2014 Aralık Anneleri

Şükür iyi uyandım sen nasılsın?
Kızlar nasılsınızzzz

Ya Settar

günaydın, ben pek iyi hissetmiyorum bugün :KK43:
gece gök gürültüsünden uyuyamadım, sabah tam dalmışken alarm öttü. uyanır uyanmaz tuvalete koştum her zamanki gibi ama sanki bugün daha şiddetliydi :KK43: akşam tv karşısında uyuyakalmışım ütüm vardı yapamadım, eşim bulaşık makinesini yerleştirecekti sözde, uyanınca baktım ki yerleştirmemiş ona ayrı bi' kızdım. akşam beni bir sürü iş bekliyor, ütü, bulaşık, temizlik :KK43:
bu sabah huzursuzum yani, zaten sabah işe gelirken eşimin söylediği bi' söz de canımı sıktı onunla da bozuk ayrıldık. poff dokunmayın ağlayabilirim :KK5:

Evet canım banada o an yapması gerekenleri hep sonraya verdi bütün tahlillerde su gün gel tahlil isteyelim yaptı yani muayene ücretide artı alabilmek icin ve giden parama üzülmedim hic iyi olsunda bebişim dedim baktım sonra samimi bulmadm dr yi suan dr degstrme çabasındayım ve ondan cok daha fazla para versemde güvendiğim insana gitmiş olmak istyrm:) inşallah başarablrm 3dr var 3ünede muayene olcam

13.hafta

ya benimde para umrumda değil ama 10 gün ücretsiz süreyi geçirmek için dedi gibi sonuçta bugun 11+1 iim bu hafta da cok rahat olabilirdi.kafam çok karışık güler yüzlü sıcakta bi kadın tecrübeli gibide duruyor ama bilmmiyorum ne yapsam.önemli olan güven duygussu esimede hemen ilk gittiğimizde mesleğini sormuştu.inş sen içine sinen birini bulursun , bugün hayırlı haberlrni bekliyoruz inşallah

Heycanla 12bucugu beklıyrm:) bebişimin hareketlerini görebilmek icin sabırsızlanıyrm:KK70: belkide cinsiyetinide ögrencem:KK66:

13.hafta

haydi hayırlısı canım. cinsiyetler yavaş yavaş ortaya çıkyo topiğimizde:KK52: en sona kalanlardan biri ben olucam herhalde.bidahaki randevum 20 haziran ve 12+4 olucam.belli olacağını sanmıyorum:KK50:

günaydınlaaarrrr:KK16::KK16:
kızlar cinsiyet olayına çok takılmayın kendinizide çok kaptırmayın allah sağlıklı bebişler versin yeter.
durup dururken neden bunu söledi şimdi dersiniz :KK9: 5 ay önce doğum yapan bir arkadaşım var 6. aya kadar bebeğinin kızı olacağını sanıyordu beni aradı kızımız değil oğlumuz oluyormuş dedi o zaman kadarda birsürü kız kıyafeti almıştı hepsi güme gitti :KK35::KK35:

Doktorda bir karar bağlamak lazım tabi. Güvenmelisin, farkında olmadan bir bağ oluşuyor doktorla aranda. Bende değiştiriyorum doktorumu buldum gerçi yeni bir doktor. Samimi konuşkan, sıcak bir bayan geldi bakalım 30 hazirana randevum var. Çok yoğunmuş o zamana alabildim o zamana kadar bekleyeceğim artık. En son ben cinsiyeti söylicem heralde. 30 HAziran'a kadar hepinizin belli olur. bende çatlarım artık. :KK43:

benim randevum yarındı, ikili test sonucunu gösterecektim ve muayene olacaktım. sonuç riskli diye bir telaşla eşim illa gidelim dr dedi, salı günü gittik, ayaküstü sonuca baktı sorun yok gayet iyi dedi, usg falan bakmadı. yarınki randevuyu da iptal edip 4 hafta sonra gel dedi. eşimin paniğinden olan benim usgye oldu. teeeee 24 haziranda öğrenicem cinsiyeti. oysa 10 gün önce erkeğe benziyor demişti, erkekse yarın görürdük pipişi ve kesinleşirdi :KK43:

Şükür iyi uyandım sen nasılsın?
Kızlar nasılsınızzzz

Ya Settar

bugün çok iyiyim canım.çünkü A101 den almak istediklerimi alabildim:) bu bir başarı. hahahaaa:KK9: bu bi yana şimdilik iyiyim. daha kahvaltı yapmadım ve bulantım yok.zaten benim bulantım mideme yiyecek girdikten sonra başlıyo. :KK37:

gece gök gürültüsünden uyuyamadım, sabah tam dalmışken alarm öttü. uyanır uyanmaz tuvalete koştum her zamanki gibi ama sanki bugün daha şiddetliydi :KK43: akşam tv karşısında uyuyakalmışım ütüm vardı yapamadım, eşim bulaşık makinesini yerleştirecekti sözde, uyanınca baktım ki yerleştirmemiş ona ayrı bi' kızdım. akşam beni bir sürü iş bekliyor, ütü, bulaşık, temizlik :KK43:
bu sabah huzursuzum yani, zaten sabah işe gelirken eşimin söylediği bi' söz de canımı sıktı onunla da bozuk ayrıldık. poff dokunmayın ağlayabilirim :KK5:

Ayy canım. Boşver işleri takma kafana. Hepsini yine sen yapacaksın ama sıkılma onlar için. Benimde yaklaşık 1-2 haftadır ütülerim biriktide birikti. Napalım bizden kıymetli mi boşver. Akşam eşine söylersin beni kırdın diye bir özür diler geçer gider. Kavgalar, kırgınlıklar malesef istemesekte oluyor. Ama biz bu aralar fazlada alınganız. Daha çok alttan almaları lazım almıyorlar. Benide dün sinir etmişti. Akşam paşa paşa özür diledi :)
Aslında baba adaylarına psikolojik eğitim verilmeli. Hamile eşe nasıl yaklaşılmalı diye. Üzülme canım ya bebişinde üzülür sonra.

ya benimde para umrumda değil ama 10 gün ücretsiz süreyi geçirmek için dedi gibi sonuçta bugun 11+1 iim bu hafta da cok rahat olabilirdi.kafam çok karışık güler yüzlü sıcakta bi kadın tecrübeli gibide duruyor ama bilmmiyorum ne yapsam.önemli olan güven duygussu esimede hemen ilk gittiğimizde mesleğini sormuştu.inş sen içine sinen birini bulursun , bugün hayırlı haberlrni bekliyoruz inşallah

Cnm test için 11 hafta yeterli gelmeyebiliyo. Garanti olsun diye o kadar ertelemiştir.
Bnm oğlumda da öyle olmuştu. Şu an hatırlamıyorum bişeyi ölçmüştü henüz ikili test için yeterli değil demişti.
Kalbini bozma sen.

Sanrm bazen gercekten fazlasıyla hissedyrz bu durumu:KK43: benimde 2gün önce yasadıgım bi durum senin anlattıkların o an hepsi üst üste sanki ama sonra bebeğime üzüldüm ben stres oldugumda onu hissedyo amaan temizliği yaparsn illa arkandan gelmiyoya:) bebegın için gülümse:KK66: ❤️ eşlerimizde her dk anlayıslı olamıyolar bunuda kabullenmeliyiz:) ve ütüyüde bu stresle yapmayıver lazım oldukca ütüleyip giyersin:KK70: yeterki mutlu bi annesi olsun bebişinin:)

13.hafta

Kızlar bi meyve yiyordum yedim yedim... bi defa içine bakayım dedim kurt çıktı yaaa:KK43: çok kötü oldum.. O kadar çıkaran ben çıkaramadım da aksi gibi :KK43: ya yediysem kurtlu meyve bir şey olur mu ki :O :KK43: :KK43: :KK43: :KK43:

birşey olmaz sıkıntı yapma, oda bi et sonuçta:KK1::KK1::KK1::KK1: ben o meyveyi ağzıma atıp hızla çiğniyorum varsa ağzımda gezmesin diye:KK9::KK9::KK9::KK9: gebelikte çok faydalıymış down sendromu olmasını önlüyormuş ben geç öğrendim 11+1 deyim , anneler kirazı bolca tüketin :21:

Buda hamile pantolonumla hamile tisortum bugun gezmeye gittim boyle :KK70:
7ade3unu.jpg

tam hamile olmuşsun anniş:KK53: maşallah:KK33:

ayyyy sorma cnm yaaa aynen bende akşam eşim işe gidince kalkıp ütü yapacaktık beni öpüp gittiğini hatırlıyorum sadece toplanan çamaşırlar katlanıcak ütülenecekler yapılacak bulaşıklar vardı makinada temiz onlar çıkacak kirliler konacaktı ayrıca çamaşır makinasındada çamaşır yıkanıyordu onları asacaktım uyuya kalmışım bi uyandım saat 4 :KK5::KK5: giyeceğim kıyafetleri astım çünkü herşeyi yıkamıştım allahtan uyanmışım sabah giymeye bişiy bulamıcaktım :KK30: zaten her kıyafetim olmuyor benim içinde kötü bir geceydi anlayacağın neyse bunlarla gelip geçsin :nazar:

bugün çok iyiyim canım.çünkü A101 den almak istediklerimi alabildim:) bu bir başarı. hahahaaa:KK9: bu bi yana şimdilik iyiyim. daha kahvaltı yapmadım ve bulantım yok.zaten benim bulantım mideme yiyecek girdikten sonra başlıyo. :KK37:

Ovv yeah büyük başarı mutlu olman yeter:KK66: canım cok ac kalma iyiyim diye zaten aclıkta bulantıyı tetikliyo sonrasında hem bebeğinde acıkmasın:KK66:

13.hafta

birşey olmaz sıkıntı yapma, oda bi et sonuçta:KK1::KK1::KK1::KK1: ben o meyveyi ağzıma atıp hızla çiğniyorum varsa ağzımda gezmesin diye:KK9::KK9::KK9::KK9: gebelikte çok faydalıymış down sendromu olmasını önlüyormuş ben geç öğrendim 11+1 deyim , anneler kirazı bolca tüketin :21:

Ağzında gezmesin diye hızlı çiğnemek :KK1::KK1: güzel teknikmiş Aklımızda bulunsun :KK9::KK9:

kızlar cinsiyet olayına çok takılmayın kendinizide çok kaptırmayın allah sağlıklı bebişler versin yeter.
durup dururken neden bunu söledi şimdi dersiniz :KK9: 5 ay önce doğum yapan bir arkadaşım var 6. aya kadar bebeğinin kızı olacağını sanıyordu beni aradı kızımız değil oğlumuz oluyormuş dedi o zaman kadarda birsürü kız kıyafeti almıştı hepsi güme gitti :KK35::KK35:

kız oda bişeymi.benim bi arkadaşım 2 yıl önce doğum yaptı.doğuma kadar kızı olacağını sanıyordu,bi doğurdu erkek:KK1: o hastane çıkışını bile kız için almıştı düşün.:KK52:

kızlar bu zmana kadar bilidiğim kan grubum meğer farklıymış.:KK47: A rh+ ti. kimliğimde ehliyetimde nikah işlemlerimde heryerde öyle yazıyor. tedbir amaçlı bidaha yapalım demişti sağlık ocağındaki hemşire. ve 0 rh+ çıktı. hastanede yaptır kesin sonuç alırsın dediler.hastanede yaptırdım ve 0 rh+ . tedbir amaçlı yapılmasa vay halime. bundan önce başıma ya bi olay gelmiş olsaydı? :KK47:

benim de gözüm korktu hemen ya benimde yanlışsa diye:44::44::44::44:

İlk önce bebek hareketlerini kim hissedecek bakalım ???

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ben hissediyorum desem:) ikinci gebeliğim belki ondandır tabi her zaman değil ama gece tatlı bişiler yiyip yattığımda ortam sessizken elimi koyduğumda bir pıt hissediyorum yok değildir dedim ilk gün ama hep aynı tarafta hissedince ve de bebek de o tarafta olunca bebiş olduğuna karar verdim:) bir haftadır falan var aynı his...

Bugün benim de canım sıkıldı bir şey yaptığı için değil yaomadığı için hiç sevgi sözcüğü yok ya bu ne odunluk daraldım

Ya Settar

Benim ilk kızımda 7 ayda kızımız olacağını öğrendik o ana kadar erkekti hep.Süprizlere açık olun......:KK35:

kız oda bişeymi.benim bi arkadaşım 2 yıl önce doğum yaptı.doğuma kadar kızı olacağını sanıyordu,bi doğurdu erkek:KK1: o hastane çıkışını bile kız için almıştı düşün.:KK52:

ahhhh koptum yaaa ondan diyorum işte bu kadar takmaya düşünmeye gerek yok bebişlerimiz sağlıklı olsun yeter :nazar:

X