2014 Aralık Anneleri

bende sana msj atacaktım şimdi nerelerdesin diye:26: ya niye evham yaptın şimdi Allah ın izni ile bi sorun çıkmaz inşalla sen ne okudun ki böyle korkmuşsun canım ya
Kızlar doktordan yeni geldim..bebisim kıpır kıpır eller ayaklar oynuyordu burnu nu cenesini kollarini ayaklarını gördük ama cinsiyetini göstermedi bir eli bacaginin arasindaydi utanıyor galiba kuzum..ama hatlreketleri cok iyiydi sirami beklerken cikolata yemistim ense kalınlığı 1.1 iyi dedi.kan tahlilidr yarın çıkacak. .

bak şimdilik ne kadar güzel gitmiş günün...biz demedik mi o kadar düşünme diyeee inşallahh test e güzel çıkar da tam rahatlarsın,banada dua et emi çarşamba bende gidiyorum test için

bak şimdilik ne kadar güzel gitmiş günün...biz demedik mi o kadar düşünme diyeee inşallahh test e güzel çıkar da tam rahatlarsın,banada dua et emi çarşamba bende gidiyorum test için

Insallah cnm..dualarim seninle insallah guzel sekilde donersin ustelik insallah sen belki cinsiyetini görürsün bizimki gizledi göstermedi

Kaç haftalık acaba?
Erkekler kızlara göre daha erken gelişiyormuş. Ondan burnu,ağzı belli oluyormuş diyorlar. Ne kadar doğru bilemem. Bizimki 10+5 te burnu çenesi falan hep seçiliyordu Bilemiyorum tabi doğru mudur.

Insallah cnm..dualarim seninle insallah guzel sekilde donersin ustelik insallah sen belki cinsiyetini görürsün bizimki gizledi göstermedi

çok teşekkür ederim inşallah güzel çıkar herşeylerimizz vala bende o hevesle gidiyorum cinsiyeti öğrenirim diye ama bakalım hayırlısı...kız mı yokssa gizlemişş

Benim eşimde evlendiğimizden beri 3 çocuk der dururdu.Kızım olduktan sonra bi tane daha olsun ben başka yapamam diyodum hep.Ne kadar çok istediyse bunlar ikiz 25 yaşında 3 çocuklu bi anne olcam Allah nasip ederse:)

Canım gözün aydın bak boşa stres yapmışsın:) darısı bize inşallah

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ayy sen bunu duyunca kimbilir ne hale gelmişsindir Çok şükür bişey çıkmamış.

bende çok tiksiniyorum sudan ve böbreğimde büyüme çıktığı için içmem gerekiyo ama maalesef bitki çayı zararlı değil mi ilk aylar? Ama zencefilin bulantıyı azaltma özelliğini duymuştum.

Kızlar çilek veya ciğer yediğinizde dikkat ediyor musunuz bebişlerde leke olmasın diye.Ben pek etmiyorum çünkü inanmıyorum böyle bişey olacağına.

Bugün kontrolümüz vardı.. Gittik ve ikili test hakkında da ilk defa yüzyüze görüştük, Dr testin yüksek riskli ama tam sonuç vermeyen şeyler, takip edeceğiz 15 gün sonra bir test daha yapacağız onda da yüksek çıkarsa sıvı alacağız dedi... Dedim ben sıvı aldırmayacağım (haftasonu başka Dr a gidip kan verdiğimi Amerika'ya yolladığımı söylemedim) Neyse neticede bekleyeceğiz ve dua edeceğiz elden başka birşey gelmiyor...
Cinsiyetini sordum bu hafta kız erkek birbirine çok benzer ayırt etmesi güç ama erkek gibi duruyor dedi... Bu arada kuzumun ağzı gözü burnu elleri ayakları artık iyice belli, hatta biz bakarken sırtüstü yattı dizlerini karnına çekti popoyu dikti.. Dr da orda resmini çekti :))) yuvarlanıp duruyor içerde.. Dua ediyorum o böyle huzurlu mutluyken Rabbim kötü şeylerle karşılaştırmasın bizi.. Hiç birimizi!

Kızlar çilek veya ciğer yediğinizde dikkat ediyor musunuz bebişlerde leke olmasın diye.Ben pek etmiyorum çünkü inanmıyorum böyle bişey olacağına.

Çilek miiii hiç.duymamıştım dikkat etmedim inşallah leke olmaz bebeğimde...ciğer fln zaten mide bulantısından yemem imkansız nar biliyorum bir de ellenmemesş gerekiyormuş nar beni olurmuş

Son düzenleme:

Bence dikkat etmelisin kizimin ensede bariz cilek var bide tam arkada bikini giydiginde goruncek sekilde bariz ciger lekesi var o yuzden bu hamileligimde ciger yemiyorum.

Oy oy maşallah oğluna canımm:)) artık rengin belli oldu senin de darısı bizim başımıza:) testin iyi gelecek canım gerçekten inanıyorum bak...amin inşallah Rabbim evlatlarimizin sağlığıyla sınamasın hiç birimizi....

Valla bende duymadım. Ben sadece birinden izinsiz birsey alıp yersen elini sürdüğün yerde onun izi çıkar die biliyorum. Özellikle deneyenler ve iz olanlar bile var.

Çilek de leke yapıyo diyolar.Ben çok yedim ilk zamanlar hemen elimi yıkadım.Annem leke olur cocukda diye söyleyip duruyodu.s.s bende narı hiç duymamıştım.

Bence dikkat etmelisin kizimin ensede bariz cilek var bide tam arkada bikini giydiginde goruncek sekilde bariz ciger lekesi var o yuzden bu hamileligimde ciger yemiyorum.

Ellerini yıkamadan ellersen biyerini o zaman leke olurmuş diye duydum ben.Yiyince de mi oluyor leke.

gözün aydın tatlııım :) bak ne güzel çıkmış sonuçların :) bide kıpır kıpır bebişin maşallahhh darısı bizlerin başına :) vallahi şu ikili testleri her bekleyenle strese giriyor, her güzel sonuçta da bir ohhh diyorum inanki. atlatıcaz inşallah şu dönemi, umarım hepimiz için hayırlı sonuçları almak nasip olur :18::18:

canım bozma moralini inşallah sonu güzel olacak bu endişeli günlerin. kan testi dediğin şu prenatest miydi adı o sanırım değil mi? ben de risk yüksek çıkarsa eğer amniyosentez yerine onu geçiriyorum aklımdan şimdilik. bak doktorun da ikili testin tam sonuç vermeyen bişey olduğunu söylemiş. ben inanıyorum, kan testi sonuçlarıyla bir ohhhh diyeceksin bu kötü günlerin sonunda...dualarım seninle...

Valla bende duymadım. Ben sadece birinden izinsiz birsey alıp yersen elini sürdüğün yerde onun izi çıkar die biliyorum. Özellikle deneyenler ve iz olanlar bile var.

ben de sadece izinsiz alıp yer ve elini sürersen leke olur diye biliyorum. aslında böyle şeyleri hiç öğrenmemek daha hayırlı galiba :) şimdi bunları düşünüp lekeleri çağırıcaz gibi geliyo :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…