sonra sırket adını okudum.
diyorumkı kendı kendıme " salak gibi hedıye sandım yıne dedim.
kartonu yırttım sonra çığlık attım.
sırket adını görünce offf yıne tanıtım için ajanda yollamışlar yılbasıya falan dıye gecırıyordum içimden :))))

slm kızlar şımdı ptt den geldım kurbanımın hedıyelerını bızzat kendı elımle ptt gtrdum 1 haftadır gelmedıler enson care ben gtrudum .

kurbancımm cnım bugun verdım hedıyelerı ıkı gun sonra elınde olurmuş ınş.

sizler nasılsınız kızlar şımdıde 8 mart heycanınımı beklıcez off benım kalbım dayanmıyor bu kadr heycana hadı bakalım sabırsılıkla beklıyorum 8 martı ama cıcı cekılışı bu sefer 8 marta yakın yapalım yada hedıyesını alan beklemeden gndrsın ve dedgınız gıbı az olsun öz olsun yanı ıstedgı bışı olsun dedgınız gıbı aman hedıye olsunda ışte :)):KK76::KK76:

Bende verdim bugünnn gittiiii

bekle kurbanım geliyorrr :KK55:

Cicekcim hasi gözün aydın merakınn dindii

yaowwss kesene bereket canım

slm kızlar nasılsınız ben cuma günü vermiştim kargoya bugun elinde olması lazımdı ama kurbanımdan ses seda yok

X