2014 Aralık Anneleri

pomak ben simdi baktım gebelik takviminde de 10 +2 cıkıyo. sen nerde takıldın ki

canım yorum yaptığımda çıkıyorya altta hamilelik takvimi.
Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-12-2014
Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 208 gün kaldı. die. orda 11 yazıyor.

Sagol canim sanada nice mutlu yillara bebeginle esinle :))

Canım salatalığı tuzluyor musun ? bende yiorum ama aman aman ii gelen bişey yok çıkaracağım varsa kim tutar beni :KK55::KK55:
valla benimki cok sık olmadığı halde yıldım artık öğürdükten sonra boğazım acıyor ve zorlandığımdan sanırım göz çevremde kırmızı noktalar oldu internette araştırdım istifra ederken zorlayınca kılcal damar çatlaması oluyormuş günde 4-5 kez çıkaranların Allah yardımcısı olsun :KK31::KK31:

Kötü olunca tuzluyorum cnm.ama bendeki sadece kurubulanti bir defa tek çıkardım ben.evet fazla zorlanmak göze iyi degil cnm damarlara zarar veriyor

ben eşime tembih ediyorum ama içeri girince o benden önce uçuyo. bebeğini izlerken kafası benden önce gidiyo. bu arada bende 12 sinde test için gideceğim.hayırlı sonuçlar alırız inşallah

Ayy masallah cok guzel ikiz annesi olmak kolaymi cabuk buyuyo tabiki :)

Kizlar nice senelere iyiki dogdunuz :)

Sagol canim sanada nice mutlu yillara bebeginle esinle :))

Bir tanede oglum var cnm :KK16:

canımmm geçmiş olsunnn. kokrmaaa. ilkinde bende de olmuştu, hem de 9.haftada. bol bol su iç. iyi haberlerini bekliyorum

İnsallah bisey yoktur canim

geçmiş olsun canım bizi haberdaar et

Sağolun anneler. Bol suyla atlatabilirsin korkulacak kadar kötü değil dedi dr.
Hamileliğimin en başında ant kullanmıştım tekrar verir sandım ama gerek yokmuş Allahtan.
Bulantılardan çok az su içebiliyodum ondan oldu sanırım..3lt su içmem lazım şimdi de nasıl yapcam bakalım. İnş başarırım. Azcık hafifledi Allahtan. Yoksa mümkünatı yok içemezdim.

canım yorum yaptığımda çıkıyorya altta hamilelik takvimi.
Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-12-2014
Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 208 gün kaldı. die. orda 11 yazıyor.
tamam canım sen su an 11 haftayı tamamlıyorsun. 10 haftan bitti 11 haftadan 2 gün aldın

Son düzenleme:
Ben ikili teste 15 tl odedim canim :)
Bide burdaki tek ozel hastaneye gidiyorum ama fiyatlar cok uygun sansimdan.

Google playden indirdim ben canim.

Gecmis olsun canim.

Ayy masallah sana.ben hic icemedim bulantidan ama artik azaldi bulantilarim basliycam yavas yavas...

Kizlar artik korkmayin belirtiler kayboldu diye gunumuz gunumuzu tutmuyoki yavas yavas gecicek artik belirtiler bu korkulacak bisey degil bence.neyseki bugun randevun varmis.birazdan aliriz guzel haberlerini :)

İnsallah bisey yoktur canim

ilkini kaybedınce kalbı durdugu ıcın bundada ıster ıstemez telas yapıyorum bole durumlarda randevum 4 20 de daha var beklıyorum umarım luzumsuz bır telastır dedıgın gıbı :KK76:

tamam canım sen su an 11 haftayı tamamlıyorsun. 10 haftan bitti 11 haftadan 2 gün aldın

profıl bılgılerını doldurursan eger sendede cıkar doldurmadan cıkmaz o ılk basta kayıt etcen son sat tarıhını falan yazcan hergununu oraya yazıyor sonra :KK34:

Kizlar bugun dogum gunum 25 oldum artik :)) benimkinden bir tik yok bakalim?? supriz yapardi ama bisey sezmedim daha :)) :KK9:

doğum günün kutlu olsun :KK16: akşama belli olur akıbeti :)

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Benim göbişşş 5 aylık gibi oldu canımmmmm

oy maşallah, belki de zayıf olduğun için göbiş böyle belirgin görünüyordur. çok tatlı ama ya bayıldım :KK49:

profıl bılgılerını doldurursan eger sendede cıkar doldurmadan cıkmaz o ılk basta kayıt etcen son sat tarıhını falan yazcan hergununu oraya yazıyor sonra :KK34:

bak seninde 10 haftalık gözüküyor 31 doğum tarihin. benim 29 aralık ama 11 hafta görünüyor.canım benim sata göre değil.geç döllenme.o yüzden sadece doğum tarihini yazdım.

bak seninde 10 haftalık gözüküyor 31 doğum tarihin. benim 29 aralık ama 11 hafta görünüyor.canım benim sata göre değil.geç döllenme.o yüzden sadece doğum tarihini yazdım.

benım suan 10+0 ondan 10 gozukuyor yarın benımde 11 olcak 11. haftadan gun aldıgın ıcın senınkı ole gozukuyor:KK49: 10+0 ıle 10+6 arası 11 hafta sayılıyor cnm

Psikolojik baskı mı yapcan:KK70::KK70: benim bu cumartesi randevum var doktorum en son kontrolde bu cumartesi için tahmin yürüteceğini söyledi sadece tahmin ama dedi tamam dedim çok heyecanlıyım:)) 10+5 de bile baskı yaptım ama söylemedi haftaya tahmin ederiz dedi:) buarada cmt 11+5 olacağız inşallah:))
11+5 için tahmin yaparım dediyse iyiymiş..gözdeye 13+ lar için bile erken demiş doktor...demekki doktorların tutumuna göre değişiyo..inşallah öğrenirsin..ben de oğlumu 10+ larda öğrenmiştim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bende yapacam konuşmam bile hazır:KK53::KK53::KK53::KK53: ben ikili test için gidiyorum 12 snde. ayyy inşallah öğreniriz haftaya.inşallah iyi sonuçlar alırım. sen en son ne zaman gittin.ben cumartesi gitmiştim göbek bağı oluşmuştu:KK49::KK49:
en son iki hafta önce gitmiştim..kanama yüzünden mecburen gitmiştim..cinsiyeti öğrenirsem 5-6 hafta doktora uğramayı düşünmüyorum...şimdi sırf onun için gidicem

aaa aynıyız senle canımmmm bende cumartesi gitmeyi düşünüyorum ense kalınlığı için doktor cumartesi yoksa haftaya gitcem
seninkiler iki tane bi de...daha heyecanlı...inşallah gösterirler :)

aa şaşırdım, ben hamile olduğumu öğrenir öğrenmez konuşmuştum sigortayla, o zaman vardı demek ki yeni bitmiş dediğin gibi. ben memorial a devam edeceğim Allah kısmet ederse doğumu da orada yaparım.
sen nereye karar verdin peki?

evet mapfreyi de aradım bugun. aynı cevabı verdiler. paket uygulamaları 1 mayısda bitmiş. medicanaya gidicem canım. çok memnun kaldım ilk doğumumda. hepimiz için hayırlısı olur inşallah.

Sağolun anneler. Bol suyla atlatabilirsin korkulacak kadar kötü değil dedi dr.
Hamileliğimin en başında ant kullanmıştım tekrar verir sandım ama gerek yokmuş Allahtan.
Bulantılardan çok az su içebiliyodum ondan oldu sanırım..3lt su içmem lazım şimdi de nasıl yapcam bakalım. İnş başarırım. Azcık hafifledi Allahtan. Yoksa mümkünatı yok içemezdim.

ben unuttuğum için içemiyordum 3 litreye tamamlayamıyordum. tele program indirdim. water your body. kilonu giriyorsun, ne kadar içmen gerektiğini hesaplıyor, uyanık olduğun saatleri giriyorsun sana belli aralıklarla uyarı veriyor su iiiiiiiiiiiiiiiiiççççççççççççç diye böğürüyor:)
unutup içemeyenlere öneririm şiddetle:)

evet mapfreyi de aradım bugun. aynı cevabı verdiler. paket uygulamaları 1 mayısda bitmiş. medicanaya gidicem canım. çok memnun kaldım ilk doğumumda. hepimiz için hayırlısı olur inşallah.

ben unuttuğum için içemiyordum 3 litreye tamamlayamıyordum. tele program indirdim. water your body. kilonu giriyorsun, ne kadar içmen gerektiğini hesaplıyor, uyanık olduğun saatleri giriyorsun sana belli aralıklarla uyarı veriyor su iiiiiiiiiiiiiiiiiççççççççççççç diye böğürüyor:)

Süpermiş canım hemen bakayım

Ya Settar

Süpermiş canım hemen bakayım

Ya Settar

yalnız şöyle bir durum var kiii ben kendi kilomu girince 2 litre civarı çıkıyor ihtiyaç:) 3 litre olabilmesi için kilo ayarıyla oynadım. kilomu 91 kilo yapınca 3litre oldu:)

Ben de indirdim şimdi ama henüz böğürmedi :)) saatleri sormadı sadece kilomu sordu? Water your body yazınca ilk çıkan uygulama indirdiğim, yeşil renkli seninki de aynı mı????

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar taytlar cok rahat bunu defactodan aldim tshirt eskiden kalma ama hamile alisverisine basladm cunku karnim cikti rahat edemiyorum eski pantalonlarimla :) 13+0 dayim hala eski kilomdayim ama karnim buyuyor bel cukurumda kayboldu :) bakalim bikac ay sonra nasil olcaz... $10365980_10152424362362593_8008357031275564652_n.jpg

X