2014 Aralık Anneleri

Sağlıkla kucağımıza alırız inşallah.

benim daha 12 hafta olmasına 2 hafta var.

doktor 4 gün rapor yazdı . ilk lekelenmesiz güne kadar yatacaksın diyor .

Canım benim ara ra geldi zaten mesela ilklerde haftada bir geliyordu sonra 8. Haftada kanamaya döndü oda 2 günde bir geliyordu sonra ara açıldı 4 günde bir haftada bir derken şuan Allah ıma şükürler olsun 1 haftadır gelmiyor inşallah birdaha gelmez. Ama ben ilk bebeğimde de yaşadım bunu 9. Haftadan 16. Haftaya kadar sürdü ben hamileliklerimde yaşıyorum bunu nedense. Ama bu daha ağırdı diğerinde hiç kan görmemiştim bunda kanamalıydı

Tesekkurler canim adet gunlerimde bendede adet sancisi gibi his oluyo.bende kilo almadim ama gobegim cikti hamile pantolonununda katkisi var tabi :)
Nice mutlu, sağlıklı ,şanslı yılların olsun canım.. .
Tesekkurler tatlim
Bitter bu arada dün doum gününmüş kutlu olsun bide patik deneyimlerini hep paylas bizimle az kaldı bende gaza gelcem

12.hafta
Tesekkur ederim canim paylasicam tabikide
Ultrason konusunu netten biraz arastir soru isareti kalmasin aklinda.yada herhangibir hastaneyi arayip radyoloji doktoruna sorabilirsin aklima bunlar geldi

bu sene herhalde sıkıntılı birçok kişi kanama ve düşük tehlikesi geçiriyor. Ben de dahil Allah hepimizin yardımcı olsun çok zor inş sağlıkla alırız bebeklerimizi kucağımıza :)

İlk önce bebek hareketlerini kim hissedecek bakalım ???

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Buda hamile pantolonumla hamile tisortum bugun gezmeye gittim boyle

güle güle kullan canım.ama bende istiyorum daha hiç kilo almadım.karnımda çıkmadı.zaten göbekliydim ben kotlar falan rahatsız etmiyor daha.bi kaç hafta daha geçsinde öle bakayım artık :) birde pantolon sonra olmazsa diyorum o yüzden biraz bekliyim

Benimkide 12+3 sata göre ve 12:30da randevum:) yakınmısız birbirimize hadi bakalım hayrlı haberlerle dönelim inşallah

13.hafta
Benimde sata gore 12+1 usgye gore 12+3 bugun cumartesi randevum var iple cekiyorummm
İlk önce bebek hareketlerini kim hissedecek bakalım ???

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Hakikaten o nasi guzel bi his olacak anlat anlat bitiremiycez :)

Günaydın canlar ;-)

Ya Settar

günaydın canım.bakarsın süpris yapar minik gösteriverir :))

Buda hamile pantolonumla hamile tisortum bugun gezmeye gittim boyle

Ayy maşallah ne güzel olmuşsun. Çok yakışmış bebişli göbiş sana :) Allah naqzarlardan korusun hem seni hem bebişini :)

Doğum günün dünmüş ben yeni gördüm kusura bakma. Doğum günün kutlu olsun. Bebişinle, şinle sağlıklı mutlu yıllar geçirirsin inş Allah.
Benimde 3 Nisan'dı. Ve bebeğimizi ilk defa ultrasonda görmüştük. Süper bir hediye olmuştu hem bana hem eşime :)

Kızlar bi meyve yiyordum yedim yedim... bi defa içine bakayım dedim kurt çıktı yaaa çok kötü oldum.. O kadar çıkaran ben çıkaramadım da aksi gibi ya yediysem kurtlu meyve bir şey olur mu ki :O

Bir şey olmaz o kadarcık kurtçuktan Bilmeden neler yiyoruz kim bilir. Boşver takma kafana.

Gözün aydın canım. Anneler gerçekten hissediyor demek ki. Allah sağlık versin oğluşuna.

Güzel haberlerinizi bekliyoruz :)

Artık 3kezde olsa gircem ultrasona napayım beklemek istemedm bi an önce secim yapmak istyrm dr sabitlemek için 3ünede muayene oluyrm buda ayrı bi olay

12.hafta

Doktorda bir karar bağlamak lazım tabi. Güvenmelisin, farkında olmadan bir bağ oluşuyor doktorla aranda. Bende değiştiriyorum doktorumu buldum gerçi yeni bir doktor. Samimi konuşkan, sıcak bir bayan geldi bakalım 30 hazirana randevum var. Çok yoğunmuş o zamana alabildim o zamana kadar bekleyeceğim artık. En son ben cinsiyeti söylicem heralde. 30 HAziran'a kadar hepinizin belli olur. bende çatlarım artık.

Benimde sata gore 12+1 usgye gore 12+3 bugun cumartesi randevum var iple cekiyorummm

Hakikaten o nasi guzel bi his olacak anlat anlat bitiremiycez :)

Aynı gidiyrz bakalım canım bugün dr ne diycek heycanlanmamak elde değil cinsiyette öğreneblrz belki onun heycanıda cok fazla ctesiye de az kaldı ama sabır

13.hafta

Bakıldı ense kalınlığı normal...

canım stresini anlıyorum. pozitif düşünmeye çalış ve bol dua et. kaç yalındasın, yaş otomatik olarak yukarı çekiyor rakamları. ense kalınlığı normal ve burun kemiği oluşmuş ise içini ferah tut canım. geçen gün Amazon yazdı bak 1/82 çıkmış arkadaşında risk ama bebek sağlıklı doğmuş. benim iş arkadaşımda risk yüksek çıkmış, amniyosentez denmiş. ankarada bu konuda çok meşhur bir prof Eyüp Ekici yapmış amniyosentezi. amniyosentez sonucunda %100 down denmiş. psikologlar eşliğinde geçmiş hamileliği ve bebek sağlıklı doğmuş. şu an 4,5 yaşında oğlu. benim de geçen hafta riskim yüksek sandık, sonuçlarda bir karışıklık vardı, yüksek bilmeme rağmen amnisontez düşünmedim hiç. çünkü inanmıyorum bu teste. inanmıyoruz ama dr yaptırmak istedi yaptık işte.

Şükür iyi uyandım sen nasılsın?
Kızlar nasılsınızzzz

Ya Settar

İyiyiz çok şükür. 33 gün vardı kontrolüme nasıl dayanıcam diyordum o kadar sekreterle pazarlık yapa yapa 1 hafta önceye aldırdım şimdi çok mutluyum :118:

kızlar sayfalar cok ilerlemiş gözümden kaçanlar olabilir, alıntı yaparak bilgilerini göndersinler cinsiyetleri belli olanlar varsa onlarda bildirimde bulunsun..

benide ekler misiniz? kaç kere yazdım ama
sat:28.02.2014-bursa-tahmini doğum: 05.12.2014 - yaş 28 - ilk bebeğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…