2014 Aralık Anneleri

merhaba arkadaşlar bende 6 hatalık hamileyim çok mutluyum :) ilk bebişim olacak dua edin. Allah'a emanet olun Allah herkesin gönlüne göre versin.

canım niye kv ile elti ile bu derece özelini paylaşıyorsun onlar kim oluyor dr kontrolüne ne zaman gideceğin konusunda fikir beyan ediyor ki?

arkadaşlar dün doktorum bulantı için katı beslen bir süre dedi, peynir ekmek zeytin ekmek şeklinde. sadece su değil sıvı her içecek bulantıya neden olur hatta yüksek su içeriğinden dolayı karpuz yesen o bile bulandırır dedi. süt içemiyorum dedim, zorlama bulantın geçince içersin kapatırsın açığı dedi.

sen etkilenme canım o kadından, herkesin sabrı da farklı bebekleri de farklı. inşallah uysal gazsız sakin bebeklerin olur, rahatça büyütürsün.
Aynen canim ben bakarim kuzularima çok sukurki benimleler inşallahhep benimle olurlar

güzel anneler, bende 5 haftalık hamileyim, 2. çocuğum olacak, güzel paylaşımlarda buluşmak dileği ile...

benide listeye ekleyebilirmisiniz..

çok bilinçsizim bu konuda buradaki yazıları okuyorum araştırma yapıyorum ilk olduğu için çok korkuyorum

Hayırlı olsun canım :) İnş hepimiz bebeklerimizi sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız ve hepsi de hayırlı evlatlar olurlar :) Neden korkuyorsun ki sen?

Hayırlı olsun canım :) İnş hepimiz bebeklerimizi sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız ve hepsi de hayırlı evlatlar olurlar :) Neden korkuyorsun ki sen?
ilk hamileliğim ve çalışıyorum hergün 2.30 saat yolculuk yapıyorum çok zorlanıyorum. birşey olacağından çok korkuyorum

Cnmm benide eklermisin Kocaeli Yaş 22 Sat 18 Mart Doğum 24 Aralık :)

Canım bizim sat aynı :) hayırlı olsun..Rabbim sağlıklıca kucaklarımıza almayı da nasip eder inşallah...Dr a gittin mi??? Bugün ilk kez ultrasona gircem ben çoook heyecanlıyım:))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Gunaydın☺ aralık annesi olucam bende 18 mart 23 aralık Aydın: 😃 allah bebeklerimizl sag salim kucagımıza almayı nasip etsin

Canım bizim sat aynı :) hayırlı olsun..Rabbim sağlıklıca kucaklarımıza almayı da nasip eder inşallah...Dr a gittin mi??? Bugün ilk kez ultrasona gircem ben çoook heyecanlıyım:))

Aaa aaynı zamanda mı doğurcaz senle cnmm :) gittmde tekrar betahcg istedi cumartesi vajinadan bakıcaz cnm senin betahcg kaç cıktı?

Aaa aaynı zamanda mı doğurcaz senle cnmm :) gittmde tekrar betahcg istedi cumartesi vajinadan bakıcaz cnm senin betahcg kaç cıktı?

İNŞALLAH Canım :))
14 nisanda 84 çıkmıştı 16 nisandaa 362 çıktı.. Sonra gitmedim hiç..cumartesi 19 nisandaa yani randevum vardı dr izin almış bugüne kaldı:) canım vajinal ultrason düşüğe yol açabilirmiş ya annem demişti bu forumda da çok okudum Allah korusun...istersen biraz sabret biraz geriden öğreniriz sadece :KK66: senn kaç canım beta hcg?

Son düzenleme:
X