2014 Aralık Anneleri

Görümcemin kızı 20 haftalık hamile detaylı ultrasona girdi bebişin kolu birinden kısa beyinde kist var felan demiş adanaya uzmana gidin demiş kendiside prof ama benim gittim uzman profu önerdik ona gidecekler en yeni ultrason cihazının biri kendisinde doktorun

bol dua edelim kızlar kuzuda bişey yoktur inşallah hamilelerin duası kabul olurmuş

Hayir cnm inan kucuk sasali anca iciyorum sudan acayip midem bulaniyor su takviyesini tuzlu ayranla yapmaya calisiorum.

anladım canım, tuzlu ayran bana da iyi geliyordu tutuyordu biraz ama tuz mahvetti ayaklarımı şişirdi, büyük gelen babetlerim bile daralmaya başlayınca doktor dikkat et dedi :KK43:
inş bir kaç hafta sonra normale döneriz, migrenin de azalır inş o zaman :KK16:

KIZLAR CUMA GÜNÜ İKİLİ TEST için dr a gitmiştim sonuçlarım çıktı bugün ama dr a gidecek vaktim yokki işten.. o bakıma merakla sizlere daha önce yorumu yaptıranlara sormak istedim :)
ense kalınlığı:1,6
papp a :2,35 mIU/mL
serbest b hcg : 56,4 ng/mL
sadece bunlar varrr yaş aslında 28 ama hastanede yıldan mı neyse 27 çıkıyor anlayamadım 86 lıyım yoksaaa

Görümcemin kızı 20 haftalık hamile detaylı ultrasona girdi bebişin kolu birinden kısa beyinde kist var felan demiş adanaya uzmana gidin demiş kendiside prof ama benim gittim uzman profu önerdik ona gidecekler en yeni ultrason cihazının biri kendisinde doktorun

bol dua edelim kızlar kuzuda bişey yoktur inşallah hamilelerin duası kabul olurmuş

amin inşallah yoktur bişeyi canım.duarım onlarla..

dünden beri sağ kasık üstüm acaip ağrıyor apandistmi ne korktuk durdukk bu şekilde ağrısı olan varmı???
okudum 2 -3 ansiklopedi bilgisine göre rahim büyümesinden dolayı bağ dokuları itmesinden olabiliyormuşmuş....

allahım yardımcısı olsun hakkınızda hayırlısını eylesin rabbim .... üzücü
dualarımda...

inşaallah bişeyi yoktur bebişin.Rabbim korusun.Dualarımızda inş.

Kızlar mrb benimde Sat 21 mart tahmini doğum tarihim 27 aralikkk bende araniza katilmak istiyorumm benide araniza alinn

Selamlar herkese.. Bir Aralık anne adaycığı olarak yeni katıldım aranıza. Eskiden saç renkleri ruj numaraları rinoplasti fln için bakardım siteye ama ana yüreği işte evladım için üye oldum:) 13. Haftaya doğru ilerliyoruz Çarşamba günü ense kalınlığına bakılcak ve Dr um cinsiyetini söylerim dedi. Bu kadar erken öğrenmeyi beklemiyodum tabi merak had safhada :) Rabbim herkesin gönlüne göre versin. Iyi günler..

Hayırlı olsun hoş geldiniz :) Rabbim bebişlerinizi sağ salim dünyaya getirmeyi nasip etsin..

çalışırken hamilelik ne kadar zor değil mi :) ben ramazan bayramından 3 gün önce doğmuşum ve o güne kadar oruç tutmuş annem, babaannem kızar diye. şimdi anlatıyor işte sen zorluk yaşama, tutma diyor. ben de yemek yemek için yer bulma konusunda ne kadar sıkıntı çektiğimi anlatırım artık çocuklarıma :KK9:
Haha evet ya eskiler cok cekmis cidden simdi biz ne kadar rahatiz.cok sukur halimize.ben bekarken calisiyodum canim evlendikten sonra il degisikligi nedeniyle isi bi biraktim pir biraktim :)
Artik dogumdan sonra bakicam is olayina,tabi once olursada hayir demem :)
Kızlar mrb benimde Sat 21 mart tahmini doğum tarihim 27 aralikkk bende araniza katilmak istiyorumm benide araniza alinn

Selamlar herkese.. Bir Aralık anne adaycığı olarak yeni katıldım aranıza. Eskiden saç renkleri ruj numaraları rinoplasti fln için bakardım siteye ama ana yüreği işte evladım için üye oldum:) 13. Haftaya doğru ilerliyoruz Çarşamba günü ense kalınlığına bakılcak ve Dr um cinsiyetini söylerim dedi. Bu kadar erken öğrenmeyi beklemiyodum tabi merak had safhada :) Rabbim herkesin gönlüne göre versin. Iyi günler..
Hosgeldiniz kizlaaar..

İnsallah oyle bisey yoktur canim.yanlislik vardir insallah guzel haberler alirsiniz..

amin inşallah yoktur bişeyi canım.duarım onlarla..

allahım yardımcısı olsun hakkınızda hayırlısını eylesin rabbim .... üzücü
dualarımda...

inşaallah bişeyi yoktur bebişin.rabbim korusun.dualarımızda inş.

insallah oyle bisey yoktur canim.yanlislik vardir insallah guzel haberler alirsiniz..

dualarınız için çok sağolun kızlar inşallah yanlışlık vardır rabbim korusun

Bir arkadasima doguma kadar bacagin birini goremiyorum demisti doktor..nasil bir psikolojiyle dogurdugunu dusun..dogdu ve saglikliydi gayet..ins yanilmistir

bir arkadasima doguma kadar bacagin birini goremiyorum demisti doktor..nasil bir psikolojiyle dogurdugunu dusun..dogdu ve saglikliydi gayet..ins yanilmistir

inşallah canım bizede kafaları yapışık duruyo beyinde kitle var sanki demişti alelacele adanada prof bulmuş gitmiştik bi sıkıntı çıkmamıştı allaha binlerce şükürler olsun ki

rabbim herşeyin hayırlısını versin inşallah

Aynen sanirim yas ilerledikce hamilelik daha cekilmez oluyor ilkinde 25 yasindaydim simdi 30 ama bu daha zor geciyor. 35 yas ustu dahada zor olsa gerek esim sen bunu dogur 3.yu yapar noktayi koyariz diyor. Yok dedim asla cekemem ona artik tasiyici anne bulursun:KK50:

Bnm eşim de ikincinin de erkek old.nu öğreneli beri üçüncü türküsü çalıyo. Git başkasından yap dedim walla. Dünyam kararmış zaten:KK1:

Bak huzur evine gideriz biz bu gidişle diyo deli:KK1::KK1::KK1: Çocukları bana baksın diye yaptım ya sanki. Allah kimseye muhtaç etmesin, kimseye de yük etmesin inş.

Bnm eşim de ikincinin de erkek old.nu öğreneli beri üçüncü türküsü çalıyo. Git başkasından yap dedim walla. Dünyam kararmış zaten:KK1:

Bak huzur evine gideriz biz bu gidişle diyo deli:KK1::KK1::KK1: Çocukları bana baksın diye yaptım ya sanki. Allah kimseye muhtaç etmesin, kimseye de yük etmesin inş.

Haha :KK70:
Baskasindanmi ne guldum.
Benim ilk hamileligim esim daha bebek yokken 3 tane diyodu benim yasim yetismez ard arda doguramam diyorum olsun tip gelisti artik 35 ten sonra sonuncuyu yapariz diyo.yok ya sen yap ucuncuyu dedim 2. Yaparsam ona dua et sen diyorum.
Bebek yapmak kolay eziyetini biz cekiyoruz sefasini siz suruyosunuz..
Allah evladin hayirlisini versin kiz erkek ne farkeder yoksa

Hayir cnm inan kucuk sasali anca iciyorum sudan acayip midem bulaniyor su takviyesini tuzlu ayranla yapmaya calisiorum.
Merhaba yazdıklarınız o kadar tanıdık geldiki söylemeden geçemedim. Su sesine bile tahammülüm yoktu. Ama su içmem gerekiyordu. Meyve sularıyla sıvı ihtiyacımı karşılamaya çalışıyodum. Ve bulantıma doğadanın limonlu zencefilli bitki çayı inanılmaz iyi geldi. İlaç gibi çantamda taşımaya başladım sonrada suyla barıştım..)

merhaba canim :)
yok almadim cünkü size yazdigim günün ertesi günü aksam test alacaktim o gün adet oldum :) ilk defa adetim 6 gün gecikti ve cok agrili gecti.
simdi haziranda tekrar deneyecegiz. bu ay bal-cörekotu-tarcin deneyecegim.
sen napiyorsun her sey yolunda mi :)

Yolunda inş :) Perşembe günü 2li tarama için randevum var. İnş hayırlı sonuç alırım.

X