2014 Aralık Anneleri

kızlar salatalık yiyoruz demişsinzi ya en midemi bulandıran seylerden birisi su anda...sabah kahvaltıya annem doğrayınca oturamıyorum kokusundan balkona kacıyorum...herkese iyi gelmiş bana da iyi gelir dediğim herseyde tersköşe oldum malesef.... cubuk kraker salatalık galeta daha cok bulandırdı...türümün tek örneğiyim bulantı da galiba :2: :2:

ayyy sende bendensin ben bugün 12+0 ım randevum 13+1 olduğum gün gecen gün sordum o zaman için bile çok erken dedi. devlette mi gidip baktırsak:KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:

Cnm devlet hic ugrasmaz sadece bebegi merak ettiginde gidip iyi oldugunu ogrenmek icin iyi yoksa zaten erken der gorunmez falan der devlettekiler

Cnm devlet hic ugrasmaz sadece bebegi merak ettiginde gidip iyi oldugunu ogrenmek icin iyi yoksa zaten erken der gorunmez falan der devlettekiler

hiç iyi değilim kızlar hasta olmuşum boğaz kulak bölgem kasıntı ve sızı dolu.öksürükde cabası .inşallah bebeğime yan etkisi olma . nerden nasıl aldım bu soğuk algınlığını ben bilmiyorum:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:

ben buraya şimdilik gidiyorum canım, hergün 10 tane doğum var burda büyük bir yer ama yine de güvenmiyorum :KK43:

Evet yaaa insan kimselere güvenemiyor...eskiler nasıl doğuruvermişler biz de şimdi dr beğenmiyoruz....

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hiç iyi değilim kızlar hasta olmuşum boğaz kulak bölgem kasıntı ve sızı dolu.öksürükde cabası .inşallah bebeğime yan etkisi olma . nerden nasıl aldım bu soğuk algınlığını ben bilmiyorum:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:

Dikkat et cnm cok mu soguk seyler tukettin ???? Dinlen ve sicak seyler icip bogazini yumusat

canım çok geçmiş olsun :KK43: sıcak süte bal karıştırıp iç biraz boğazını yumuşatır.

Canım geçmiş olsun:KK43: geçen Ben de aynı oldum öksürük uyutmuyordu hatta..sabah akşam bi tatlı kaşığı gerçek keçiboynuzu pekmezi iç yatmadan önce ayağının altına vicks sür çorap giy yat 5 gün de atlattım çok şükür...geniz akıntısı devam ediyor o da bulantımı artırıyor ama çare bulamadım geniz akıntısına:KK43:
Ha bir de kahvaltıda bir çay bardağı bol limonlu çay akşamları da ballı süt içtim canım...özellikle pekmezi mutlaka iç

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
O kadar sut icebiliyor musun cnm ? Masallah. Ben severim sutude daha icmeye baslamadim

evet meşrubat bardağı ile sabah bir bardak, gece yatarken bir bardak. gebelikle ilgisi yok, yıllardır böyleyim. sütü severim. naçizane tavsiyem cam şişe günlük süt için. uhtlere süt demezsiniz günlük süte alışınca.

Kızlar göğüs ucum çatladı benim yaww emzirmişim gibi derin bi yarık var gece uyuyamadım doktora bi sorucam emzirriken bactroban pomad kullanmıştım çok faydalıydı

sizdede böle olan varmıııııı

Aynı duyguları paylaşıyoruz boğazım mahvoldu konuşmak istemiyorum :-( geçmiş olsun canım

Ya Settar

evet meşrubat bardağı ile sabah bir bardak, gece yatarken bir bardak. Gebelikle ilgisi yok, yıllardır böyleyim. Sütü severim. Naçizane tavsiyem cam şişe günlük süt için. Uhtlere süt demezsiniz günlük süte alışınca.

ben sütü hiç içemiyorum içince mideme sıkıntı veriyo bunun için bi çare bulmam lazım

Kızlar göğüs ucum çatladı benim yaww emzirmişim gibi derin bi yarık var gece uyuyamadım doktora bi sorucam emzirriken bactroban pomad kullanmıştım çok faydalıydı

şu an yok. emzirirken ucu kopacak derece yarılmıştı. garmastan vermişti dr. geçmiş olsun canım.

ankarada mapfreyi araştıran arkadaşlarım isimlerinizi bulamadım alıntı yapamadım.
az önce mapfreyi aradım, müşteri hizmetlerini. 1 mayıs itibariyle bu paket uygulamaları sonlandırılmış.

teşekkürler canım lansınoh + bactroban kullanmıştım çok iyi gelmişti banada

tekrar geçmiş olsun, yaşamayan bilmez o sızıyıııı. lansinooha 8 aylık gebeyken başladım. hergece sürüp yatım. yinede kanadı yarıldı off neler çektim.

yarın senin yedek hastaneye gidiyorum :))

Ben şu an yedek hastanedeyim:)ama bu kez yedek Dr a değil:KK43: idrar yapamıyorum. Tahlil verdim onu bekliyorum. 1 haftadır bi acaiplik vardı da daha önce yaşamadığından anlıyamadım. Dr niye önce gelmedin dedi:KK43: korkuyorum :KK43:

tekrar geçmiş olsun, yaşamayan bilmez o sızıyıııı. Lansinooha 8 aylık gebeyken başladım. Hergece sürüp yatım. Yinede kanadı yarıldı off neler çektim.

şu an tatlı birer hatıralar rabbim bebişlerle beraber sabırda ihsan ediyo biz annelere

kızlar benım bugun randevum var ve ben merak ıcındeyım hamılelık belırtılerım kayboldu daha erken dıye dusunuyorum bıraz panıgımde bakalım ınsallah bırsey yoktur stress yaptım:KK76:

Ben şu an yedek hastanedeyim:)ama bu kez yedek Dr a değil:KK43: idrar yapamıyorum. Tahlil verdim onu bekliyorum. 1 haftadır bi acaiplik vardı da daha önce yaşamadığından anlıyamadım. Dr niye önce gelmedin dedi:KK43: korkuyorum :KK43:

canımmm geçmiş olsunnn. kokrmaaa. ilkinde bende de olmuştu, hem de 9.haftada. bol bol su iç. iyi haberlerini bekliyorum.

şu an tatlı birer hatıralar rabbim bebişlerle beraber sabırda ihsan ediyo biz annelere

anne sevgisi böyle bir şey işte o sızıya rağmen süt vermek için çabalıyor insan. allah isteyen herkese tattırsın anneliği inşallah.
senin kızın kaç yaşında benim oğlan tam 2,5. doğunca 3 olacak. eminim emmeye de kalkar, atını da bezletir :KK43:

canım benim arkadaşım vaselin önerdi bana . ortalarında basla doğana kadar sür dedi . çok iyi geliyormuş

X