2014 Aralık Anneleri

zararlı olsaydı doktorlar istemezdi böyle bişeyi herhalde,sen içini ferah tut,allahın izniyle bişicik olmaz bebişine canımm :KK16:

Tşk ederm tatlım 3ayrı dr ye gidicem çünkü dr tarafından sıkıntıdaydm belki okumusundr memnun degılım şimdi diğerlerinide deniycem randevular böyle denk geldi biraz üst üste ama yakın zamanda istiyodum zaten inşallah dogru yapıyorumdur😌 ❤️

12.hafta

Tşk ederm tatlım 3ayrı dr ye gidicem çünkü dr tarafından sıkıntıdaydm belki okumusundr memnun degılım şimdi diğerlerinide deniycem randevular böyle denk geldi biraz üst üste ama yakın zamanda istiyodum zaten inşallah dogru yapıyorumdur😌 ❤️

12.hafta

anladımm,zor tabi doktor bulmak ama napacaksın en iyisi olsun diye uğraşıyoruz hepimiz... sen ilk gittiğin doktora yinede bi sor istersen diycem ama o zamanda başka doktora gideceğin anlaşılcak

slm kizlar
sali günü ikili teste gittim cok sükür hersey yolunda
herkesin göbüsleri cikmis masallah, benim yazdiklarima denk geleneler bilirler bastan beri erkek hissediorum die yaziyordum,
ve topigin 2.c insiyeti gelior erkek:)
öncelikle herseyin hayirlisini istedim hep ikili testte de cinsiyeti ögrenmis oldum kadi %100 dedi :nazar:

senin adına çok sevindim canım inşallah hep böle iyi gider

maşallah prensin hayırlı olsunnnnnnnnn

kaçıncı haftada öğrendim tam canım bende haftaya gidecem ense kalınlığı için 12+2 olucak o zaman

günaydın kızlar bugün bebişimi görmeye gidicem inşallah cinsiyetide ögrenirim güzel haberlerle gelirim:KK66: benimki çikolata yemeden oynuyodu bugün dediğinz gibi çikolata yiycem bakalım nasıl hareket etcek:d gerci uyuyadabılır saglıklı oldugunu ögreneyimde en başta❤️ 😍 :)

12.hafta

güzel haberlerini bekliyoruz canımmmmmm slm söle kuzuya bizden

kizlar bu arada bugun benim dogum gunum 29 oldumda :)
esim hediye olarak anahtarlik yaptirmis onda benim adim yaziyo bende onun adi.cok mutlu oldum.normalde ozel gunleri hatirlamayan bi tiptirde bu buyuk gelisme :KK66:
biraz sonuk gecti bu yil annem bile unutunca :KK43:

nice mutlu yıllara canım sevdiklerinle beraber

Buda hamile pantolonumla hamile tisortum bugun gezmeye gittim boyle :KK70:
7ade3unu.jpg

MAŞALLAH MAŞALLAHHHH:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Günaydın taze annelerrrrr:p:):)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

günaydın hamişcikler..
bugün benim de kontrolüm var. çok heyecanlıyım. muayene günleri yaklaştıkça strese giriyorum bi türlü rahat olamıyorum. hele dr cihazı karnıma koyup da bişeyler söyleyene kadar kalbim küt küt atıyo. hareketlerini hissetmeye başlasam sanırım birz daha rahatlıcam.
inş güzel haberlerle dönerim. cinsiyeti de hiç merak etmiyordum ama dünden beri onu da merak etmeye başladım :)

anladımm,zor tabi doktor bulmak ama napacaksın en iyisi olsun diye uğraşıyoruz hepimiz... sen ilk gittiğin doktora yinede bi sor istersen diycem ama o zamanda başka doktora gideceğin anlaşılcak

Artık 3kezde olsa gircem ultrasona napayım beklemek istemedm bi an önce secim yapmak istyrm dr sabitlemek için 3ünede muayene oluyrm buda ayrı bi olay:KK66:

12.hafta

günaydın hamişcikler..
bugün benim de kontrolüm var. çok heyecanlıyım. muayene günleri yaklaştıkça strese giriyorum bi türlü rahat olamıyorum. hele dr cihazı karnıma koyup da bişeyler söyleyene kadar kalbim küt küt atıyo. hareketlerini hissetmeye başlasam sanırım birz daha rahatlıcam.
inş güzel haberlerle dönerim. cinsiyeti de hiç merak etmiyordum ama dünden beri onu da merak etmeye başladım :)

Kacta canım randevun? ben hep video çekyrm eşim için o gelemiyo oyüzden bugun farklı bi dr ye gitcem cektirir inşalalh:) bende cok heycanlıyım:KK66: kac haftalıksın?

12.hafta

11-14 hafta arası yapılan başka bi test bilmiyorum ben:)

ya bu test kafamı karıştırdı 11 haftada yapılıyomu ben 10+3 de gittim dr. a. 12 sinde gel dedi burun kemiği için falan.o zaman 13+1 oluyorum.neden daha 11 haftanın içinde gel demedi ki. yaaa galiba dr um paracı:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

ya bu test kafamı karıştırdı 11 haftada yapılıyomu ben 10+3 de gittim dr. a. 12 sinde gel dedi burun kemiği için falan.o zaman 13+1 oluyorum.neden daha 11 haftanın içinde gel demedi ki. yaaa galiba dr um paracı:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

11-14. haftalar arasında yaptırabiliyosun canım daha iyi sonuç almak için demiştir belki..13+1 de 14. hafta da oluyosun..

Evet canım banada o an yapması gerekenleri hep sonraya verdi bütün tahlillerde su gün gel tahlil isteyelim yaptı yani muayene ücretide artı alabilmek icin ve giden parama üzülmedim hic iyi olsunda bebişim dedim baktım sonra samimi bulmadm dr yi suan dr degstrme çabasındayım ve ondan cok daha fazla para versemde güvendiğim insana gitmiş olmak istyrm:) inşallah başarablrm 3dr var 3ünede muayene olcam

13.hafta

Kacta canım randevun? ben hep video çekyrm eşim için o gelemiyo oyüzden bugun farklı bi dr ye gitcem cektirir inşalalh:) bende cok heycanlıyım:KK66: kac haftalıksın?

12.hafta

canım benim randevum akşam 5 de. işyerinde izin sorun olmasın diye genelde o saatlere alıyorum. bugün 12+5 im sata göre.
çektirir canım ya ne var ki. biz her gittiğimizde eşim videoya alıyo. gelip bi de evde izliyoruz :) sonuçta bebeğimizi çekiyoruz dr u değil :) senin muayene kaçta?

canım benim randevum akşam 5 de. işyerinde izin sorun olmasın diye genelde o saatlere alıyorum. bugün 12+5 im sata göre.
çektirir canım ya ne var ki. biz her gittiğimizde eşim videoya alıyo. gelip bi de evde izliyoruz :) sonuçta bebeğimizi çekiyoruz dr u değil :) senin muayene kaçta?

Benimkide 12+3 sata göre ve 12:30da randevum:) yakınmısız birbirimize hadi bakalım hayrlı haberlerle dönelim inşallah:KK66:

13.hafta

X