2014 Aralık Anneleri

kızlar 4 ay once gelısmeyen bır gebelık yasadım ve suan belırtılerım yıne gıttı gıbı ya acayıp panık yapıyorum poffff :KK76: carsamba kontrole gıtcem ama cok telaslıyım mıdem bulanmadı gogus hassasıyetımde azaldı umarım benım kuruntumdur:KK43:

Cnm bir ara benimde göğüs hassasiyetim gecti fakat doktora gittigimde iyiydi bebegimkotu dusunme yada yarin git doktora

Cnm bir ara benimde göğüs hassasiyetim gecti fakat doktora gittigimde iyiydi bebegimkotu dusunme yada yarin git doktora

ınsallah oledır benım telasımdır yarın gıdemem esım seyahatte carsambaya randevum var zaten merakla beklıcem bır belırtı vermesını ınsallah yasıyordur:2:

Kızlar doktordan yeni geldim..bebisim kıpır kıpır eller ayaklar oynuyordu burnu nu cenesini kollarini ayaklarını gördük :KK16: ama cinsiyetini göstermedi bir eli bacaginin arasindaydi utanıyor galiba kuzum..ama hatlreketleri cok iyiydi sirami beklerken cikolata yemistim :KK1::KK1::KK1: ense kalınlığı 1.1 iyi dedi.kan tahlilidr yarın çıkacak. .
Masallah canim cok guzel.utaniyosa belki kizdir :)
Benimki uykucu cikti yuzunu donene kadar 3 kez ultrasona girdim :)sonunda gorduk kiza benziyo bizimki..
Benim eşimde evlendiğimizden beri 3 çocuk der dururdu.Kızım olduktan sonra bi tane daha olsun ben başka yapamam diyodum hep.Ne kadar çok istediyse bunlar ikiz :KK70: 25 yaşında 3 çocuklu bi anne olcam Allah nasip ederse:)
Allah esininde seninde gonlune gore vermis tatlim sen 1 kerede kurtulmus olucaksin insallah.esinde muradina erecek :KK70:
Kızlar çilek veya ciğer yediğinizde dikkat ediyor musunuz bebişlerde leke olmasın diye.Ben pek etmiyorum çünkü inanmıyorum böyle bişey olacağına.
Hiic dikkat etmedim ben ama olabilirmis.cilegi dudagima surmustum cilek dudakli kizim olsun diye :)
Bilmiyoruz ki kiz mi erkek mi ?:KK1: cnm 12 haftaligim..ya kizlar catlak icin biseyler kullanalim bende ne alacagima karar veremedim badem yagi kakao yagi gliserin kantoron yağı zeytinyagi cilek yagi iyimis sizcee nasil?????

Bel lierac alicam maasi bekliyorum bide vaselin kakao yagi alayim diyorum gobegim kasinmaya basladi cunku sanirim buyuk bi karnim olacak eskiden kalma catlaklarimda var zaten.su an sadece bebek yagi kullaniyorum duslardan sonra

]Merhaba kızlar, ben 13 haftalık hamileyim. 2 gündür çok korkuyorum önceden kasığıma falan ağrı girerdi şimdi hiç belirti yok. Acaba bebeğimin kalbi atıyormu diye korkmaya başladım. Doktor randevum 10 gün sonra ne yapacağım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi[/QUOTE]

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Günaydınlar güzel anne adayları:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar çilek veya ciğer yediğinizde dikkat ediyor musunuz bebişlerde leke olmasın diye.Ben pek etmiyorum çünkü inanmıyorum böyle bişey olacağına.

Bence dikkat etmelisin kizimin ensede bariz cilek var bide tam arkada bikini giydiginde goruncek sekilde bariz ciger lekesi var o yuzden bu hamileligimde ciger yemiyorum.

Çilek de leke yapıyo diyolar.Ben çok yedim ilk zamanlar hemen elimi yıkadım.Annem leke olur cocukda diye söyleyip duruyodu.s.s bende narı hiç duymamıştım.

:KK31:

Muhtemelen yıkamısimdîr bende izinsiz yersen olur diye biliyodum ama izinsizde yemedim yani.

Eşim çileği az ye diyip duruyodu da ben dayanamayıp bol bol yedim walla.:44::44::44: ciğer de yedim bir iki kez...
Nolcak şimdi lekeli mi olcak bu çocuk:KK53::KK53::KK53:

Eşim çileği az ye diyip duruyodu da ben dayanamayıp bol bol yedim walla.:44::44::44: ciğer de yedim bir iki kez...
Nolcak şimdi lekeli mi olcak bu çocuk:KK53::KK53::KK53:

inanışa göre çileği yediğinde yada ciğeri hatta bizde narı da derler,ellerini yıkamadan bi yerini kaşırsan,elini bi yere sürersen bebişde leke olur derler,bende yedim çilek ama pek dikkat etmedim,olacağı varsa zaten olur

günaydın bayanlar ben 11+5 deyim bebeğimi hiç hissetmiyorum kıpırtı seyrime yok benimle aynı haftalarda olup seyrime veya kıpırtı hisseden varmııı:emir_bebek:

günaydın bayanlar ben 11+5 deyim bebeğimi hiç hissetmiyorum kıpırtı seyrime yok benimle aynı haftalarda olup seyrime veya kıpırtı hisseden varmııı:emir_bebek:

ben 13+3 um daha hıssetmıyorum bide cınsıyetıde erkek ama neden hıssedemedım bilmıyorum erkekler daha cabuk hissedilirmiş..:44: ne zaman hissedilir tam olarak bilen var mı??

ben 13+3 um daha hıssetmıyorum bide cınsıyetıde erkek ama neden hıssedemedım bilmıyorum erkekler daha cabuk hissedilirmiş..:44: ne zaman hissedilir tam olarak bilen var mı??

heyy gidi günler ben de 2013 aralık annesiyim. oğlum 6 aylık şimdi bugünleri görmek size de nasip olur inş hayırlısıyla.
gelelim harekete kıpırtıya henüz çok erken. ben 20. hafta da hissetmiştim ama 24. haftaya kadar süresi var.. telaş etmeyin tadını çıkarın zira doğduktan sonra uyku ve gezme nedir unutturuyor sıpalar.. canları sağolsun da otururuz evimizde napalım :))
ama siz gezin uyuyun.. :)

kızlar bu bulantılar azalacağı yerde daha da arttı :KK43: sabah hiç bir şey yemeden iki kez çıkardım ve neredeyse nefesim kesiliyordu. bir de çıkardıktan sonra doğrulduğumda karnımın sağ tarafına bi' ağrı girdi, bıçak saplanır gibi sancılandı ve doğrulmakta zorlandım. doktor bebeğimin sağda olduğunu söylemişti, acaba neden oluyor bu sancılar ? siz de yaşıyor musunuz lütfen içimi rahatlatın :KK43:

heyy gidi günler ben de 2013 aralık annesiyim. oğlum 6 aylık şimdi bugünleri görmek size de nasip olur inş hayırlısıyla.
gelelim harekete kıpırtıya henüz çok erken. ben 20. hafta da hissetmiştim ama 24. haftaya kadar süresi var.. telaş etmeyin tadını çıkarın zira doğduktan sonra uyku ve gezme nedir unutturuyor sıpalar.. canları sağolsun da otururuz evimizde napalım :))
ama siz gezin uyuyun.. :)
o gunlere gelmeyı cok istiyorum hemen aralık gelsin ıstıyorum ben cok bulantı cektım bulantı olmasında uykusuzluga katlanırım :)) ssaglıklı sekılde kucagımıza alırız inşallahhh :KK49::KK49:kıpırdıları hıssetmek için biraz erken evet bazen dinlıyorum elımı koyuyorum ama yok bişey henuz
:KK19:

X