2014 Aralık Anneleri

Canım gözün aydın bak boşa stres yapmışsın:) darısı bize inşallah

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

çok teşekkür ederim inşallah güzel çıkar herşeylerimizz vala bende o hevesle gidiyorum cinsiyeti öğrenirim diye ama bakalım hayırlısı...kız mı yokssa gizlemişş

Bilmiyoruz ki kiz mi erkek mi ? cnm 12 haftaligim..ya kizlar catlak icin biseyler kullanalim bende ne alacagima karar veremedim badem yagi kakao yagi gliserin kantoron yağı zeytinyagi cilek yagi iyimis sizcee nasil?????

Bilmiyoruz ki kiz mi erkek mi ? cnm 12 haftaligim..ya kizlar catlak icin biseyler kullanalim bende ne alacagima karar veremedim badem yagi kakao yagi gliserin kantoron yağı zeytinyagi cilek yagi iyimis sizcee nasil?????

aslında yavaş yavaş kaşınmaya başlıyor sanki benim de karnım. bişeylere başlamak gerek evet...arkadaşların önerdikleri kremleri düşünmüştüm ben ama almak için de bir teşebbüsüm olmadı henüz.

Bende krem dusunuyordum ama bir arkadas pahali kremlerdense yaglari bir cam kavanozda katistirip surmen daha iyi dedi mantiklida geldi yazdiklarima ek olarak kayısı yağını da arastir bak cnm..bunlar bence yeterli...??????

bu yağları ne sıklıkta sürmek gerek acaba daha önceden deneyimli arkadaşlar ne yaptılar acaba:26:

bende çok tiksiniyorum sudan ve böbreğimde büyüme çıktığı için içmem gerekiyo ama maalesef bitki çayı zararlı değil mi ilk aylar? Ama zencefilin bulantıyı azaltma özelliğini duymuştum.

Bulantı için bileğe takılan saat gibi bişey var beyne sinyal yolluyomuş fln ama bende hiç işe yaramadı.işe gidemedim kafamı kaldıramadım bulantıdan.Dr um tavsiye etti zencefilli limonlu çayı ve soğuk içmemi söyledi gerçektende çok iyi geldi resmen kesti. Küçük bi şişeyi gün içinde yudum yudum içtim.

Bende krem dusunuyordum ama bir arkadas pahali kremlerdense yaglari bir cam kavanozda katistirip surmen daha iyi dedi mantiklida geldi yazdiklarima ek olarak kayısı yağını da arastir bak cnm..bunlar bence yeterli...??????

yağlar daha doğal tabii ama bazı yağlarla ilgilli (hangi yağ hatırlamıyorum) tüylenme yaptığı yazılmıştı o yüzden kreme yönelmişti düşüncelerim, bilmiyorum ki:18:

yağlar daha doğal tabii ama bazı yağlarla ilgilli (hangi yağ hatırlamıyorum) tüylenme yaptığı yazılmıştı o yüzden kreme yönelmişti düşüncelerim, bilmiyorum ki:18:

Cnm her yagin isimlerini tektek googleye yaz arastir bi

Son düzenleme:
:sly:bi arkadaşım bunu kullanıyırmuş memnunmuş kızlar çatlak için

Ya Settar

Eklentiler

• $1401733985411.jpg
    24,3 KB · Görüntüleme: 49

eşim banada aldı bulantı bilekliği psibands.Benim kusmalarımı biraz azalttı ama tamamen geçmedi kesinlikle.Hala çıkarıyorum.Bende bi deniyeyim o çayı.

Canım saol.. Amniyosentez yaptırma zaten Dr dan çıkarken hemşire arkamdan gelip gizlice abla sakın yaptırma dedi...

Canım saol.. Amniyosentez yaptırma zaten Dr dan çıkarken hemşire arkamdan gelip gizlice abla sakın yaptırma dedi...

haklısın canım, çok güvenilir ellerde belki yaptırılabilir ama tarama testlerindeki riskten daha fazlası amniyosentez sonucunda düşük riski olarak mevcut. Allah mecbur etmesin kimseyi

33meleğim33 canım ben de şimdilik bebek yağı sürüyorum ama öle düzenli diil aklıma ne zaman gelirse

kızlar 4 ay once gelısmeyen bır gebelık yasadım ve suan belırtılerım yıne gıttı gıbı ya acayıp panık yapıyorum poffff carsamba kontrole gıtcem ama cok telaslıyım mıdem bulanmadı gogus hassasıyetımde azaldı umarım benım kuruntumdur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…