2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

OHH MİSSSS AFİYET OLSUNN :KK16:

EWET CANIM YA YOGUNLUK AR BİRA :KK14:

EE SİZLER NASILSINIZ BAKALIM

iyi canım idare ediyoruz
topiğimiz biraz daha kalabalıklaşsa iyi olacak değilmi aslında
yakın arkadaşlarımıza filan heber etsek diyoruum canım

iyi aksamlar dilerim kizlaaaaaaaaaaaarrrr
mutlu h.sonu iyi dinlenceler herkese:KK16::KK16:
belki giremem ben h.sonu

günaydıınn

benen başka tiğe uğrayan bile yok
tek başımamı çekiliş yapcam ama ben

günaydıınn

benen başka tiğe uğrayan bile yok
tek başımamı çekiliş yapcam ama ben

canım nasılsın ben varım ya :)) arada da olsa gelıyorumm :)) valla bazen unutuyorum sonra aklıma gelınce hemen gırıyorum sen ıyısın ınş kendıne cici bak :KK16::KK16::KK16:

GÜNAYDIN KIZLAR NASILSINIZ .
YENI BIR HAFTAYA BAŞLADIK YINE SAĞSALIM ÇOK ŞÜKÜR HEPINIZE MUTLU GUSEL SAĞLIKLI HAFTALAR DİLİYORUMM :)):nazar:En Büyük TÜRKİYE:KK12:

canım nasılsın ben varım ya :)) arada da olsa gelıyorumm :)) valla bazen unutuyorum sonra aklıma gelınce hemen gırıyorum sen ıyısın ınş kendıne cici bak :KK16::KK16::KK16:

iyiyim canım ama bu topikte çok yalnızım cici bile uğramıyor artık:KK43::KK43:
şakası bir yana sohbetler daha başalamadı başlayınca çok şenlenecek burası

iyiyim canım ama bu topikte çok yalnızım cici bile uğramıyor artık:KK43::KK43:
şakası bir yana sohbetler daha başalamadı başlayınca çok şenlenecek burası[/b]

haklısın canım bu aralar yogun oda sanırım bıde bızım meslekte muhasebede ay sonları ve aybaşları hareketli gecıyor maaşlar ,ödemeler falan hepsı bır aynı gunlere denk gelınce bı ılk 15gun ayın yogun oluyor artık cekılışe yakın tabıkı buraya verıcez yogunluğumuzu ama herzaman aklımda burası :)) sende öle merak etme yanlız degılsınn:)
:KK9::KK9:

haklısın canım bu aralar yogun oda sanırım bıde bızım meslekte muhasebede ay sonları ve aybaşları hareketli gecıyor maaşlar ,ödemeler falan hepsı bır aynı gunlere denk gelınce bı ılk 15gun ayın yogun oluyor artık cekılışe yakın tabıkı buraya verıcez yogunluğumuzu ama herzaman aklımda burası :)) sende öle merak etme yanlız degılsınn:)
:KK9::KK9:

sağol canım sen gelince unuttum yalnızlığımı zaten
doğru işler yoğun olunca yapcak bişey yok
çalış canım ya işleyen demir pas tutmazmış

X