2014 Aralık Anneleri

Slm anneler..bugun dayanamayip doktoruma gittim cinsiyetini ogrenmek icin geldik dedim..ve erkek dedi doktorum..bayaa bayaa belliydi biz bile gördük Artık hoşuma giden bişey görürsem alabilirim..

kaç haftalık oldu bende gitsem sölermi ki cinsiyete takmıyorum ben ama bişilerde almak istiyorum

hayırlı olsun güzelim minik kızın... bende 1 kız bekliyorum diğerini de 25 haziranda öğreneceğiz... rabbim hepimize hayırlı, sağlıklı, uzun ömürlü evlatlar nasip etsinde cinsiyeti ne olursa artık... sen hala topçulara mı gidiyorsun canım doktora?

Maşallah:) benim de ilk kızım gelecek inşallah:) Size 3 ncü şart olmuş o zaman...3 kız cennet kapısını açtırırmış inşallah:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kaç haftalık oldu bende gitsem sölermi ki cinsiyete takmıyorum ben ama bişilerde almak istiyorum

Baskı yaparsan söyler canım ben 11+4 de öğrendim canım kızımı:)

Slm anneler..bugun dayanamayip doktoruma gittim cinsiyetini ogrenmek icin geldik dedim..ve erkek dedi doktorum..bayaa bayaa belliydi biz bile gördük Artık hoşuma giden bişey görürsem alabilirim..

Hayırlı olsun oğlun canım :)) sağlıkla gelsinler inşallah

hayırlı olsun güzelim... evet benimde ikizlerin biri belli oldu hemen pembe eşyalara yöneldim önce hep sarı beyaz ve krem alıyorduk

yok artık :) valla bizimkiler hazırlıklara başladı, pembiş pembiş yapacaklar her şeyi. erkek olursa birazcık kimlik bunalımı yaşar çocuk

hayırlı olsun güzelim... evet benimde ikizlerin biri belli oldu hemen pembe eşyalara yöneldim önce hep sarı beyaz ve krem alıyorduk

Hayırlı olsun oğlun canım :)) sağlıkla gelsinler inşallah

Saolun kizlar evet fananaycim esimde bugun 3 kız olur diyor bende siparismi verecez dedim töbe töbe isim arayışları baslar artık hep kız isimlerine bakmistim halbukii

haydi hayırlısı.gözün aydın canım.

Hayirli olsun cnm saglikli sekilde kucagina alirsin insallah :)

Cnm 13+1 olduk gecen hafta pzt.eliyle kapamisti bugun dayanamayip yine gittim cinsiyet icin geldik dedim doktorda yanında calisanlar da kız istedigimizi biliyorlardi..pasamiz pipisini bugün gösterdi. ...hatta doktor benle konusuyordu doktorum demeden eşim erkek dedi bariz bir sekilde belliydi

Allah sağlıcakla kucağına almanı nasip etsin inşallah. benimde 1 kızım var, ikincisi içinde kız dediler, sağlıklı, ayıpsız kusursuz doğsunlar inşallah

Rabbim kısmet ederse 2,5 yaşında kızım. cinsiyet tahminini geçen hafta yaptı doktor.12 haftalıktı. ne kadar doğru bilmiyorum ama sağlıklısını ve hayırlısını versin rabbim

kızlar geliyor akın akın maşallah hepsine :) meleğim azınlıkta kaldın canım :) fananaycığım çok sevindim muradına ermişsin :) Allah hepsini sağlıkla kucaklarınıza almayı nasip etsin inşallah. bakalım ben hangi tarafa dahil olucam :)

ayy ne güzel ya bizim 17 biticek daha öğrenemedim cinsiyetlerini

güzelim erkek biraz daha geç belli oluyormuş. benim doktor 12. haftada kız ise %100 verip söylüyormuş... erkeğide aslında 15. haftada artık söylüyorlar ama benim kuzunun biri fazla hareketli seçemedi doktorumuz 18. haftada tekrar gideceğiz seninde az kalmıştır... biraz idrara sıkışık git net görünsün...

bizim de bi zeynebimiz var ben bi de elifimiz olsun istiyorum ama bakalım 12. haftada erken daha ama kız gibi dedi kıza kız kardeş iyidir candır sağlıklı olsunlar gerisi hiç önemli değil ben merak etmiyorum ama çevrem çatladı :)

Saolun kizlar evet fananaycim esimde bugun 3 kız olur diyor bende siparismi verecez dedim töbe töbe isim arayışları baslar artık hep kız isimlerine bakmistim halbukii

bizde isim arayışındayız... erkek olsa bir sürü olasılığımız var ben rüyamda isim gördüm eşimin ve benim babam aynı isimde onuda koymayı düşünüyoruz eşimin vefat eden erkek kardeşi var onun adını koymak istiyor... evlenmeden önce koymak istediği isim vardı... erkek olursa isim çok ama seçmesi zor... ikizimizin biri kız o kesin o yavrucuğunda daha adı yok :) birde 2 kız olursa düşün bul ismini... şimdilik tek adayımız var 'derin'

canım bizimki hareketten veya ayırt edememekten değil..her gittiğimizde şansımıza ya sırtları dönük oluyo ya elleri önlerinde oluyo denk gelmiyor bir türlü

canım bizimki hareketten veya ayırt edememekten değil..her gittiğimizde şansımıza ya sırtları dönük oluyo ya elleri önlerinde oluyo denk gelmiyor bir türlü

o zaman tatlı ye git nasılsa baya büyümüş tatlı yiyince kıpır kıpır oluyorlar... döner durur ama doktor seçebilir... ben bu kez tatlıyı abartmadan gidicem biraz sabit dursun kerata

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…