2014 Aralık Anneleri

Canım doktor 5 haftalık dedı valla. Nettede 5 cıktı ;/

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Biran evvel gitsem de öğrensem ben de çatlayacağım:what::sly:

Çalışıyorum ama yarım gün canım öğretmenim ben öğleye kadar okuldayım. Sen çalışıyor musun Allah kolaylık versin canım...
hamile olduğumu öğrendiğim günden beri sabah alarmdan önce uyanıyorum gece habere sabah oldu mu diye uyanıyorum Manyak gibi bişi oldum:KK70:
Bugün ilk kez Dr.a gideceğiz , uyku sıfırdı.. Karından keseyi görebilirim bugün inşallah??

çalışıyorum canım ama çok şükür kamudayım..
hcg değerin 3bin civarındaysa görebilirsin karından canım...
1500ü geçince vajinal görülüyo...

Canim ben hep birtane diyordum betahcg düşük cikiyodu bi kadin vardi onun benimkinin uç katiydi falan....yasim 35 hep iki uç çocuğum olsun istemisimdir benim acimdan cookk iyi oldu....
Dun ikiz olduklarini duyduktan sonra hastanenin. Bahçesinde ikiz gordum annelerine bebek arabasi nasil kullanislimi bende ikiz bekliyorum dedim kadin resmen isyan etti kadin uçmuştu baya gözüm korktu gunboyu sevinsemmi uzulsemmi bilemedim...
Sonra dusundumde aylarca Rabbime dua ettim çocuğum olsun diye simdi bu düşünceler nee neguzel Rabbim iki tane nasip etti ikiside tutundu sana deyip toparlandim :)
Canim esiminde benimde annelerimizin vefat etti.. Evimde kalmiyorum tedavimden dolayi biay içinde gecicem ozaman gelip kalicak yakinlarim siraya girmişler sagolsunlar

benimde yaşım 32 ikiz olmasını çok isterdim hep gerçi tüp bebek ve 2 embriyo olduğundan bu yönde şansımda arttı ama gördükçe ikiz annelerini aynen gözümde korkuyor cinsiyetleri şu durumda çok önemli tek olsa sağlıklı olsunda hangisi olursa derdim şimdi 2 kız mı zor 2 erkek mi çözemedim ama 2 erkek daha korkutucu... keşke bir mucize daha olsa rabbimden 1 kız 1 erkek olsa...

bizde aslen gaziantepliyiz eşiminde benimde tüm aileler orda biz burda tek kimse yok annem buraya gelecek ama yaşlı ne kadar dayanır 2 taneye bilemiyorum eşimin annesi köyde kadın acaip çalışıyor o gelmez herhalde ikize bakmakta zor yardımcı tutsam annemde olsa işe geri dönebilirmiyim acaba diyorum ama zor gibi...

çalışıyorum canım ama çok şükür kamudayım..
hcg değerin 3bin civarındaysa görebilirsin karından canım...
1500ü geçince vajinal görülüyo...

6 gün önce 362 çıkmıştı kaça yükselmiştir ki acaba??? İnşallah görürüm yaa....bir nebze olsun rahatlarım:rolleyes:

hayırlı sabahlar güzeller, bende sabah kan tahlili ve idrar verdim, bu gün öğlene çıkar belki sonuçlarm hayırlısı olsun bakalım:)

benimde yaşım 32 ikiz olmasını çok isterdim hep gerçi tüp bebek ve 2 embriyo olduğundan bu yönde şansımda arttı ama gördükçe ikiz annelerini aynen gözümde korkuyor cinsiyetleri şu durumda çok önemli tek olsa sağlıklı olsunda hangisi olursa derdim şimdi 2 kız mı zor 2 erkek mi çözemedim ama 2 erkek daha korkutucu... keşke bir mucize daha olsa rabbimden 1 kız 1 erkek olsa...

bizde aslen gaziantepliyiz eşiminde benimde tüm aileler orda biz burda tek kimse yok annem buraya gelecek ama yaşlı ne kadar dayanır 2 taneye bilemiyorum eşimin annesi köyde kadın acaip çalışıyor o gelmez herhalde ikize bakmakta zor yardımcı tutsam annemde olsa işe geri dönebilirmiyim acaba diyorum ama zor gibi...
Aynen benimde iki embriyomda tutmuş...Allahtan sabir istiycrz canim...biz özel anneleriz....hayirlisiyla aaglikli dogsunda bakariz inşallah...bende sivasta oturuyorum ama akrabamiz falan yok orda tek olucam kalmaya gelenler eninde sonunda donucek

6 gün önce 362 çıkmıştı kaça yükselmiştir ki acaba??? İnşallah görürüm yaa....bir nebze olsun rahatlarım:rolleyes:

2 günde bir iki katına çıkıyor ya canım bugünlerde 3bin civarına gelmiş olması lazım...
görürsün inşallah canım...

Çalışıyorum ama yarım gün canım öğretmenim ben öğleye kadar okuldayım. Sen çalışıyor musun Allah kolaylık versin canım...
hamile olduğumu öğrendiğim günden beri sabah alarmdan önce uyanıyorum gece habere sabah oldu mu diye uyanıyorum Manyak gibi bişi oldum:KK70:
Bugün ilk kez Dr.a gideceğiz , uyku sıfırdı.. Karından keseyi görebilirim bugün inşallah??

Yazıyı okuduğumda kendimi gördüm resmen :) Normalde alarmı kaç kez ertelerdim hamile olduğumu öğrendiğimden beri ikidebir uyanıyorum hele sabahları kalkıyorum daha alarma çook var deyip tekrar uyumaya çalışıyorum :KK9: Bence bunların hepsi heyecandan :KK16::KK16:

anadolu yakasında önerebileceğiniz iyi bir doktor varmı?
romatizma hastasıyım bu nedenle riskli gebelik olabilir.. bu aralar gece sırt ağrılarım çok oluyor, Allah hepimize kolaylık versin..

Merhaba anne adayları.
Allahım izin verirse inş ben de aranıza katılmak istiyorum. 29 yaşındayım ikinci hamileliğim. haziranda 2 yaşına girecek bir kızım var. son adet tarihim 16 mart. buna göre 5+2 günlük hamileyim. ama 2-3 gündür wc'ye gittikçe peçeteye gelen kahverengi akıntım var. kızımdan önce de bi kimyasal gebelik geçirdiğim için kanama olacak ve kaybedicem gibi geliyor hep bebişimi.
doktora cumartesi ve pazartesi gittim. 838di 1938 olmuş bhcg'm. yani artış çok normal görünüyor ama kahve akıntı neden bilemiyoruz :KK43: karından ultrasondan göremedik henüz kesesi.doktor daha çok erken dedi. cumartesi tekrar randevum var. dualarınızı bekliyorum taze hamişler.
Allah hepimizin bebeğini sağsalim en kolay şekilde hayırlısıyla kucağımıza almayı nasib etsin inş.

Aynen benimde iki embriyomda tutmuş...Allahtan sabir istiycrz canim...biz özel anneleriz....hayirlisiyla aaglikli dogsunda bakariz inşallah...bende sivasta oturuyorum ama akrabamiz falan yok orda tek olucam kalmaya gelenler eninde sonunda donucek

biz annem yanımıza yerleşsin diye çok uğraştık geçen yaz ev tuttuk kirasını filan verdik salı taşınacaktı pazar günü vazgeçti :KK43: antalyanın sıcağına dayanamam dedi gitti... eh haklı ama klima var bizde bir şekilde yaşıyoruz inşallah ikizlere gelir yaaa yoksa dediğin gibi herkes geçici sonra ne olacak zaten ilk 3 ayımız zombi şeklinde geçecek birini emzir uyut diğeri kalkar :KK53:

hayırlı sabahlar güzeller, bende sabah kan tahlili ve idrar verdim, bu gün öğlene çıkar belki sonuçlarm hayırlısı olsun bakalım:)

günaydın güzelim... bende cuma vermiştim dün çıktı hepsi temiz... inşallah seninkilerde iyi çıkar... 11. haftaya 2 li teste çağırdı doktor...

gittiğim kadın doktor çok fazla test istedi bu yaptırdıklarım yetmez sanırım... 5 mayısa tıp fak. ne randevu aldım gebelik var diye erken vermiş haliymiş. inşallah tıptaki doktor uyumlu olurda kadının verdiği testleri yapar... sen mesela hangi doktora gittin öyle verdinmi istenen testlerin listesini itiraz etmeden yapıyorlar mı?

Günaydın kızlar bizimde hesaplarımıza göre 17 Aralık doğum günümüz :)

Ama 3. Aya kadar göremiyoruz bebeğimizi zaman geçmiyor :/

2 günde bir iki katına çıkıyor ya canım bugünlerde 3bin civarına gelmiş olması lazım...
görürsün inşallah canım...

İnşallah canım ya çok teşekkür ederim:)

Yazıyı okuduğumda kendimi gördüm resmen :) Normalde alarmı kaç kez ertelerdim hamile olduğumu öğrendiğimden beri ikidebir uyanıyorum hele sabahları kalkıyorum daha alarma çook var deyip tekrar uyumaya çalışıyorum :KK9: Bence bunların hepsi heyecandan :KK16::KK16:

Hehehe yalnız değilim :))
Hep heyecandan valla biz yandık dokuz ay bu heyecanla geçmez:))

Merhaba anne adayları.
Allahım izin verirse inş ben de aranıza katılmak istiyorum. 29 yaşındayım ikinci hamileliğim. haziranda 2 yaşına girecek bir kızım var. son adet tarihim 16 mart. buna göre 5+2 günlük hamileyim. ama 2-3 gündür wc'ye gittikçe peçeteye gelen kahverengi akıntım var. kızımdan önce de bi kimyasal gebelik geçirdiğim için kanama olacak ve kaybedicem gibi geliyor hep bebişimi.
doktora cumartesi ve pazartesi gittim. 838di 1938 olmuş bhcg'm. yani artış çok normal görünüyor ama kahve akıntı neden bilemiyoruz :KK43: karından ultrasondan göremedik henüz kesesi.doktor daha çok erken dedi. cumartesi tekrar randevum var. dualarınızı bekliyorum taze hamişler.
Allah hepimizin bebeğini sağsalim en kolay şekilde hayırlısıyla kucağımıza almayı nasib etsin inş.

Merhaba canim ayni yastayiz aynen benimde haziran basinda 2 yasina girecek kizimvar ve aynen lekelenmelerim :KK43: yatiyorum suan ama ben 6+5 deyim progestran kullaniyorum. Insallah bi problem cikmadan saglikla aliriz bebeklerimizi kucagimiza

X