2014 Aralık Anneleri

Kizlaaar okudum okudum epey ilerlemis yine bende kayinvalidemle oturmaya gitmistim birine patigimin biri bitti ama begenmedim baska orucem bunuda gostereyim dedim.ozellikle pomak arkadasim bi baksa olmusmu diye cok sevinicem:)
avy9a8er.jpg

:KK9: valla tebrikler ilk denemede çok güzel olmuş:) sadece altını mavi yapmışsın ya orayı beyaz yapsan daha iyi olur.:KK34:

kızlar bu zmana kadar bilidiğim kan grubum meğer farklıymış.:KK47: A rh+ ti. kimliğimde ehliyetimde nikah işlemlerimde heryerde öyle yazıyor. tedbir amaçlı bidaha yapalım demişti sağlık ocağındaki hemşire. ve 0 rh+ çıktı. hastanede yaptır kesin sonuç alırsın dediler.hastanede yaptırdım ve 0 rh+ . tedbir amaçlı yapılmasa vay halime. bundan önce başıma ya bi olay gelmiş olsaydı? :KK47:

muhtemelen ya bakılan kit hatalıydı yada yanlış bakıldı çok fazla kan nakli yapılan durumlarda bazen kan grubu değişikliği olabiliyo ama anladığım kadarıyla sizde öyle bi durum yok acil bi durumda da kan grubuna bakılmadan kimlikteki sonuç yada kişisel beyana göre kan verilmez

internetten araştırıyorum şimdi... testler bir sürü cana mal oluyor diye haberler var... çok yanıltıcı oluyormuş ama insan böyle bir sonuçla da karşılaşınca boşveremiyor işte...
şimdi gelin ben 16. haftaya kadar nasıl dayanıcam ona bakalım...
ordaki testte kötü çıkarsa napıcam o ayrı...

Rabbim sen bizi bebeklerimizle sınama :KK43:

Canım benim rabbim seni de bebeğini de korusun sağlıkla nasip etsin dua et inşallah öyle bir şey yoktur günlerdir testin sonrasında sağlıklı doğan bebişleri yazdı arkadaşlar seninki de sağlıklı olacak inşallah

Ya Settar

muhtemelen ya bakılan kit hatalıydı yada yanlış bakıldı çok fazla kan nakli yapılan durumlarda bazen kan grubu değişikliği olabiliyo ama anladığım kadarıyla sizde öyle bi durum yok acil bi durumda da kan grubuna bakılmadan kimlikteki sonuç yada kişisel beyana göre kan verilmez

evet doktorda kan aldın mı die sordu. hadi ya onu bilmiyordum.neyseki düzeldi artık.

bu gidişinde mutlaka hareket eder zaten cnm biz gecen hafta gittiğimizde eller ayaklar çıldırmış gibiydi :KK9: cumartesi gene gidicez test sonuçlarımızı göstermeye bakalım şimdi neler yapıcak bize :KK49:
İnşallah yarın göreyim mındıkı :-) çikolata yemeye devam he huu
Soldaysa kız sağdaysa erkek diyo benim etrafdakiler ama tam tersini duyanda varmış o efsane de patladı yani :)) benim de ilk günden beri hep sağ tarafda batmalar vs. Hayırlısı olur inşallah..sağlıklıca gelsin de minnaklar her türlü ısırırız onları biiiiz:))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Canım kızda erkekte oluyormuş canım solda oyy erkek olacak herhalde minnak erkekimm

Ya Settar

kızlar bu zmana kadar bilidiğim kan grubum meğer farklıymış.:KK47: A rh+ ti. kimliğimde ehliyetimde nikah işlemlerimde heryerde öyle yazıyor. tedbir amaçlı bidaha yapalım demişti sağlık ocağındaki hemşire. ve 0 rh+ çıktı. hastanede yaptır kesin sonuç alırsın dediler.hastanede yaptırdım ve 0 rh+ . tedbir amaçlı yapılmasa vay halime. bundan önce başıma ya bi olay gelmiş olsaydı? :KK47:

Ay ne fena yaa.. İyi ki başına bir hal gelmemiş tatlım çok tehlikeli ya..

Buda hamile pantolonumla hamile tisortum bugun gezmeye gittim boyle :KK70:
7ade3unu.jpg

:nazar: Süper olmuş.. Ben de alıcam artık pantolon.. Göbeğim çıktı 5 aylık gibi yaa hayret bişey .. 2 aylık demeye utanıyorum hee..

kızlar sayfalar cok ilerlemiş gözümden kaçanlar olabilir, alıntı yaparak bilgilerini göndersinler cinsiyetleri belli olanlar varsa onlarda bildirimde bulunsun..

MrsAlone, 38,Karabük,2. doğum, sat 13 Mart, Beklenen doğum 18 Aralık. Bunuda gözden kaçırmazsınız inşallah.

Aaa canım ne tatlısın :-)

Ya Settar
Tesekkurler tatlim sende cok tatlisin :)
Olmuş kujum ilkin günahı yoktur öteki bi çok güzel olur :-)

Ya Settar
Guzel olacak insallah o acemilikti :)
:KK9: valla tebrikler ilk denemede çok güzel olmuş:) sadece altını mavi yapmışsın ya orayı beyaz yapsan daha iyi olur.:KK34:
Simdikini beyaz yapiyorum bunun ciftini yapmiycam canim.tesekkur ederim :)

:nazar: Süper olmuş.. Ben de alıcam artık pantolon.. Göbeğim çıktı 5 aylık gibi yaa hayret bişey .. 2 aylık demeye utanıyorum hee..
Tesekkurler.Cok buyuk bi rahatlik bi an once tavsiye ederim ben biraz buyuk aldim bol duruyo o yuzden.bizim 3 ay bitti teyzesi :)

Kizlar bu arada bugun benim dogum gunum 29 oldumda :)
Esim hediye olarak anahtarlik yaptirmis onda benim adim yaziyo bende onun adi.cok mutlu oldum.normalde ozel gunleri hatirlamayan bi tiptirde bu buyuk gelisme :KK66:
Biraz sonuk gecti bu yil annem bile unutunca :KK43:

Buda hamile pantolonumla hamile tisortum bugun gezmeye gittim boyle :KK70:
7ade3unu.jpg
Tatlım maşallah bayagı çıkmış göbil. Bu arada patik çok güzel, neden beğenmedin ki. Kızlar, cinsiyet belli olduğunda ben de istiyorum. Sipariş üzerine örebilirim diyen olursa lütfen bana ulaşaın. Zira ben sadece ters düz yelek örgüsü yapabiliyorum :):) çok güzel modeller var. Görünce aklım gidiyor :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Esim hediye olarak anahtarlik yaptirmis onda benim adim yaziyo bende onun adi.cok mutlu oldum.normalde ozel gunleri hatirlamayan bi tiptirde bu buyuk gelisme :KK66:
Ohooo hem rize gelini hem ikizler, yerim ben bu bitteri :):) ben de ikizler burcuyum. Doğum günün kutlu olsun. Sağlıklı mutlu nice senelere inşallah. Demek ikimiz de ikizler burcu ve bebiklerimiz yay olacak :):)

Sağlıklı mutlu yaşların olsun

Ayy canım benim nice mutlu yıllara taze anne

Ya Settar

Canım eşinle bebişinle sağlıklı huzur dolu yıllara inşallahhh:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tatlım maşallah bayagı çıkmış göbil. Bu arada patik çok güzel, neden beğenmedin ki. Kızlar, cinsiyet belli olduğunda ben de istiyorum. Sipariş üzerine örebilirim diyen olursa lütfen bana ulaşaın. Zira ben sadece ters düz yelek örgüsü yapabiliyorum :):) çok güzel modeller var. Görünce aklım gidiyor :)

Evet canim cikti artik epey.benim elim alissin ben sana hediye olarak orerim canim ne demek:)
Tigla oruluyo bu zaten..
Ohooo hem rize gelini hem ikizler, yerim ben bu bitteri :):) ben de ikizler burcuyum. Doğum günün kutlu olsun. Sağlıklı mutlu nice senelere inşallah. Demek ikimiz de ikizler burcu ve bebiklerimiz yay olacak :):)

Cok tesekkur ederim canim.Hakikaten ne guzel tesaduf oldu bu cok mutlu oldum.:)
Ama ben anlamistim seninde ikizler oldugunu :KK70:
Sağlıklı mutlu yaşların olsun
Tesekkurler canim hepimizin insallah..

Kızlar bi meyve yiyordum yedim yedim... bi defa içine bakayım dedim kurt çıktı yaaa:KK43: çok kötü oldum.. O kadar çıkaran ben çıkaramadım da aksi gibi :KK43: ya yediysem kurtlu meyve bir şey olur mu ki :O :KK43: :KK43: :KK43: :KK43:

Son düzenleme:
Kızlar bi meyve yiyordum yedim yedim... bi defa içine bakayım dedim kurt çıktı yaaa:KK43: çok kötü oldum.. O kadar çıkaran ben çıkaramadım da aksi gibi :KK43: ya yediysem kurtlu meyve bir şey olur mu ki :O :KK43: :KK43: :KK43: :KK43:

Ayy benimde basima geldide anlatmadim burda.hala etkisinden kurtulamadim.bidaha o meyveyi agzima surmem son oldu.bise olmaz sanirim olan oldu sonucta..

Son düzenleme:
X