2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

selamlar kızlar ben geldim siz gene yoksunuz ortalıklar :KK19:

neyse aksilikler gene üstüste geldi buzdolabımız bozulmuştu tamircide dolabı boşatın 2-3 açık kalsın dedi günlerdir perişan haldeydim kurbandan etlerim fln vardı bozulmasın diye komşuların dolaplarına koyduk fln balkonu dolap olarak kullanıyoruz şuan resmen ay ne zor işmiş biyandanda akıtıyor fln neyseki çok şükür bgn tamirci geldi halletti :34 ama daha bikaç saat daha boş kalması gerekiyormuş akşama ancak yerleştircem :KK34:

bgn bi arkadaşımın eşi rahatsızlanmıştı iki arada ona ugrayım dedim geldim burada kaldım araba bozuldu hey alam:KK30: servisi aradım onlarda akaşm 6 gibi gelcekmiş onu bekliyorum burda kitlendim kaldım bütün işlerim kaldı bi sürüde işim vardı bgn neyse artık sağlık olsun tek :KK34:

yrnda annemle dra gitcez zamanım olmayabilir çarşıya gitmeme ben kargomu bu gidişle ancak perşmbe cuma yollayabilceğe benziyorum:KK34:

Bilin bakalım ne oldu :KK37: kanald 'den aradılar :KK53: yeni bir yarışma warmış :KK76: kayınvalidemle beni oynatacaklarmış :KK76:

ayy hala hediyesi ulaşan yok :KK43:
bi heyecan eve gelir gelmez bakayım dedim gelenler olmuştur diye yine yok yine yok :KK43:

kızlar ben hediyelerim geldi şimdi isteye yükleyeceğim
ve açıklıyorum katilim KEDİFATOS ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM KENDİSİNE HEPSİ ZEVKİME GÖRE KESESİNE BEREKET
DARISI HEDİYELERİNİ ALAMAYANLARIN BAŞINA:)

X