2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

Kızlar benden başka hediyelerine kavuşan yok galiba.
Yarın pazartesi, belki birileri fotoğraf koyar.

Sabah nöbete gidiyorum. :KK43:

caglacim cici mesaj atti kurbanim ozel bisey istemis cici araciligiyla ama gonderdim zaten ben hediyemi ulasmis ama arkadas daha almamis.

Selam kızlar iyi gecelerr:KK3:

özellikle bakıp ben yokken mi konuşuyosunuz ya nezaman gelsem sinek avlıyo burası 2kelime yazıp çıkıyom sonra bi geliom sayfalarca geçmiş :KK30::KK30:

işyerindeyken çok iyi oluyodu kk sabah 8 akşam 6 kkde mesaideydim :KK1: işi bıraktım kk ne girebilirsem anca bi sabah bi akşam girebiliyom insan evde daha çok çalışıyormuş yaw :KK1::44:

genelde herkes yarn gönderiyor anladığım kadarıyla hediyelerini bende yrna gönderemeyebilirim çok fazla işim var yrn için ama salı ya da çrş günü vermeyi düşünüyorum yoksa meydana çıkcak kim olduğum:KK9:

buarada sölemeyi unuttumm geçenlerde bizde katilciğimmle biraz msjlaştık :KK16: ama ser veriyo sır vermiyo tam bi kk hatunu En Büyük KK:KK1:

Selam kızlar iyi gecelerr:KK3:

özellikle bakıp ben yokken mi konuşuyosunuz ya nezaman gelsem sinek avlıyo burası 2kelime yazıp çıkıyom sonra bi geliom sayfalarca geçmiş :KK30::KK30:

işyerindeyken çok iyi oluyodu kk sabah 8 akşam 6 kkde mesaideydim :KK1: işi bıraktım kk ne girebilirsem anca bi sabah bi akşam girebiliyom insan evde daha çok çalışıyormuş yaw :KK1::44:

genelde herkes yarn gönderiyor anladığım kadarıyla hediyelerini bende yrna gönderemeyebilirim çok fazla işim var yrn için ama salı ya da çrş günü vermeyi düşünüyorum yoksa meydana çıkcak kim olduğum:KK9:

buarada sölemeyi unuttumm geçenlerde bizde katilciğimmle biraz msjlaştık :KK16: ama ser veriyo sır vermiyo tam bi kk hatunu En Büyük KK:KK1:

ooo ne güzel sende konuşmuşsun bide beni arayan soran olsa güzel olurdu benim katilim hiç aramadı:26:

gunaydın kızlar bugun cok negatıfım sınırlı asabı mutsuz cekılmezın yanı bıraz hedıyelrı koyunda neşem yerıne gelsın ınş bugun guzel paketeler alan bırı olur.sizi seviore:KK47::KK43::KK35:

gÜNADYIN KK nin güzel hatunlarııı :KK14: Kedifotos hediyelerini güzel günlerde kullan canım :KK51:
Bende donumu aldım :KK30: salı günü göndermeyi planlıyorum :KK24:
Acaba benim katilim ne zaman göndereceğini söylermi bilmiyorum :KK31:

X