2014 Aralık Anneleri

canım bende ablamın ilk bebişinden sonra benim kızım olmuştu sağolsun bana verdi ama yeni gibilerdi ne bi leke ne bişey amlajından yeni çıkmış gibilerdi ama kayınvelideninkide ayıp yaptığı eşinede söle bence yeri zamanı geldiğinde bizim bebğimiz buna mı layık de herşeyin bi usulu adabı var bence

aynen canım. dediğin gibi temiz olsa amenna alırım bi kaç bişey.sonuçta bazı şeyleri alırken zorlanıcaz ne yalan söyleyim. ama rabbim verir rızkını.

aynen canım. Dediğin gibi temiz olsa amenna alırım bi kaç bişey.sonuçta bazı şeyleri alırken zorlanıcaz ne yalan söyleyim. Ama rabbim verir rızkını.

sen moralini yüksek tut canım boşver sıkma canını eşinde senin gibi düşünüyosa hiç can sıkmaya gerek yok bebişlerimiz sağlıklı doğsunda gerisi tefarruat

üzülme cnm ağzımı bozdurma benim şimdi :KK1: kvne dümdüz kayarım valla :KK1: bebeğini düşün onuda üzme. az olsun herşeyimiz tam olacak die bişiy yok ama bizim olsun başkasının değil :KK16::KK16:

kız güldürdün beni:KK9: Allah' ta seni güldürsün. valla içim rahatladı biraz ha içimdekileri atınca. ben hiç kayınvalde dedikodusu yapmam kimseyle. çok kızdığımda eşime söylerim. ama bunu söylemedim içim şişti. :KK4: bundan sonra şu moddayım.:KK15::KK36::KK33::KK35:

kız güldürdün beni:KK9: Allah' ta seni güldürsün. valla içim rahatladı biraz ha içimdekileri atınca. ben hiç kayınvalde dedikodusu yapmam kimseyle. çok kızdığımda eşime söylerim. ama bunu söylemedim içim şişti. :KK4: bundan sonra şu moddayım.:KK15::KK36::KK33::KK35:

hahaha afferim sise :KK1::KK1::KK1::KK1:

aynen canım en güzel mod bu :) ben de normalde takıntılıydım, kayınvalidem çok iyidir hoştur ama arada hoşuma gitmeyen çok sözleri hareketleri olurdu üzülürdüm ama şimdi hiiiç takmıyorum, iyi yönlerini görmeye çalışıyorum. polyannacılık işte :KK9:

kafana taktığın şeye bak, elde ne kaynanalar var haberin yok. benimki bebeği duyduğu halde hayırlı olsun bile demedi. oda benim çocuğuma bakmak için bende kalıyo.

hayırlı günler güzel anneler ve adayları
cumartesi günü dr. gittik 14 haftalık kızım olacakmış Allahın izniyle, ben erkek hissediyordum ama yanıldım 2. kızım geliyor hayırla sağlıkla evimizi şenlendirmeye inşallah:)

kızlar 2li testimin sonucu çıkmış, papp-a 1766 yazıyor. doktorumu aramak için öğlen tatilinin bitmesini bekliyorum, anlayanınız var mı ne demek oluyor bu sonuç :18:

cumartesi günü dr. gittik 14 haftalık kızım olacakmış Allahın izniyle, ben erkek hissediyordum ama yanıldım 2. kızım geliyor hayırla sağlıkla evimizi şenlendirmeye inşallah:)

Allah sağlıcakla kucağına almanı nasip etsin inşallah. benimde 1 kızım var, ikincisi içinde kız dediler, sağlıklı, ayıpsız kusursuz doğsunlar inşallah

evin prenseslerle şenlenicek desene ne mutlu sana :KK16: bizler daha öğrenemedik cinsiyeti erkeğe benziyor dedi ama kesin bişiy söylemedi. :44:

maşallahhh kurban olurum ne tatlı olmuş öleeeee

evin prenseslerle şenlenicek desene ne mutlu sana :KK16: bizler daha öğrenemedik cinsiyeti erkeğe benziyor dedi ama kesin bişiy söylemedi. :44:

Bencede canım hic takma boşver

Slm anneler..bugun dayanamayip doktoruma gittim cinsiyetini ogrenmek icin geldik dedim..ve erkek dedi doktorum..bayaa bayaa belliydi biz bile gördük :KK1: Artık hoşuma giden bişey görürsem alabilirim..

Allah sağlıcakla kucağına almanı nasip etsin inşallah. benimde 1 kızım var, ikincisi içinde kız dediler, sağlıklı, ayıpsız kusursuz doğsunlar inşallah

Amin canım inşallah bi tane elifimiz var şimdide Zeynep geliyor hayırlısıyla inşallah:)
senin kızın kaç yaşında?

evet canım 2 bacı beraber büyüyecekler inşallah:) sizinde hakkınızda hayırlısı neyse o olsun Allah gönlünüze göre versin

Slm anneler..bugun dayanamayip doktoruma gittim cinsiyetini ogrenmek icin geldik dedim..ve erkek dedi doktorum..bayaa bayaa belliydi biz bile gördük :KK1: Artık hoşuma giden bişey görürsem alabilirim..

hayırlı olsun canım Allah sağlıkla hayırla kucağınıza almayıda nasip etsin

Amin canım inşallah bi tane elifimiz var şimdide Zeynep geliyor hayırlısıyla inşallah:)
senin kızın kaç yaşında?

Rabbim kısmet ederse 2,5 yaşında kızım. cinsiyet tahminini geçen hafta yaptı doktor.12 haftalıktı. ne kadar doğru bilmiyorum ama sağlıklısını ve hayırlısını versin rabbim

senin kızın kaç yaşında?

evet canım 2 bacı beraber büyüyecekler inşallah:) sizinde hakkınızda hayırlısı neyse o olsun Allah gönlünüze göre versin

amin amin hepimize :nazar:

X