2014 Aralık Anneleri

Klasik çalışan Saatim dolsa da gitsem.

aynen öyle ya hamilelik ne hale getirdi beni, normalde arkadaşlar kızardı bana. yok sürekli birilerini arıyorsun, yok takır takır klavyeyi mahvettin iki dakika dur derlerdi ama şimdi boş boş durayım istiyorum :)

saatler durdu valla kafayı yicem

bugün biter mi acabaaa

Miniklerle mi uğraşıyorsun. Zor o zaman işin. Allah yardımcın olsun.

Yok aslında kazık gibiler 13-14 yaşında hepsi ama işte yeni nesil anlatılmaz yaşanır, yıpratır...... Amiiiin hepimizin inşallah

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

çalışmaya karar verdim yoksa geçmicek en son ayın 10una fatura kesmişimde bugün ayın 27si patron beni kapının önüne koysa yeridir yani normalde günlük keserdim en az 500 faturam birikmiştir

seninki dahada zormuş cnm allah güç kuvvet versin bir an önce doğum iznine çıkalım

Amiiiiiiiiiin çok içten amin .hemen doğum izni gelsiiiiiiin özgürlük istiyorum hamileliğin tadını çıkarırız o zaman biz de inşallah:))

İyi dediyse sorun yoktur canim. Bilemiyorumki niye uzun cikmis senin bebis:)) eger 12 arti 6da baktirdiysan normalde 12arti 0 yazmistin heralde sen. Gerci pozisyondanda degisir heralde olcumler

maglesef cnm ya, doktoru resmen sinir ettim defalarca sorarak ama hic tahmin bile yürütmediki

suyu ihmal etmiyelim heleki su havalarda :)
Evet yaa aynen bende cok israr ettim ama yanilmaktan cekiniyorlar heralde. Bacak arasini esime gosterdi bende onu sıkıstırdım soyle sen gordun diye ben kiz oldugunu dusunuyorum dedi bakalim:)) senin tam ne kadarlik simdi bide boyu ne kadar olmus

ayyy inş. hayali bile güzel

Fananaycimm seninkiler kaziksa benimkiler deve benimkiler meslek lisesi bi de amaninnnn...valla lise sonlarda var bi tane askere gidicek agustosta hahaha

kizlar help me kizlar help me please

hamileligi önden giden varmi? hesaplanan dogum tarihi farkli, ultrasyonda görünen dogum tarihi farkli ama düzenli adet oluyordum arada 10gün oynuyor.

Bizim gibi olan anisler varmi acaba

Son düzenleme:

aynen yanilmak istemedikleri icin galiba söylemiyorlar. yüzde 50% dedi super o kadarini bizde biliyoz ellam

cnm bir video da izlemistim iki cinsiyetinde gelisimi ayni geliyor, link bulursam sanada göndereyim o yüzden bu haftalarda tahmin etmek bile cok zor doktorlari anlamak lazim.

kuzum benimkinin boyunu bilmiyorum ama ufak bir sorunumuz var galiba. doktor bakti ve dedi ultrasyona göre ilerde gidiyormus bebek. normalinden 9 gün önden gidiyor bir dahakine bakip konusuruz dedi, biraz arastirdim bebek iri olabilirmis ama ne alaka, daha simdi beli etmezki. doktorda dedi uzun oldugu icin fln degil ztn bebekler hep belirli gramm ve boy arasi dogarkar diye. o yüzden bilmiyorum bir dahaki kontrollü dört gözle bekliyorum

çalışmaya karar verdim yoksa geçmicek en son ayın 10una fatura kesmişimde bugün ayın 27si patron beni kapının önüne koysa yeridir yani normalde günlük keserdim en az 500 faturam birikmiştir

Ne yapmışsın sen yaa. 500 fatura kes kes bitmez

Fananaycimm seninkiler kaziksa benimkiler deve benimkiler meslek lisesi bi de amaninnnn...valla lise sonlarda var bi tane askere gidicek agustosta hahaha

Eyvah!! Meslek liseleri benim meslek kabusum bir an evvel tayinin çıkar inşallah çok zordur eminim... Benimkiler şımarık kazıklar yaaa merkez okuldayım onun etkisi bilmiyorum ama bazen tepeme çıkıyorlar kendimi sorguluyorum o zaman...seneye anadolu lisesine tayin isteyeceğim çıkarsa...
valla zamane gençleri çok zor bakalım bizim karnımızdaki yavrular nasıl olacaklar :)) bizi sudan susuz getirmeseler bari bir de meslekten dolayı sürekli bahane veriyoruz milletin çocuğuna dilimi ısırıyorum ama

kolay gelsin canımm, ben de biraz işlere döneyim bari

canım merhaba üsküdar ı düşünürsen ben yunus emre ye gidiyorum doktorları gerçekten kaliteli ve fiyatları da uygun doğumlar 1000-1500 gibi ikili test 185 tl..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…