2014 Aralık Anneleri

Ben de indirdim şimdi ama henüz böğürmedi :)) saatleri sormadı sadece kilomu sordu? Water your body yazınca ilk çıkan uygulama indirdiğim, yeşil renkli seninki de aynı mı????

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

evet o program canım.

ana sayfada en sağda gemi dümeni gibi bir işaret var. ayarlar oradan yapılıyor:)

Kizlar taytlar cok rahat bunu defactodan aldim tshirt eskiden kalma ama hamile alisverisine basladm cunku karnim cikti rahat edemiyorum eski pantalonlarimla :) 13+0 dayim hala eski kilomdayim ama karnim buyuyor bel cukurumda kayboldu :) bakalim bikac ay sonra nasil olcaz...Eki Görüntüle 1144285
bel çukuruna haksızlık etme..var hala :) göbek baya büyümüş ama...maşallah

canımmmm adaşımm doğum günün kutlu mutlu olsun yeni yaşında kalbinden tüm geçenler ettiğin tüm dualar kabul olsun :KK31::KK31:

bence sürpriz yoldaa anne adayı eşe her daim sürpriz yapmak lazımm aslında bilmiolarr işlerini huhhhh :KK49::KK49:

Bencede ben bide suprizleri cok severim . tesekkur ederim iyi dilklerin icin :KK66:)

evet o program canım.

ana sayfada en sağda gemi dümeni gibi bir işaret var. ayarlar oradan yapılıyor:)

Hıhhh buldum saat başına ayarladım böğürmesini bekliyorum :)) dün bi bardak su içmişim yaa bu program işe yarar belki..ama Ben hamile kalmadan da aynıydım kaktüs gibiyim bi haftada bir bardak su aklıma ancak gelirdi:KK70:

şu altta çizelgeler çıkıyoya, 13-14 yazanları görünce bi kıskanıyorum...10-11 yazanları görünce rahatlıyorum :KK1: hele bazı kendini bilmezlerde 15 filan yazıyo ki, öldürülmeyi hakediyolar :KK4: :KK53: :KK37: ay şu bulantılar bitsin, hiç umrumda olmayacak hafta filan....

Kizlar taytlar cok rahat bunu defactodan aldim tshirt eskiden kalma ama hamile alisverisine basladm cunku karnim cikti rahat edemiyorum eski pantalonlarimla :) 13+0 dayim hala eski kilomdayim ama karnim buyuyor bel cukurumda kayboldu :) bakalim bikac ay sonra nasil olcaz...Eki Görüntüle 1144285

Cnm masallah baya buyumus ben bol seyler giydigim icin pek belli olmuo gibi geliyor. Seninki erkek gibi cinsiyeti belli oldumu ?

Bir göbek şov dahaaaa maşallah:)) yok ya benim de bu kadar oldu nerdeyse 12nci haftadayım üstelik... dün atmıştım ben de resim, artık büyüyoruz yapacak bir şey yok:))

Hıhhh buldum saat başına ayarladım böğürmesini bekliyorum :)) dün bi bardak su içmişim yaa bu program işe yarar belki..ama Ben hamile kalmadan da aynıydım kaktüs gibiyim bi haftada bir bardak su aklıma ancak gelirdi:KK70:

kaktüsmüüüü:)))))))))) çok hoş yaaaaaa

şaka bir yana günde 1 bardak su ile en iyi ihtimal idrar yolu enfeksiyonu:KK43: en kötüsünü yazmaya bile elim varmıyor. bebek su içinde yaşıyor canım biliyorsun, o suyun devamlı tazelenmesi lazım. 3litreden aşağı düşmememiz lazım.

benimki lıkır lıkır su sesi şeklinde böğürüyor, istediğin melodiyi seçiyorsun. o lıkırtı da su içesimi değil çiş yapasımı getirtiyor:))))))))))))

Son çare bu aklımızda bulunsun :)) heDiye ne olabilir ki böyle bebekle ilgili manevi bir şey ler istiyorum aklıma bişi gelmiyor???

Canım bana doktorum bitkisel şeyleri önermiyorum dedi haberin olsun içme istersen...

Bende kulaklarına.çok dua ediyorum inşallah babasına çeker benimkiler az irice:KK70:

Hadi ya olsun sağlık olsun :) benimkide çok özenmişti anneler gününde şimdi stres yaptım bende :)

Ay maşallah nasıl şanslısın bir kız bir erkek ikisini de tadacaksın inşallah:)) kaç haftalıkken belli oldu???

Ehhhhh biraz öyle olur sen de orijinal bir şeyler bulmalısın bence:))

13+6 iken belli oldu canımmm :) hepinize ayrı ayrı tşkederim:nazar:

Son çare bu aklımızda bulunsun :)) heDiye ne olabilir ki böyle bebekle ilgili manevi bir şey ler istiyorum aklıma bişi gelmiyor???

Canım bana doktorum bitkisel şeyleri önermiyorum dedi haberin olsun içme istersen...

Bende kulaklarına.çok dua ediyorum inşallah babasına çeker benimkiler az irice:KK70:

Hadi ya olsun sağlık olsun :) benimkide çok özenmişti anneler gününde şimdi stres yaptım bende :)

Ay maşallah nasıl şanslısın bir kız bir erkek ikisini de tadacaksın inşallah:)) kaç haftalıkken belli oldu???

Ehhhhh biraz öyle olur sen de orijinal bir şeyler bulmalısın bence:))

12+6 iken belli oldu canımmm :) hepinize ayrı ayrı tşkederim:nazar:

şu altta çizelgeler çıkıyoya, 13-14 yazanları görünce bi kıskanıyorum...10-11 yazanları görünce rahatlıyorum :KK1: hele bazı kendini bilmezlerde 15 filan yazıyo ki, öldürülmeyi hakediyolar :KK4: :KK53: :KK37: ay şu bulantılar bitsin, hiç umrumda olmayacak hafta filan....
Ayh guldurdun beni canimm bendede 14 yaziyorrr :KK53: :))))) az kalmis seninde :p

bel çukuruna haksızlık etme..var hala :) göbek baya büyümüş ama...maşallah

Bir göbek şov dahaaaa maşallah:)) yok ya benim de bu kadar oldu nerdeyse 12nci haftadayım üstelik... dün atmıştım ben de resim, artık büyüyoruz yapacak bir şey yok:))

Cok tesekkurler kizlar karnimiz buyuyecek artik kacis yok :) ben surekli gaz herhalde incek diye bekliyorum ama daha da buyuyor :KK70:

Merhaba arkadaşlar;
İnşallah bende allah nasip ederse aralık ayında bebeğimi kucağıma alıcam... allahım inşallah hepimize hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip eder...

maşşallah göbüş olmuş baya baya:KK9: siz rahatsınız bi tayt bi tsirtle tamam. ama biz kapalılar için zor.bide yaz gelio.uzun kolluydu uzun boyluydu bulabilcekmiyiz bakalım. olmadı tunik diktirmeyi düşünüyorum terziye.

evet mapfreyi de aradım bugun. aynı cevabı verdiler. paket uygulamaları 1 mayısda bitmiş. medicanaya gidicem canım. çok memnun kaldım ilk doğumumda. hepimiz için hayırlısı olur inşallah.

amin canım inşallah :KK16:

kuzuya bak nasıl göstermiş kendini :) böyle göbişler görünce çok hoşuma gidiyor, ben kusmaktan kilo alamıyorum :KK43:

X