2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

slm kızlar nasılsınız sohbete katılamıyorum çunku vaktim olmuyor ablam yeni dogum yaptı onun yanındayım o yuzden ama okuyorum ve çok heyacanlıyım kime çıkıcam acaba bana kim çıkacak

slm kızlar nasılsınız sohbete katılamıyorum çunku vaktim olmuyor ablam yeni dogum yaptı onun yanındayım o yuzden ama okuyorum ve çok heyacanlıyım kime çıkıcam acaba bana kim çıkacak

olsun canım daha var zaten sohbete katılaca vakit
bebişiniz oldu demek hayırlı olsun
kızmı erkekmi canım

bu arada bu sabahın ilk günaydını benden olsun

günaydııııınnnn

iyiyim canim boyle yazip kaciyorum gibiyim ama
haklisin nerde acaba

canım bende arada yazıp kaçıyorum zaten
daha çekilişe varya zaman çok renklenmedi topik o yüzden
sonlara doğru başından ayrılamayız sanırsam

ben geldim nasılsınız
cici canım birkaç arkadaşım var yakın
linki gönderdim aramıza katılak için düşünüyorlar
yakında dahada canlı olacak topğimiz merak etmeyin
SÜPER OZMAN
HAYIRLI OLSUN CANIM BEBİŞİNİZ
iyiyim canim boyle yazip kaciyorum gibiyim ama
haklisin nerde acaba

İŞTE GELDİM BURDAYIMMMM

YOGUNDUM KIZLAR GİREMEDİM YA KUSURA BAKMAYIN EEE NELER YAPTINIZ BEN YOKKEN BAKALIM

Günaydın kızlar napıyosunuz kendımı hayalet gıbı hıssettım şimdi bı ce eee deyip gıdıyormuşum gıbı :))çok sık girmesemde aklımdasınız bu aralar yogun ay sonu malüm hepınızı kocaman öpüyorumm ilerleyen günlerde çok sık giricem tabı zaman yaklaştıkça daha hareketli olucak hiçbirşeyi kaçırmak istemem:)))

CANIM HYIRLI UGURLU OLSUN BEBEĞİNİZ GÜLE GÜLE SAĞLIKLA BÜYÜSÜN

günaydın canım
işler yoğun olunca dediğin gibi çok göremiyoruz seni
yapcak bişey yok
son zamanlar daha heycanlı oluyor canım ya o yüzden o zaman gelmen daha iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…