2014 Aralık Anneleri

kızlar hepinize teşekkür ederim. önerilerinize hemen başlıyorum. iyi oluruz inşallah. sizlerde dikkat edin lütfen. ben Kocaeli deyim sıcaktayım soğukta tüketmedim ama işte oldu bu aralar hava değişiklikleri etkiliyo demekki. çok çok dikkat edin.

canım benim arkadaşım vaselin önerdi bana . ortalarında basla doğana kadar sür dedi . çok iyi geliyormuş

şu an tatlı birer hatıralar rabbim bebişlerle beraber sabırda ihsan ediyo biz annelere

Kızlar kot pantolonla artik rahat edemiyorum beli rahat bir pantolon almaya cikmaliyim daha cok erken olduğunu dusunuyorum hamilelik kiyafetlerin simdiden giyersem 9.ayimda çuvala anca sigarim :KK1::KK1::KK1::KK1:

Aynı duyguları paylaşıyoruz boğazım mahvoldu konuşmak istemiyorum :-( geçmiş olsun canım

Ya Settar

shımarık sana da çok geçmiş olsun aynen bende konuşmak istemiyorum. eşime işaret dili kullanıyorum arada o derece yani:KK1::KK1:sabaha kadar yutkundukça bi değişik oldum. biraz araştırdım ateş in olursa bebeğe etkisi olabilirmiş dikkat et sende canım.gecmiş olsun

kızlar hepinize teşekkür ederim. önerilerinize hemen başlıyorum. iyi oluruz inşallah. sizlerde dikkat edin lütfen. ben Kocaeli deyim sıcaktayım soğukta tüketmedim ama işte oldu bu aralar hava değişiklikleri etkiliyo demekki. çok çok dikkat edin.

Aynen cnm tam hastalik mevsimi :KK43: dondurma yiyen arkadaslar esim doktorumadondurma yesin mi diye sordu doktorumda hayir iyi dondurma bulmak cok zor digerlerindede sekerden baska bisey yokdedi onun yerine yogurt ye dedi bilginize...

shımarık sana da çok geçmiş olsun aynen bende konuşmak istemiyorum. eşime işaret dili kullanıyorum arada o derece yani:KK1::KK1:sabaha kadar yutkundukça bi değişik oldum. biraz araştırdım ateş in olursa bebeğe etkisi olabilirmiş dikkat et sende canım.gecmiş olsun

Ateşin bebege iyi olmadığını bendr okumus ve duymustum..

canımmm geçmiş olsunnn. Kokrmaaa. Ilkinde bende de olmuştu, hem de 9.haftada. Bol bol su iç. Iyi haberlerini bekliyorum.

Anne sevgisi böyle bir şey işte o sızıya rağmen süt vermek için çabalıyor insan. Allah isteyen herkese tattırsın anneliği inşallah.
Senin kızın kaç yaşında benim oğlan tam 2,5. Doğunca 3 olacak. Eminim emmeye de kalkar, atını da bezletir :KK43:

canım temmuzda 3 bitecek 22 temmuz 2011 doğumlu 2.5 yaşında zorla memeden ayırdım 15 gündürde tuvalete alıştırdık baya bakalım hayırlısı

Kızlar ikili teste ne kadar ödediniz? Hastaneyi arasam bilgi verirler mi ki çok uçuksa devlette yaptırsam? mecburiyetten Doktorumu değiştirdim doktorum hastaneden ayrılıp doğum evine geçmiş :KK43: ne güzel 30 tl veriyordum şimdi muayene 80 tl doğuma 3250 tl dediler...
biraz tuzlu geldi çok kararsızım parası için uff :rolleyes::rolleyes: tekrar doktor mu araştırsam napsam bilemedim:what::what:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Ben ikili teste 15 tl odedim canim :)
Bide burdaki tek ozel hastaneye gidiyorum ama fiyatlar cok uygun sansimdan.
Benimde android ama o uygulamayi bilmiyorum..
Google playden indirdim ben canim.
hiç iyi değilim kızlar hasta olmuşum boğaz kulak bölgem kasıntı ve sızı dolu.öksürükde cabası .inşallah bebeğime yan etkisi olma . nerden nasıl aldım bu soğuk algınlığını ben bilmiyorum:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:
Gecmis olsun canim.
evet meşrubat bardağı ile sabah bir bardak, gece yatarken bir bardak. gebelikle ilgisi yok, yıllardır böyleyim. sütü severim. naçizane tavsiyem cam şişe günlük süt için. uhtlere süt demezsiniz günlük süte alışınca.
Ayy masallah sana.ben hic icemedim bulantidan ama artik azaldi bulantilarim basliycam yavas yavas...
kızlar benım bugun randevum var ve ben merak ıcındeyım hamılelık belırtılerım kayboldu daha erken dıye dusunuyorum bıraz panıgımde bakalım ınsallah bırsey yoktur stress yaptım:KK76:
Kizlar artik korkmayin belirtiler kayboldu diye gunumuz gunumuzu tutmuyoki yavas yavas gecicek artik belirtiler bu korkulacak bisey degil bence.neyseki bugun randevun varmis.birazdan aliriz guzel haberlerini :)
Ben şu an yedek hastanedeyim:)ama bu kez yedek Dr a değil:KK43: idrar yapamıyorum. Tahlil verdim onu bekliyorum. 1 haftadır bi acaiplik vardı da daha önce yaşamadığından anlıyamadım. Dr niye önce gelmedin dedi:KK43: korkuyorum :KK43:

İnsallah bisey yoktur canim

Ben ikili teste 15 tl odedim canim :)
Bide burdaki tek ozel hastaneye gidiyorum ama fiyatlar cok uygun

Ya forumda 200-250leri duyunca canım....hiç.o kadar para vermek istemiyorum o teste...

Kızlar kot pantolonla artik rahat edemiyorum beli rahat bir pantolon almaya cikmaliyim daha cok erken olduğunu dusunuyorum hamilelik kiyafetlerin simdiden giyersem 9.ayimda çuvala anca sigarim :KK1::KK1::KK1::KK1:

CANIM BEN 1 AYDIR HAMİLE KIYAFETİ GİYİYORUM HAMİLE KOTU ALDIM YUMUŞAK KOT BELİNİ AYARLAYABİLİYOSUN HAMİLELİĞİN SONUNA KADAR GİYİLEBİLİYO BİDE HAMİLE TAYTI ALDIM TUNİKLERİMİN ALTINA GİYOYORUM UNUNDA BELİ RAHATÇA AYARLANIYO ÇOK RAHATLAR BEN BAYA RAHAT ETTİM ARTIK BEBİŞLERİ SIKIŞTIRMAMAK LAZIM :emir_bebek::emir_bebek:

CANIM BEN 1 AYDIR HAMİLE KIYAFETİ GİYİYORUM HAMİLE KOTU ALDIM YUMUŞAK KOT BELİNİ AYARLAYABİLİYOSUN HAMİLELİĞİN SONUNA KADAR GİYİLEBİLİYO BİDE HAMİLE TAYTI ALDIM TUNİKLERİMİN ALTINA GİYOYORUM UNUNDA BELİ RAHATÇA AYARLANIYO ÇOK RAHATLAR BEN BAYA RAHAT ETTİM ARTIK BEBİŞLERİ SIKIŞTIRMAMAK LAZIM :emir_bebek::emir_bebek:

Nerden aldin cnm bilinen bir magaza ise soyler misin bende gezmeden oraya bakarim direk

ayyy sende bendensin ben bugün 12+0 ım randevum 13+1 olduğum gün gecen gün sordum o zaman için bile çok erken dedi. devlette mi gidip baktırsak:KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:
aynıymışız..ben de 12+0 ım...cinsiyet için haftaya gitmeyi düşünüyodum...söyler umarım..biraz ısrar edicem :) görseler bile net değil diye söylemiyolar çünkü...''değişirse de sorun etmem, ne tahmin ediyosanız söyleyin'' diye psikolojik baskı yapıcam:KK1:

günaydın kızlar nasılsınız ben midem ağzımda gezmekten helak olmuş durumdayım hiçbir deterjan sabun parfüm kokusu almak istemiyorum banyo yapmak bir işkence oldu sadece temiz havada oturmak istiyorum ve aksine havalarda o kadar kötü ki kapı cam açılmıyor sadece peynir ekmek yiyebiliyorum kussam belki rahatlayacağım ama onu da başaramıyorum ne zaman geçecek bu ????:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

iki hafta sonra inşallah geçer. bende o günleri bekliyorum.aynen şampuan kokusu beni mahvediyor. geçen doktora gittiğimde dönüşte boş minibüs bekledim.özellikle cam kenarına oturup temiz hava almak için.çünkü minibüsler çok kötü kokuyo. inadına yanıma çocuklu kadın oturdu camı kapatrmısın çocuğa geliyo dedi.Allahm nasıl tav oldum.kusura bakmayın dedim.içim bulanıyo boş yer varsa oraya geçin. ben bilerek burda cam var die oturdum. kalkmadı. yine kıyamadım çocuğa. çok hafif bana hava gelecek kadar aralık bıraktım camı. kapatsam inanki çıkarırdım. Allahm inşallah 3 ayda şıp die kesilir. yatıp kalkıp dua ediyorum.:KK25:

Kızlar dün bi sol bi sağ kasığıma sürekli sancı girdi benim bide akşam adet olacakmışım gibi bi sancı oldu çok sürmedi sizded böle olan varmııı

aynıymışız..ben de 12+0 ım...cinsiyet için haftaya gitmeyi düşünüyodum...söyler umarım..biraz ısrar edicem :) görseler bile net değil diye söylemiyolar çünkü...''değişirse de sorun etmem, ne tahmin ediyosanız söyleyin'' diye psikolojik baskı yapıcam:KK1:

Psikolojik baskı mı yapcan:KK70::KK70: benim bu cumartesi randevum var doktorum en son kontrolde bu cumartesi için tahmin yürüteceğini söyledi sadece tahmin ama dedi tamam dedim çok heyecanlıyım:)) 10+5 de bile baskı yaptım ama söylemedi haftaya tahmin ederiz dedi:) buarada cmt 11+5 olacağız inşallah:))

iki hafta sonra inşallah geçer. bende o günleri bekliyorum.aynen şampuan kokusu beni mahvediyor. geçen doktora gittiğimde dönüşte boş minibüs bekledim.özellikle cam kenarına oturup temiz hava almak için.çünkü minibüsler çok kötü kokuyo. inadına yanıma çocuklu kadın oturdu camı kapatrmısın çocuğa geliyo dedi.Allahm nasıl tav oldum.kusura bakmayın dedim.içim bulanıyo boş yer varsa oraya geçin. ben bilerek burda cam var die oturdum. kalkmadı. yine kıyamadım çocuğa. çok hafif bana hava gelecek kadar aralık bıraktım camı. kapatsam inanki çıkarırdım. Allahm inşallah 3 ayda şıp die kesilir. yatıp kalkıp dua ediyorum.:KK25:

doktorum geçer diyor hatta 2. dönem hamileliğin balayıymış :KK1: bende umutla bekliyorum bakalım

geçmiş olsun canım. bol bol yat dinlen.erkenden kalkıyosun bakıyorum.:KK9:ben 11e kadar uyuyorum valla gözüm açılmıyor. :KK52:

nerden aldin cnm bilinen bir magaza ise soyler misin bende gezmeden oraya bakarim direk

lcw dan aldım canım elbise +kot+tayt+2 tanede bluz aldım uzun çok şekerler

TUNİKLERİMİ ABLAMDAN ALDIM HAMİLE KIYAFETLERİNİ VERDİ SAĞOLSUN BAYA İŞİME YARIYOLAR

Son düzenleme:
Aynı duyguları paylaşıyoruz boğazım mahvoldu konuşmak istemiyorum :-( geçmiş olsun canım

Ya Settar
Gecmis olsun canim sanada dikkatli ol..
Oo ben neler neler aldim giyiyorumda cok rahatim.bedenine gore hamile kiyafetleri var 36 beden bile alabilirsin sonra buyuk alirsin.ben onun yerine 40 beden aldim yukardan ayarlayip giyiyorum beni sonuna kadar cikarir sanirim.lcw ve defacto da yazlik cok guzel seyler gelmis bi bak bence :)
Aynen cnm tam hastalik mevsimi :KK43: dondurma yiyen arkadaslar esim doktorumadondurma yesin mi diye sordu doktorumda hayir iyi dondurma bulmak cok zor digerlerindede sekerden baska bisey yokdedi onun yerine yogurt ye dedi bilginize...
Ben yiyorum dondurma ama fazla degil.yogurtta yiyorum tabi :)
Ya forumda 200-250leri duyunca canım....hiç.o kadar para vermek istemiyorum o teste...

Bende korktum hastaneye gitmeden telefon acip sordum 15 tl dedi.bide dogum fiyatlarini sorucam..

X