2014 Aralık Anneleri

ilk hamileliğim ve çalışıyorum hergün 2.30 saat yolculuk yapıyorum çok zorlanıyorum. birşey olacağından çok korkuyorum

Ay aynen ben de aynı durumdayım. Doğru düzgün dinlenemiyorum bile. :KK50: Ya artık rüyalarıma giriyor. Ama korkma, iyi düşün. Ben öyle yapmaya çalışıyorum. Her şey yolunda gidecek :KK16:

İNŞALLAH Canım :))
14 nisanda 84 çıkmıştı 16 nisandaa 362 çıktı.. Sonra gitmedim hiç..cumartesi 19 nisandaa yani randevum vardı dr izin almış bugüne kaldı:) canım vajinal ultrason düşüğe yol açabilirmiş ya annem demişti bu forumda da çok okudum Allah korusun...istersen biraz sabret biraz geriden öğreniriz sadece :KK66: senn kaç canım beta hcg?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Cnmm ben 19 unda yaptırdım 31,8 cıktı sonrada yaptırmadım cuma günü yaptırıcam işte cumarteside doktora göstericem :) hadi hakkımzda hayırlısı :)
folik asite başlamadınmı ?

Cnmm ben 19 unda yaptırdım 31,8 cıktı sonrada yaptırmadım cuma günü yaptırıcam işte cumarteside doktora göstericem :) hadi hakkımzda hayırlısı :)
folik asite başlamadınmı ?

Hayırlısı canım:) başlamam mı ona şubatta başlamıştım canım :) tiroid hastası olduğum için gebelik düşüncesi başladığı an gittim Dr.a... Canım inanılmaz heyecanlıyım yaaa :)) bir an evvel saat 3 olsa da gitsem iyi haberler alırız inşallah :) gebelik uyku yaparmış güya ben de heyecandan uykusuzluk yaptı:)
Buarada bugün 6 ncı haftamızın İLK gününe girdik canım :)) :))

Gunaydın☺ aralık annesi olucam bende 18 mart 23 aralık Aydın: 😃 allah bebeklerimizl sag salim kucagımıza almayı nasip etsin

Canım hoşgeldin benimle aynı sat.lar yeni geliyor ben çok sabırsız davranmışm:KK70: benşm de 18 mart :) seninle de sat.lar aynı meslekdasım :KK66:

Hayırlısı canım:) başlamam mı ona şubatta başlamıştım canım :) tiroid hastası olduğum için gebelik düşüncesi başladığı an gittim Dr.a... Canım inanılmaz heyecanlıyım yaaa :)) bir an evvel saat 3 olsa da gitsem iyi haberler alırız inşallah :) gebelik uyku yaparmış güya ben de heyecandan uykusuzluk yaptı:)

hehe sen uykuyu 8.-9. haftalarda gör :KK1:

😃 hosbulduk meslektasım "☺

Gerçekten mi :sly: ama güzeldir canım yaa paso uyku ohhhh acısını çıkarırım:KK70: sen 9 haftalıksın galiba:) MAŞALLAH:)

10. haftadayım çok şükür canım ve oturduğum yerde uykum geliyo :KK1:
çalışmıyosan güzel tabi çalışıyosan sıkıntılı...

Gıttım tabıı: ) keseyı belli belirsiz gorduk beta hcg 3110 cıktı 4 hafta 4 gun dedıler gec dollrnme olmus pazartrsi bir daha gıdıcem sen ne yaptın nasıl gıdıyor senın

Tabıı bugun bes haftalık oldu bebegım uc gun once doktora gıtmıstım"😉

10. haftadayım çok şükür canım ve oturduğum yerde uykum geliyo :KK1:
çalışmıyosan güzel tabi çalışıyosan sıkıntılı...

Çalışıyorum ama yarım gün canım öğretmenim ben öğleye kadar okuldayım. Sen çalışıyor musun Allah kolaylık versin canım...
hamile olduğumu öğrendiğim günden beri sabah alarmdan önce uyanıyorum gece habere sabah oldu mu diye uyanıyorum Manyak gibi bişi oldum:KK70:
Bugün ilk kez Dr.a gideceğiz , uyku sıfırdı.. Karından keseyi görebilirim bugün inşallah??

Son düzenleme:

aa bende subatta başlamıştım cnm :) bende dün cok heyecanlıydım doktorum cok saolsun yatıştırdı biz 9 ay nasıl beklicez :KK70:

haydi hayırlısıyla git gel canım :)

Tabıı bugun bes haftalık oldu bebegım uc gun once doktora gıtmıstım"😉

Maşallah :) canım ben geçikmeden sonra hiç gidemedim ki gittiğim gün dr izin almış:rolleyes:

adet olmam gereken gün 16 nisanda 362 çıkmıştı hcg 6 gün önce...inşallah bugün görürüm Ben de keseyi :) canım internet hesaplamsında bugüne 6 ncı haftanın ilk günü diyor..??

Canım doktor 5 haftalık dedı valla. Nettede 5 cıktı ;/

X