2014 Aralık Anneleri

Kızlar ikili teste ne kadar ödediniz? Hastaneyi arasam bilgi verirler mi ki çok uçuksa devlette yaptırsam? mecburiyetten Doktorumu değiştirdim doktorum hastaneden ayrılıp doğum evine geçmiş :KK43: ne güzel 30 tl veriyordum şimdi muayene 80 tl doğuma 3250 tl dediler...
biraz tuzlu geldi çok kararsızım parası için uff :rolleyes::rolleyes: tekrar doktor mu araştırsam napsam bilemedim:what::what:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar ikili teste ne kadar ödediniz? Hastaneyi arasam bilgi verirler mi ki çok uçuksa devlette yaptırsam? mecburiyetten Doktorumu değiştirdim doktorum hastaneden ayrılıp doğum evine geçmiş :KK43: ne güzel 30 tl veriyordum şimdi muayene 80 tl doğuma 3250 tl dediler...
biraz tuzlu geldi çok kararsızım parası için uff :rolleyes::rolleyes: tekrar doktor mu araştırsam napsam bilemedim:what::what:

benim şu an gittiğim hastane muayene 30. ikili test 40, üçlü test 50, detaylı usg 150 lira.

benim şu an gittiğim hastane muayene 30. ikili test 40, üçlü test 50, detaylı usg 150 lira.

Ahhh ah benim gittiğimde öyleydi ne güzel şansıma Dr. gitti :KK43: doğum yani sonuçta Allah korusun hastalık değil çok ciddi para baymaya gerek yok diyorum, sonra da olsun değer diyorum kafam çok karıştı?

Ahhh ah benim gittiğimde öyleydi ne güzel şansıma Dr. gitti :KK43: doğum yani sonuçta Allah korusun hastalık değil çok ciddi para baymaya gerek yok diyorum, sonra da olsun değer diyorum kafam çok karıştı?

ben buraya şimdilik gidiyorum canım, hergün 10 tane doğum var burda büyük bir yer ama yine de güvenmiyorum :KK43:

ne güzel dmeiş araba çarpma ihtimalide aynı diye, herşey Allahtan. hayırlı olsun arkadaşım oğluşun.. ben de izinden geliyorum erkeğe benzeyen bebemin pipisini hala göremedi dr ama ben eminim erkek benimki de..

canım hangi koruya gidiyorsun?

ankarada gatada 1 haftada çıktı sonuç, Batıkent bilgi hastanesinde 5 günde çıktı. sen hangi hastaneye gittin merak ettim, bir günde sonuç vermeleri süper. aklımızda bulunsun bir daha bizde oraya gidelim tahlillere.

ben ilk bebeğimi medicana da doğurdum. faturalara baktı eşim. 2500 ödemişiz 2011 31 aralıkta. muayenelerde 157idi. paket maket yoktu. kadınlar klübünde bu paket uygulamalarını okuyunca şaşırdık ve bilgi almak için medicanaya gittik ctesi. böyle bir uygulama olmadığını söylediler. mapfre sigorta ile ilgili duyumlarımdan bahsettim, 1 mayıs itibariyle sonlandı dedi.
medicana da normal doğum 3500. epidural sezaryan mesai saatlerinde +500. eğer mesai dışında olursa +800. bu arada muayene ücreti de 187 lira.
bayındıra sorduk. 5000 dediler.
TOBB a da sormadık hepsi aynı üç aşağı beş yukarı diye.

arkadaşlar ben de ankaradayım ben doktorumdan çok memnunum özel gidiyorum ve nerde istersen doğum yaparız dedi ben sgk ya bağlıyım şimdi yazdıklarınızı okuyunca epey bir araştırma yaptığınızı düşünüyorum peki hrs hakkında bir bilginiz varmı ben orası olabilir diye düşündüm sgk da geçerli ya orda

kızlar günaydın? nasıl gidiyo hamilelikler bebişler :) ben 6haftadan beri fenayım. hala zofranı kullunıyorum. yoksa mahvoluyorum. bi de şişkinlik ve gazdan mahvolmuş durumdayım. sabah göbeğim normal ama bi de yatmadan önce görün sanki 6 aylık gibi :KK43: acaba şişkinliğe ve gaza iyi gelen çay ya da herhangi birşey varmı? bi de geceleri burun kanamam oluyor. off ne kadar marazlıyım ya :KK25:

arkadaşlar ben de ankaradayım ben doktorumdan çok memnunum özel gidiyorum ve nerde istersen doğum yaparız dedi ben sgk ya bağlıyım şimdi yazdıklarınızı okuyunca epey bir araştırma yaptığınızı düşünüyorum peki hrs hakkında bir bilginiz varmı ben orası olabilir diye düşündüm sgk da geçerli ya orda

canım selam, ben de kamudayım. sgklıyım. medicana da bu fiyatlar sgk fiyatı:)
hrs gitmedim araştırmadım ama 5000den aşağı olacağını sanıyorum.
bu arada benim aldığım fiyatların hastanenin kendi doktoru için geçerli. dışardan dr gelirse daha farklı dedi ama sormadım. senin doktorun kim?

kızlar günaydın? nasıl gidiyo hamilelikler bebişler :) ben 6haftadan beri fenayım. hala zofranı kullunıyorum. yoksa mahvoluyorum. bi de şişkinlik ve gazdan mahvolmuş durumdayım. sabah göbeğim normal ama bi de yatmadan önce görün sanki 6 aylık gibi :KK43: acaba şişkinliğe ve gaza iyi gelen çay ya da herhangi birşey varmı? bi de geceleri burun kanamam oluyor. off ne kadar marazlıyım ya :KK25:

şişkinlik ve gazın bende tek çözümü yürüyüş. yürüdükçe atıyorum ben gazı:KK43:

canım selam, ben de kamudayım. sgklıyım. medicana da bu fiyatlar sgk fiyatı:)
hrs gitmedim araştırmadım ama 5000den aşağı olacağını sanıyorum.
bu arada benim aldığım fiyatların hastanenin kendi doktoru için geçerli. dışardan dr gelirse daha farklı dedi ama sormadım. senin doktorun kim?

ben esat orhon hocaya gidiyorum yeni değil çok önceden beri çok seviyorum doktorumu ben de hrs ya da akay da doğum yaparım diye düşünüyordum sonuçta sgk ya ikisi de bakıyor

2. Benim tatlım bi kzım var rabbim nasip ederse ikizim olacak şimdi cinsiyeti öğrenemedik daha akşamları meyve gibi şeyler yiyebiliyosan baya iyi geliyo canım bide sakız çiğnemek benim işime baya yarıyo canımmmm

benim de ikinci ve ilki kız 9 yaşında onda çok rahattım hiç hamile gibi değildim ama bu sıpa beni çok rahatsız ediyor meyve yiyebiliyorum ve çok hoşuma gidiyor ki ben meyve seven bir insan değilim özellikle portakal deli oluyorum çok ta rahatlatıyor beni :KK1::KK1:

ooo maşallah ya:nazar::nazar:bende 13 haftaya girecem yarın.cinsiyet belli oldumu , olduysa kaçıncı haftada oldu dr bana 13 haftada görmemiz zor dedi daha erkenmiş. doğumda söyleyecek galiba:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Canım parson ya 12 hafta bitiyor. Dr henuz belli olmaz cinsiyet bekleyeceksin 1 ay daha dedi :)

pazar gecesi cırcır oldum arkadaşlar, ptesi doktora gittim serum vs verilir belki diye. kusman yoksa serum vermeyelim patates pirinç yoğurtla geçirelim dedi. geçti şükür bugün iyiyim.
bebeği de gördüm ptesi. 13+4 idim. ama cinsiyetini söylemedi. 12de erkeğe benzetmişti. cinsel organ yok henüz birşeylere benzetebiliriz ama sağlıklı olmaz 17haftada söylerim dedi. erkekler genelde 12de gösteriyor pipiyi. hatta kıza bile 13-14 de kız diyorlar benim bebeme nasıl organ yok diyo :KK52::KK52::KK52:

yoksa kız mı geliyoooor :) bu durumda erkeğe çok da alıştırma kendini bence :KK1::KK1:

Bizim bir tablomuz vardı. Artık cinsiyetler belli olmaya başladı yavas yavas. İlgilenen arkadaş paylaşabilir mi, kimin cinaiyeti belli olmuş, kaçıncı haftalarındalar, merak ediyorum :):)

Selam kizlar. Ben de dun gittim doktora ikili icin.
Bizim inatci keçi gostermedi ensesini.
Ilk gittigimizede uyuyordu. Yuru gel dedi doktor.
Ciktim meyve suyu ictim yürüdüm geldim bizim ki hop hop hoplamaya basladi sok olduk.
Beklemiyorduk bu kadar hareket.
Bir de 12 haftalik bekliyordum 13 haftaoik ve günuyle uyumlu cikti :)
Depar atmis bizimki gününü yakalamis :)
Tam 25 dk enseyi aradik doktor tam vazgececekti ki yakaladi olctu 0.7 mm cikti.
Kan sonucu dabir hafta sonra cikacakmis. Uğraştirdi doktoru ama biz mutlu mesut hoplamasini izledik eşimle. Cok guzeldi... bir ara elini basina götürdü asker selami cakti bize...
Ayy harika yaa :)) rabbim herkese yasatsin bu duygulari...

:nazar::nazar::nazar::nazar:masallah canım , gözün aydın. cinsiyet söyledimi dr

ayyy sende bendensin ben bugün 12+0 ım randevum 13+1 olduğum gün gecen gün sordum o zaman için bile çok erken dedi. devlette mi gidip baktırsak:KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:

Devlet hiç uğraşmaz bence. Biraz daha sabır :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

yoksa kız mı geliyoooor :) bu durumda erkeğe çok da alıştırma kendini bence :KK1::KK1:

yok bacım ben 10 tanede doğursam 10uda erkek olur benden kız çıkmaz :))
şaka bir yana oğlumda da gebeyken rüyamda erkek bebek gördüm oğluşum oldu, yine hep erkek görüyorum. hissediyor insan.
senin hissiyatın ne diyor?

yok bacım ben 10 tanede doğursam 10uda erkek olur benden kız çıkmaz :))
şaka bir yana oğlumda da gebeyken rüyamda erkek bebek gördüm oğluşum oldu, yine hep erkek görüyorum. hissediyor insan.
senin hissiyatın ne diyor?

bende 6. his adına hiçbir şey yoktur ki :) inan hiçbir şey malum olmaz bana. bizim ailede erkek çocuk olmadı hiç, o yüzden ben daha evlenmeden önce bile kız bebek geçirirdim gönlümden. hala öyle kız daha yakın gelir ama etrafımda herkesin dilinde erkek. beni de inandırmaya başladılar. ben de şimdi kendimi erkeğe hazırlıyorum yavaştan, bakalım hayırlısı :)

X