2014 Aralık Anneleri

Fananay hosgeldin eski topik arkadaşım:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hayirli olsun kuzum.degerin cok iyi bencr kanda kac gun gectikten sonra bu deger cikti kuzum benim adetten 3gun sonra 526 idi.brn keseyi henüz görmedim

çok teşekkür ederim canım :) adetten 4 gün sonra yaptırmıştım kan testini. keseyi bende de karından bakılan ultrasonda göremedi vajinal ultrasonda göründü.

Sanırım ben de aralık annesi olacağım :) bazılarınız su kesesinin görünmesinden bahsetmişsiniz. Ne zaman görünüyor acaba?

Sanırım ben de aralık annesi olacağım :) bazılarınız su kesesinin görünmesinden bahsetmişsiniz. Ne zaman görünüyor acaba?

hoş geldin canım hayırlı uğurlu olsun Allah tamamına erdirsin inşallah, öncelikle kan tahlili yaptım ben beta hcg değerime bakıldı iki hafta kan tahlili yaptırdım o şekilde kaç haftalık olduğunu anladık 5. haftamda kese gördük 6. haftamda kalp atışlarını duyduk, vajinadan bakıldı, aslında erken gittim doktora ben ilk kızımda 6. hafta karından ultrasonla kese görüp 8. haftada kalp atışını duymuştum.sen nasıl anladın günün mü geçti

canım tıp nasıldır hiç duymadım, Atatürk devl.dediğin gibi eski sigorta diyede geçer, bende orayı seviyorum, kadın doğum Dr.ları iyidir, ben andeva topçularda epidural sezeryen oldum özel odaydı iki oda birleşik misafir ağırlamak için ve benim yattığım oda birbirine bağlıydı çok rahattı erkek misafirlerle yüz yüze gelmemiş oluyodum rahatça emzirebiliyordum çok memnun kalmıştım , 1 gece kaldıktan sonra taburcu oldum ve oda süslemede dahil toplam fiyat 1500 tl bulmuştu, aklında bulunsun canım

Aslında fiyat çok iyiymiş... Cuma günü sabah eğitim araştırma ya randevu aldım öğleden sonra da eşim figen demire almış... En azından agirlasmadan devlette testlere basliyim... Topcular bana da mantıklı gelmeye başladı, figen Hnm bizi maddi açıdan yoracak gibi... Tek bir sorunum var rica etsem doktoruna sorabilirmisin kuvez , yeni doğan yoğun bakım var mi??? Hem ikiz Hemde erken gelirse kuvezde kalabiliyormus onun korkusu düştü öyle bir durum olursa bizde yok tıp yada eğitim araştırma ya götürün diyorlar miş :KK43:

hoş geldin canım hayırlı uğurlu olsun Allah tamamına erdirsin inşallah, öncelikle kan tahlili yaptım ben beta hcg değerime bakıldı iki hafta kan tahlili yaptırdım o şekilde kaç haftalık olduğunu anladık 5. haftamda kese gördük 6. haftamda kalp atışlarını duyduk, vajinadan bakıldı, aslında erken gittim doktora ben ilk kızımda 6. hafta karından ultrasonla kese görüp 8. haftada kalp atışını duymuştum.sen nasıl anladın günün mü geçti

Evet, günüm 5 gün geçmişti, test yaptım pozitif çıktı :) Yarın da hastaneye gideceğim.

Ayrıca hoş buldum, çok teşekkür ederim :) hepimizin hayırlı olur inş.. Kusura bakma bugün çok heyecanlıyım. Mesajına da parça parça cevap verdim. İlk hamileliğim olacak. Çok garip bir duyguymuş :)

yeni arkadaslar aramiza hos geldiniz
benim sabahtan beri sol kasigi cok aciyo cok yoruldum bugun insallah dinlenince gecer hic agrim yoktu birden olunca tuhaf oldum :KK43:

benim sabahtan beri sol kasigi cok aciyo cok yoruldum bugun insallah dinlenince gecer hic agrim yoktu birden olunca tuhaf oldum :KK43:

inşallah geçer, benimde arada kasıklarıma biraz fazla ağrı gelio korkuyorum yaa :18:

şimdiden anne dedimm inşallah hepimiz hayırlısıyla anne olacağızz inşş ..

ben bebekprenses SAT:6 Mart
istanbul da yaşıyorum 1988 doğumluyum , tahmini doğum tarihi 13/12/2014 ve doktorum Üsküdar Yunus Emre Hastanesinden Nazife Ergen Micozkadıoğlu ..

sabah bulantılarım bu hafta başladı, biraz araştırma ile yatmadan önce yogurt yemenin ve sabah kalkınca yatakta birkaç kraker yutmanın iyi olduğunu öğrendim ve tabi ki etkili oldu :) sinirliliğime agresifliğime duygusallığıma ne iyi gelir bilemiyorum :KK52: bazen inanılmaz uykum geliyor kitap okumayı cok severim sayfa sonuna gelmeden kitap elimden kayıp düşüyor ve benim gözler kapanıyor şaka gibi .. sanırım demir ilaçlarına başlayınca bu durum ortadan kalkacakmış herkes 2. trimesterin (3aylık dönem) daha kolay ve daha zevkli geçtiğini söylüyor..

hepimize maşallah diyorummmmm kolayca geçen bir hamilelik diliyorumm :nazar::KK31::KK31:

Benimde cok bulantim oluyooo sabah ve gun icinde.midem yaniyo aksam yemek pisirirken cok kotu oluyorum surekli uyumak istiyorum agladim gecen gun ben niye boyle oldum diye esim sabret gececek diyo ama her gecen gun artiyo sanki insallah zor donemi atlatip tadini cikaririz.yemek yemek istemiyorum her sey midemi alt ust ediyo.cok zor anne olmak simdiden :)

çok teşekkür ederim canım :) adetten 4 gün sonra yaptırmıştım kan testini. keseyi bende de karından bakılan ultrasonda göremedi vajinal ultrasonda göründü.

adetten 4gun sonra alttan mi gordun cnm kalp atışı için ne zamana gel dedi ayniyiz ya ondan soruyorum.ben de yarin keseyi gorecem

Fananay hosgeldin eski topik arkadaşım:)

Hoşbuldum canımmmm :) sonradan katıldığım için aranıza geçmişi okumaya çalışıom senn sat ne zamandı?:)

Son düzenleme:
Arkadaşlar bende iki gündür tokluk hissi başladı iştahım kayboldu ama yemek yemem demiyorum sadece çok açım duygusu kayboldu bir de böyle tam bir mide bulantısı değil ama garip bi midede şişkinlik ve sanki ağızda garip bir tat var. Merakım mide bulantısı olanlar birden mi başladı yoksa benimkiler bulantıya işaret mi :44:

canım gebelikten önce aspirin kullanmışmıydın inş bir problem çıkmaz canım. iğnelere ne zaman başladın. sendeki problem neydi

ins cok tesekkür ediorum.. kan pıltılasması var canım iki kaybım var 6 hafta ve sekiz hafta olmak üzere.. evet aspirin kullanıom 6 aydır ignelere doktorum adetimden sekiz gün gectkden snra baslattı öncesi tehlikeli olur dedii cokk dardayımm rabbime ulu varmısn bunuda kaybetmekden cok korkuorumm:KK43: 28 de kntrolum var gelişatı için

Arkadaşlar bende iki gündür tokluk hissi başladı iştahım kayboldu ama yemek yemem demiyorum sadece çok açım duygusu kayboldu bir de böyle tam bir mide bulantısı değil ama garip bi midede şişkinlik ve sanki ağızda garip bir tat var. Merakım mide bulantısı olanlar birden mi başladı yoksa benimkiler bulantıya işaret mi :44:

ben de aynen senin durumundayım. saat 3 e kadar bişi yemesem olur yani. sanki yeni yemişim gibi hiç bişi canm istemiyo. bugün annem sürekli yaptı getrdi önüme yedim ama zorla üzülmesin diye. gece geç saate kadar uyyamıyorum gündüz de 1-2 defa uyuyorum çok halsizim tansiyonum hep düşüyo o yüzden de başım dönüyo.

asya o agiz tadi bendede var. sanirim folik asitinde etkisi var. metal gibi bir aci tat oluyo. gececek insallah.

iyi akşamlar herkese. bende tüp bebekle hamile kaldım inşallah bende aralık annesi olacağım.Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.

yorgunluktandır canım.benim akşamüstü başlıyo gece 2 ye kadar sürüyo ağrılarım. inşallah geçer canm içini ferah tut.

iyi akşamlar herkese. bende tüp bebekle hamile kaldım inşallah bende aralık annesi olacağım.Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.

hayırlı olsun:) kaç haftalıksın?

X