2014 Aralık Anneleri

kızlar 11inci haftama girdim.1 hafta sonra nasipse 12 olucaz. bulantılarım hafifledi gibi inşallah 1 haftaya kadar biter.sabah annemde kahvaltıdaydım.güzeldi yiyebildim ama hala iştahsızım. akşamda yemeğe davetliyiz inşallah güzel geçer.doya doya iştahla yemeği okadar çok özledimki. sizler ne durumdasınız bakalım?

aynen canım 12. Haftaya doğru baya hafifliyo şuan 12+6 yım %90 geçti bulantım yorgunluğum hamileliğin balayı kızmına geçiş yapıyoruz artık

cumaki kontrolumde doktor folic acidi bıraktırdı devit-3 damlaFERRUM FORTE ve decavit pronatal verdi

Son düzenleme:

haydi inşallah artık güzelliğini tadalım bende bidahaki kontrolümde 12+4 olucam.ben premesis vitamin içiorum içinde folik asitte varmış. diğer folik asiti bıraktırmıştı.bakalım bunuda bıraktıracak mı ozman?

Hadi bakalım inşallah geçerde rahat edersin :) Anneme maşallah hiçbir şeyi yok birtek çaydan tiksindim artık diyor. İçemiyor

Kızlar ben 15+1 oldum ama halen bulantı sabahları var özellikle kahvaltı etmeden neredeyse ayakta duramıyorum kötü oluyorum gözlerim kararıyor tansiyonum düşüyor fenalaşıyorum. Sizlerde benim gibi oluyormusunuz?

Canım açlıktan oluyor o mutlaka ye birşeyler. Canın istemese bile atıştır.

amin inş. ay ne güzel nazar değmesin annişine :) aynen çayın kokusu bile kötü geliyo zaten sevmezdim temelli soğudum :)

yaaa ben nie hiç birşeyden tiksinmedim ayyyy pardon yaaa et ürünlerinden tiksindim sadece bunlardan herkes tiksinmiştir zaten

canim ben kronik migren hastasiyim.son 2 haftada cok agir 2 migren nobeti gecirdim.gece dayanamayip doktora gittim ve minoset verdi.malesef hamileligimde 3 kez minoset kullandim.doktorum bi zarari olmayacagini soyledi.

aynen canım surekli hafif migren atağı geçirıyorum dün gecede dahil 3 kezde ağır geçti parol tab kullannıyorum minosetle aynı parol ile atak geçmezse acile gidiyorum kadın doğumcumun önerisiyle parolun serumunu taktırıyorum iyi geliyo oda

yaaa ben nie hiç birşeyden tiksinmedim ayyyy pardon yaaa et ürünlerinden tiksindim sadece bunlardan herkes tiksinmiştir zaten

Ben normal de et ve et ürünlerini sevmem ve yemem ama hamile kaldığımdan beri et ve et ürünleri sürekli yemek istiyorum sanırım bu durum bebekle alakalı

Ben o gruptan değilim. İlk aşerdiğim burgu peynir ki o zaman hamile olduğumu bile bilmiyoduk. Öğrendikten sonra aşerdiğim ilk şey. Patlıcanlı kebap oldu :)
Ve hala et ve et ürünlerine çok düşkünüm. Kuru meyveden tiksindim sadece onu yiyemiyorum. Başka da bir şey yok çok şükür

canım cok geçmiş olsun.Benim tsh 11. haftada ölçüldü ve 0.03 çıktı.doktor bidaha ki geldiğinde tsh ye bakılcak diye not düştü.troid bezlerin çok hızlı çalışıyor dedi.senin değerlerin yüksek olduğuna göre srninki yavaş mı çalışıyor yani ? bilmediğim için soruyorum

çok gülüceksiniz bende hamile olduğumu bilmiyordum o zaman taze sarımsak yeni yeni çıkmaya başlamıştı 1 hafta boyunca hergün sarımsak yedik leş gibi koka koka gezdim sarımsağa ilk aşeren insan benimdir heralde et ürünlerindende sadece köfteyi çok severdim şuanda 1 taneyi öğüre öğüre yiyorum

sarımsak aşereni ilk defa duydum
kızlarrr kalçamda çıban çıktı. çok acıyooooooooooooooo
Ayy oturamazsın da Acilden doktora git onlar müdahale etsin. Gerçi biz eşimin çıbanını evde patlatmıştık. Daha doğrusu kendisi patladı biz sadece içindeki irini sıkarak çıkardık ama sonrasında dezenfekte ettik. Eşimi doktora ikna edemediğimden oldu. Bence sen git doktora.

ben gebe kaldım benim eşim sarımsağa aşerdi. her akşam 1 kafa yedi. taze sarımsak zamanına denk geldi tam. ben odadan attım, çocuğun odasında yattı, çocuğa kıyamadım ertesi gün oturma odasında yattı. ben de çok severim ama şimdi yiyemiyorum, sen yemeyince başkalarının yemesi dayanılır gibi değil.. 1-2 saat havalandırdık onun uyuduğu odayı anca normale döndü:)

canım çok geçmiş olsun çok zor dr a gittin mi

gitmedim dr gitsemmiki bilemedim. çamaşırın dışında kalıyor. basen desek daha doğru.oturunca çok acıyorr. şu an kırmızı. henüz başı yok. çok acıyor yaaaa, gebe olmasam pomat falan sürerdim ama süremiyorum

ay ben okadar çok sevdiğim şeyden tiksindim ki. etle aram yoktu zaten yine yiyemiyorum. ben çay sevmiyodum tek keyfim türk kahvesiydi ondanda tiksindim ya kokusu çok kötü geliyo. inşallah bu iksintiler kalıcı değildir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…