2014 Aralık Anneleri

biz annem yanımıza yerleşsin diye çok uğraştık geçen yaz ev tuttuk kirasını filan verdik salı taşınacaktı pazar günü vazgeçti :KK43: antalyanın sıcağına dayanamam dedi gitti... eh haklı ama klima var bizde bir şekilde yaşıyoruz inşallah ikizlere gelir yaaa yoksa dediğin gibi herkes geçici sonra ne olacak zaten ilk 3 ayımız zombi şeklinde geçecek birini emzir uyut diğeri kalkar :KK53:

Kendime güveniyorum bakarim Allahin izniyle uykusuzda kalayim yeterli kuzularim saglikli sihhatli dogsun...bende küçük bir ilçede oturuyorum baya küçük bildiğiniz koy orda dr falan bulmak daha zor gidrcegim dr 1.5 saat uzaklikta olucak ama bununda üstesinden gelicez inşallah...
sutumuz olsun bebeklerimizin gaz problemi olmasin rahat atlatiriz inşallah en zor donemlerini

aborjinos .!.:
Merhaba canim ayni yastayiz aynen benimde haziran basinda 2 yasina girecek kizimvar ve aynen lekelenmelerim :KK43: yatiyorum suan ama ben 6+5 deyim progestran kullaniyorum. Insallah bi problem cikmadan saglikla aliriz bebeklerimizi kucagimiza

Ay canım senin haftan ileri bayağı görmüşsündür keseyi filan. Ben daha göremedim bile o yüzden bi türlü rahat olamıyorum. İlaç kullanmıyorum çalışıyorum da :) Doktorun ne dedi peki? Nezamandan beri var akıntın bi de nekadar geliyor mesela?

günaydın güzelim... bende cuma vermiştim dün çıktı hepsi temiz... inşallah seninkilerde iyi çıkar... 11. haftaya 2 li teste çağırdı doktor...

gittiğim kadın doktor çok fazla test istedi bu yaptırdıklarım yetmez sanırım... 5 mayısa tıp fak. ne randevu aldım gebelik var diye erken vermiş haliymiş. inşallah tıptaki doktor uyumlu olurda kadının verdiği testleri yapar... sen mesela hangi doktora gittin öyle verdinmi istenen testlerin listesini itiraz etmeden yapıyorlar mı?

canım merhaba,seninde gözün aydın, benim çalıştığım yere yakın eğitim araştırma hastanesine bağlı borsa semt polikliniği var lara da sabah oraya gittim doktoru bile beklemedim ebe vardı içerde ona söyledim doktoru görmeme gerek yok bu tahlilleri yaptırmam lazım siz istek yaparmısınız sistemden dedim oda sağolsun yaptı hemen laboratuvara indim aldılar kanımı sıkıntı çıkarmadılar, senin evede sema yazar semt polikliniği yakın sayılır orda yaptırabilirsin bi ara sor istersen, ordan çıktıktan sonra aklıma geldi 2 li ve 3 lü testler için şeker yüklemesi içinde oraya gidebilirmiyim diye sormadımda bi ara sorarım artık, kızımda Atatürk devl. gitmiştim burası daha yakın iyi olur tahlillere gidip işe dönerim hemen.

Kendime güveniyorum bakarim Allahin izniyle uykusuzda kalayim yeterli kuzularim saglikli sihhatli dogsun...bende küçük bir ilçede oturuyorum baya küçük bildiğiniz koy orda dr falan bulmak daha zor gidrcegim dr 1.5 saat uzaklikta olucak ama bununda üstesinden gelicez inşallah...
sutumuz olsun bebeklerimizin gaz problemi olmasin rahat atlatiriz inşallah en zor donemlerini

canım maşallah sana ne güzel düşüncelere girmişsin Allahın izniyle sende spirochet te bunun üstesinde gelirsiniz Allaha çok şükürki Rabbim sizlere nasip etti benim kızım 12 aylık günler aylar çok hızlı geçiyor, emmesi iştahsızlığı ek gıdaları uykusuzluğu zor zamanlardan geçiyorsun elbette ama hiç of demedim bütün gece uykusuz kalıp sabah işe geliyordum 3 ayına girmemişti çalışmak zorunda kaldım anneanne babaanne baktı şimdi çok şükür aratmadı Rabbim tekrar nasip etti bu bebeğimide çok istedik çünkü elif için zaten yoruluyorum uykusuz yorgun oluyorum aradan çıkar beraber büyürler diye düşündüm 3 sene sonrada 3. çocuğuma hamile kalmak istiyorum, hakkımızda hayırlısı olsun keyfini çıkarmaya bakın

selam arkadaşlarrrr :KK34::KK34:
kısmet olursa bende aralık annesi olacağım..
geçen cuma günü öğrendim bebişimi :nazar::nazar:
kan tahlilimde 132,64 çıktı geç yumurtladım yumoş takibindeydim
bu cuma günü çağırdı beni allah korusun dış gebelik vs bişey varmı diye tedirginim rabbim esirgesin inş bebişim sıkıca tutunur
kese gittğimde görünürmü bilmiyorum ama değere karşılığına baktığımda bebişim 3-4 haftalık gibi

Ay canım senin haftan ileri bayağı görmüşsündür keseyi filan. Ben daha göremedim bile o yüzden bi türlü rahat olamıyorum. İlaç kullanmıyorum çalışıyorum da :) Doktorun ne dedi peki? Nezamandan beri var akıntın bi de nekadar geliyor mesela?

Canim sükür gördüm ben 6+0 da bebegimi . Benim adetim gelmesi gereken gün 1 damla geldi dedim adet olucam heralde sonra 1 hafta gelmedi zaten o zaman anladim hamile oldugumu heralde dedim tutunma lekesi bu. Sonra 5+ ya geeldigimde basladi gene damla seklinde pek önemsemedim ama bürün gün ayaktayim en son 5+5 de baya yogun geldi hemen doktora kostuk bakti kese etrafinda bisey yok dedi baska yerden gwliyor bu ama yinede tehlikeli olabilir deyip yatmami söyledi. O zamandan beri yatiyorum ben. Ilk gebeligimde de aynen olmustu 9. haftada bi basladi 16. haftaya kadar bu daha erken basladi umarim hemen gecer.

bulantıların gerçekten çok şiddetliyse seni ve bebeğini besleyemiyorsan dr elbetteki ilaç verir hatta bazı durumlarda hastaneye de yatırıyor mutlaka gir bence geçmiş olsun

az önce çay yaptım.
hiç birşey yiyemiyorum ...
ne yiyeyim diye kara kara düşünüyorum.

aklıma ne gelirse gelsin o bile midemin kalkmasina yetiyor.
galiba sadece zeytin yiyecegim...çok kötü

canım maşallah sana ne güzel düşüncelere girmişsin Allahın izniyle sende spirochet te bunun üstesinde gelirsiniz Allaha çok şükürki Rabbim sizlere nasip etti benim kızım 12 aylık günler aylar çok hızlı geçiyor, emmesi iştahsızlığı ek gıdaları uykusuzluğu zor zamanlardan geçiyorsun elbette ama hiç of demedim bütün gece uykusuz kalıp sabah işe geliyordum 3 ayına girmemişti çalışmak zorunda kaldım anneanne babaanne baktı şimdi çok şükür aratmadı Rabbim tekrar nasip etti bu bebeğimide çok istedik çünkü elif için zaten yoruluyorum uykusuz yorgun oluyorum aradan çıkar beraber büyürler diye düşündüm 3 sene sonrada 3. çocuğuma hamile kalmak istiyorum, hakkımızda hayırlısı olsun keyfini çıkarmaya bakın

Kendi kendimi boyle motive ediyorum...Dun kendi kendime kizdim napiyorum ben dedim okadar dualar okundu hatimler indirildi simdi bine şımariklik dedim simdi boyleyim bakarim üstesinden gelirim...
Maşallah en ggüzelini yapmissin bende hep uç çocuk isterdim geç yapilan evliliğin sonucu boyle.iste

Canim sükür gördüm ben 6+0 da bebegimi . Benim adetim gelmesi gereken gün 1 damla geldi dedim adet olucam heralde sonra 1 hafta gelmedi zaten o zaman anladim hamile oldugumu heralde dedim tutunma lekesi bu. Sonra 5+ ya geeldigimde basladi gene damla seklinde pek önemsemedim ama bürün gün ayaktayim en son 5+5 de baya yogun geldi hemen doktora kostuk bakti kese etrafinda bisey yok dedi baska yerden gwliyor bu ama yinede tehlikeli olabilir deyip yatmami söyledi. O zamandan beri yatiyorum ben. Ilk gebeligimde de aynen olmustu 9. haftada bi basladi 16. haftaya kadar bu daha erken basladi umarim hemen gecer.

canım inşallah hemen geçer sağlıklı mutlu bir hamilelik geçirirsin kujum 5 haftası bitecek perşembe günü doktora gideceğim keseyi görürüm değil mi :)) inşallah

Son düzenleme:
kizlar o kadar suphe ediyorum ki dun aksam bu sabah yine test yaptim hemencecik cift cizgi cikti:KK9::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49: hala midem filan bulanmadi ya korkuyorum :nazar: neyse ya bu cuma insallah doktora gidicem:KK49:

bu arada netten hamis kiyafetlrine bakiyorum yaza cok sirin hamis elbisesi giymek istiyorum sizinlede paylasayim dedim!!!

http://www.zulily.com/e/blow-out-ma...=baby-maternity&ns=ns_808320950|1398160227106

dün bende test yaptım hem güldüm kendime hehe hamileyiz hala inanamıyor insan :))

kizlar o kadar suphe ediyorum ki dun aksam bu sabah yine test yaptim hemencecik cift cizgi cikti:KK9::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49: hala midem filan bulanmadi ya korkuyorum :nazar: neyse ya bu cuma insallah doktora gidicem:KK49:

bu arada netten hamis kiyafetlrine bakiyorum yaza cok sirin hamis elbisesi giymek istiyorum sizinlede paylasayim dedim!!!

http://www.zulily.com/e/blow-out-ma...=baby-maternity&ns=ns_808320950|1398160227106

ilk gebeliğimde ben de ne zaman midem bulanacak diye beklemekten bi hal olmuştum ama hiç bulanmamıştı çok şükür gene bişey yok merak etme yani bulantı yaşayan arkadaşlara da Allah kolaylık versin inşallah, bi de gene hamileliğim ayı zaman dilimindeydi ben de yazın hamile elbisesi giycem diye çok umutlanmıştım ama eylülde bile karnım belli belirsizdi yani kişiden kişiye değişiyor tabi ama 7. aydan sonra ancak çıkmıştı benim karnım:)

ilk gebeliğimde ben de ne zaman midem bulanacak diye beklemekten bi hal olmuştum ama hiç bulanmamıştı çok şükür gene bişey yok merak etme yani bulantı yaşayan arkadaşlara da Allah kolaylık versin inşallah, bi de gene hamileliğim ayı zaman dilimindeydi ben de yazın hamile elbisesi giycem diye çok umutlanmıştım ama eylülde bile karnım belli belirsizdi yani kişiden kişiye değişiyor tabi ama 7. aydan sonra ancak çıkmıştı benim karnım:)

ne oldu canım ilk bebeğin? oğlanmı?

kızım var canım 3 buçuk yaşında...

allah bağışlasın canım. hurafe yani kız çok bulandırır efsanesi :)

grubumuzda ne çok ikinci bebek bekleyen var maşallah.. inşallah ablalar abiler psikolojileri çok etkilenmeden kolay kabullenir kardeşi:)

X