2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

Cicimm çok güzel gözüküyor herşey. . :emir_bebek: Aras bebeğide kocaman öpüyorumm :KK76: İnşallah rahat çıkar dişleri :21:
Ayrıca eşinide tebrik ederim :KK31:

aman allahım bunlar ne böyle cici....
hersey muhteşem görünüyor.
bebeğinde cok tatlı maşallah.

cicimm çok güzel gözüküyor herşey. . :emir_bebek: Aras bebeğide kocaman öpüyorumm :KK76: Inşallah rahat çıkar dişleri :21:
Ayrıca eşinide tebrik ederim :KK31:

saol canım benim :KK16:

ya bugun ogleden sonra yada yarin sabah kargom yola cikiyor:)

banamı çağla :26:
:KK1:
aman allahım bunlar ne böyle cici....
Hersey muhteşem görünüyor.
Bebeğinde cok tatlı maşallah.

çok teşekkürler canım :KK16:

bizim topinkin hediyeleri gelene kadar diger topinkin hediyeleri ile oyalaniyorum:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
ilahi ben

ben bızzat canlı canlı cıcının arasımın partısındeydım kızlar herşey cok özenerek ve buyuk bı zevkle hazırlanmıştı hala damagımda o ıkramların tatı:KK9:çok güzelde sıra doğum gününee geldı artık ınş:))

Çağlam canım bıdenemm heycanla beklıyorumm hedıyelerımıı sen bugunden ver gec kalma kalmakı benımde artık merakım bıtsın:KK9:

o güzel paketlerı acmak ıcın sabırsızlanıyorumm :KK52::KK52:

kızlar günaydın...
benim katılım gerçekten süprız olacak tam anlamıyla.
cok merak etmeye başladım ne ses var ne soluk...
benimkindednde ses soluk yok canım üzülme o yüzden
Günaydın kızlar,

Benim hediyelerim cumartesi günü elime ulaştı. Resimleri yarın paylaşmaya çalışacağım. Katilimi şimdi açıklamıyorum ama hepsi için çoooook teşekkür ediyorum. Çok düşünceli ve çok güzel hediyeler göndermiş bana. :KK16:
aaaaa anlatsana ne göndermiş kimmiş çatlatma adamı ama ya
bu arada kuzu nasıl canım daha iyicemi
Ben bulamadım :KK43: tinye göndereni tahmin ediorum :KK76:
bende bulamadım:26::26:
günaydınnnnn....

yorgunumm çokkkkk hemdee

günaydın canım

eşim eve süpürge tutarken çıkmış çok hamarattır da :KK1::KK1::KK1::KK1:

ayy azcıkta benim eşim yapsa ya bu işleri
bizim topinkin hediyeleri gelene kadar diger topinkin hediyeleri ile oyalaniyorum:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
ilahi ben
yalnız değilsin bende bakıyorum canım sürekli:KK1::KK1:

ben bızzat canlı canlı cıcının arasımın partısındeydım kızlar herşey cok özenerek ve buyuk bı zevkle hazırlanmıştı hala damagımda o ıkramların tatı:KK9:çok güzelde sıra doğum gününee geldı artık ınş:))

Çağlam canım bıdenemm heycanla beklıyorumm hedıyelerımıı sen bugunden ver gec kalma kalmakı benımde artık merakım bıtsın:KK9:

afiyet olsun canım cidden herşey çok güzel ya bayıldım pastadada gözüm kaldı

Belki sna belkide baskasina:)ne.bilion:)

Hediye zamanı die herkes topiğe gelmiş :)) Ne mutlu :KK1:

EE kızlar anlatın bakalım ne var ne yok. :KK53: Benim katilciğim beni aramıyo :KK55: beni sevmiyor sanırsam :KK14:

X